Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів


Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #1

Пам'ятники тваринам
Виконувала: Здановська К.


Слайд #2
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #2

Пам'ятник свині в Полтаві
У центрі Полтави біля корпусу аграрної академії 5 квітня 2003 року відбулося урочисте відкриття пам'ятника свині. На постаменті прикріпили таблицю з надписом «Вечной кормилице украинского».


Слайд #3
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #3

Пам'ятник корові у Йошкар - Оле
Називаеться композиція «Ода российской буренке», автор – Владимир Карпеев. Бетонна корова установлена біля будівлі Міністерства сільского господарства і продовольства Марий Эл. На мій погляд це один з кращих та найбільше умісних пам'ятників, установлених в Йошкар-Оле за останні роки. Особливо він добре виглядає на фоні пам'ятнику святому Леоніду.


Слайд #4
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #4

Пам'ятник зайцю
Пам'ятник зайцеві встановлений в Петербурзі в 2003 році за ініціативою історика Сергія Лебедева. Скульптор - В.Петровичев, архітектор - С.Петченко. Адресу -Кронверкський проливши, що омиває Заячий острів, на якому розташована фортеця Петропавловськая. Про назву острова складено декілька історичних легенд, в яких фігурує заєць, що врятувався під час однієї з повеней в Санкт- Петербурзі.


Слайд #5
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #5

Пам'ятник шимпанзе
Філософський пам'ятник шимпанзе, що сидить на працях Дарвіна і людини, що роздивляється череп, найближчому до людини за генетичним кодом, тварині(96% загальних генів) Китай, Острів мавп, Хайнянь.


Слайд #6
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #6

Пам'ятник кішкі у Кузбассі


Слайд #7
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #7

Пам'ятник бобру
На честь міста Бобруйська, жителі звели величезний пам'ятник ситому Бобру з соломи. Каркас бобра – дерев'яний. Висота близько 5 метрів.


Слайд #8
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #8

Археопарк
«Археопарк» - культурно-турістічній комплекс, пам'ятка міста Ханті-Мансійська. Є філією ханті-Мансійського Музею природі і людині.


Слайд #9
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #9

Балто
Балто (Балто) (англ. Balto) — сибірський хаськи, їздовий собака з упряжки, що перевозила медикаменти під час епідемії дифтерії в 1925 році в містах штату Аляски, США. Балто народився 10 лютого 1919 року в невеликому місті Ном на Алясці. Перші декілька років свого життя Балто провів за перевезенням їди для міста. Він вважався досить повільним і не відповідним для важчої роботи. Останні роки свого життя Балто провів в зоопарку Клівленда, штат Огайо і помер 14 березня 1933года.


Слайд #10
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #10

Брауншвейгський лев
Брауншвейгський лев (нем. Braunschweiger Löwe) — історіко-художній пам'ятник Німеччини, що відноситься до XII століття, і історичний символ города Брауншвейг.


Слайд #11
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #11

Грейфраерс Бобби
Грейфраєрс Бобі (англ. Greyfriars Bobby) — скай тер'єр, що здобув популярність в 19 столітті, після того, як впродовж чотирнадцяти років, до його власної смерті 14 січня 1872 року, охороняв могилу його померлого власника в городе Едінбург, Шотландія. Через рік після того, як собака помер, баронесою Анджелой Бердетт-Куттс була споруджена статуя і фонтан на честь Бобі. Декілька книг і фільмів було засновано на житті Бобі, включаючи «Грейфраєрс Бобі» Елеанор Аткинсон і фільми «Грейфраєрс Бобби» (1961, Производство Уолта Диснея) і «Приключения Грейфраерс Бобби» (2006)


Слайд #12
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #12

Капітолійская вовчица
Капітолійская вовчица (лат. Lupa Capitolina) — етруська бронзова скульптура, по стилістичних ознаках датована V століттям до н.е. іше з античності що зберігалася в Римі. Змальовує (приблизно у натуральну величину) вовчиху, що вигодовує молоком двох дитят , — Ромула і Рема, легендарних засновників міста. Вважається, що вовк був тотемом сабінов і етрусків, а статуя перенесена до Риму на знак злиття римлян з цими народами.


Слайд #13
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #13

Кладбище для домашніх тварин
Кладбище для домашніх тварин (англ. Pet cemetery) — кладовище, спеціально пристосоване для поховання домашніх тварин. На додаток до поховання людських останків в багатьох людських культурах также регулярно ховали останки тварин. Це часто необхідно по гігіенічеським прічинам, коли організми не можуть бути видалені по-іншому. Домашніх тварин часто урочисто ховали. Більшість сімей ховали померлих домашніх тварин на їх власних ділянках, в основному у дворі в коробці, в простій труні або в іншому контейнері.


Слайд #14
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #14

Кіт Пантелеймон
Пам'ятник Котові Пантюше — пам'ятник персидському котові Пантюше в Киеве, поставлений в 1998 році в Золотоворотськом сквері, напроти ресторану «Пантагрюель», де жив кіт.


Слайд #15
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #15

Легенда про пермського ведмедя
«Легенда про пермського ведмедя» («Ведмідь, що йде») — скульптура в Пермі, що змальовує ведмедя, що йде  (символ, змальований на гербі міста). За словами авторів проекту, ідея пам'ятника пов'язана з уявленням іноземців про те, що «по вулицях уральських міст обов'язково повинні ходити ведмеді». Скульптура знаходиться в центральній частині міста, на вулиці Леніна, перед будівлею Органного концертного залу Пермської обласної філармонії і поблизу будівлі Законодавчих зборів Пермського краю. Автор пам'ятника — скульптор-монументаліст з Нижнього Тагілу Володимир Павленко, член Союзу художників Росії і Міжнародної асоціації мистецтв ЮНЕСЬКО. Монумент виготовлений з штучного каменя і займає площу близько 3,5 м2. Маса ведмедя — 2,5 т, підстави пам'ятника — 1т. Так виглядав пам'ятник в 2006 році. Скульптура була відкрита 9 вересня 2006 року.На церемонії присутні: представники фонду скульпторів «Єднання», дирекції програми «Перм — культурна столиця Поволжья», творчої громадськості; уповноважений з прав людини в Пермському краю і почесні громадяни міста Пермі. Директор фонду скульпторів Росії «Єднання» Олексій Тютнев висловився про скульптуру.


Слайд #16
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #16

Ми перемогли!
Пам'ятник «Ми перемогли!» — пам'ятник бійцям 902-го стрілецького полку і їх помічникам верблюдам, встановлений в р. Ахтубінськ,астраханськой області на площі ім.Ст І. Леніна


Слайд #17
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #17

Пам'ятник Відданості
Пам'ятник Відданості — пам'ятник, встановлений в Тольятті псові, що терпляче чекає своїх господарів.


Слайд #18
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #18

Пам'ятник Собаці в Ленінграді
Пам'ятник Собаці — пам'ятник-фонтан науковим експериментам в саду Інституту експериментальної медицини на Аптекарському острові в Ленінграді (вул. Академіка Павлова, д. 12).


Слайд #19
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #19

Співчуття (пам'ятник)
Пам'ятник «Співчуття» в московському метрополітені — пам'ятник бездомному собаці, присвячений гуманному відношенню до бездомних тварин розташований в підвуличному переході станції метро «Менделєєвськая».


Слайд #20
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #20

Пам'ятник в Бердянську «Бичкові-годувальникові
Пам'ятник в Бердянську "бичкові-годувальникові", рибці, що рятувала жителів міста від голодної смерті в ліхолетье. І не лише тому цей пам'ятник зайняв перше місце. Це одна з найсмачніших і улюбленіших риб жителів причорномор'я, а ловити її, коли клює, це задоволення. яке не зрозуміють ті, хто ловить річкову рибу.


Слайд #21
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #21

 Пам'ятник "Дорогу качатам"
У скверику в Новодевічьего монастиря є дуже хороший аналог по миловидності пітерському чижикові - пам'ятник "Дорогу качатам". Щоб їх не крали, з тією ж періодичністю, як і чижика, поруч стоїть будка охорони. Пам'ятник мамі-качці і її восьми качатам з казки Роберта Макклоськи "Дайте дорогу качатам". Встановлений в 1991 році, дарований Барбарою Буш Раїсі Горбачевой. Скульптор Ненсі Шен (копія скульптури з центрального парку Бостона).


Слайд #22
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #22

Унікальний пам'ятник комарові
Унікальний пам'ятник комарові встановлений в околицях Ноябрьська в селищі Добрий, унікальний експонат – гігантський комар. Його висота в загривку досягає людського зростання, а розміри кровососучого хобота перевищують параметри великокаліберного кулемета. Традиційно пам'ятники встановлюються на знак вдячності, але в цьому випадку творці монумента керувалися іншими міркуваннями. Тим, хто влітку стикався з тайговим комаром, навряд чи прийде в голову випробовувати до нього вдячність, то хіба що залишив в живих. Говорять, що молоді фахівці, благополучно переживши сувору арктичну зиму, бігли з Півночі влітку, не витримавши комариного наїзду. Отже за неписаними північними законами ветераном може вважатися лише той, хто зумів перетерпіти не лише полярну ніч, але і лютих комарів.


Слайд #23
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #23

Скульптура павука
Скульптура павука встановлена території Національної Художньої Галереї в Оттаві, Канада.


Слайд #24
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #24

Пам'ятник п'явці
Пам'ятник п'явці встановлений на території Міжнародного центру медичної п'явки в Питомій за її величезний вклад в боротьбу за здоров'я людини.


Слайд #25
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #25

Черепаха з Юрмали 


Слайд #26
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #26

Восьминіг з Монако


Слайд #27
Презентація на тему «Пам’ятники тваринам» (варіант 2) - Слайд #27

Висновок:
На закінчення, хочу відмітити, що пам'ятати і передавати з покоління в покоління вдячність "братам нашим меншим" - добра справа. Але не треба забувати про живих. Адже, щогодини, з нами і в горі і в радості, переймають на себе удари нашої долі наші вихованці. Давайте не забуватимемо про них сьогодні. Побалуємо ласощами, зігріємо в негоду, порадуємо добрим словом. А самовідданість, вірність, відданість "теплої грудочки" повернеться нам сторицею.


Завантажити презентацію