Презентація на тему «Освіта в Англії»


Рейтинг презентації 3.71 на основі 7 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #1

Освіта в Англії
Підготувала: учениця 10-Б класу Греськів Лілія


Слайд #2
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #2

Система освіти в Англії
Це найкраща інвестиція в майбутнє своєї дитини. Освіта в Англії дає можливість отримати як знання, так і важливі життєві навички. Розуміючи, яку перевагу надає навчання у Великобританії, все більше батьків відправляють своїх дітей здобувати освіту в Англії.
Дорослим освіта в Великобританії дає можливість покращити англійську мову за короткий строк або отримати освіту за бажаної спеціальності.Британська система освіти формувалася протягом багатьох століть, і в даний момент вважається еталоном якісної освіти. Система освіти в Великобританії суттєво відрізняється від української моделі.
В Англії існують державні й приватні школи, які також називають "незалежними". Іноземні діти можуть вчитися в державних школах тільки за умови, що батьки постійно мешкають в Англії й працюють тривалий час. Виходячи із цієї вимоги, практично всі іноземні учні отримують середню освіту в Великобританії в приватних школах - пансіонах.


Слайд #3
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #3

Структура освіти
Дошкільна (Elementary School) – 5-11 років;
• Середня (Secondary School) – 11-16 років;
• Післяшкільна (Further Education) – 16-18 років;
• Вища (Higher Education)-після 18 років;


Слайд #4
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #4

Дошкільна освіта
Перша дошкільна установа, куди можна влаштувати дитину в Англії, за своїми функція ми є дитячим садком, але має назву школи - Nursery School («ясельна школа»). Вони можуть бути державними, приватними або ж знаходитися приякійсь школі. Зазвичай в Nursery School дітей учать співати пісеньки, читати вірші, танцювати, а з найменшими займаються вправами на розвиток дрібної моторики, влаштовують ігри, які дозволяють розвивати абстрактне мислення, учать допомагати один одному і бути ввічливими. Діти старші (від трьох років) помалу починають вчитися читати, писати, а іноді тут проводять уроки іноземної мови. Приватні Nursery School бувають різні - з ясельними групами, куди приймають дітей приблизно з 3 місяців, та звичайні, куди дитину беруть з 2 років. Що стосується перших - їх послуги дуже дорогі. Тут на одного вихователя доводиться лише троє дітей, а харчування та заняття - індивідуальні. Існує в Англії ще один варіант ігрових груп для дошкільників - preschool . Це зареєстрована організація, якою керує уряд, вибраний з батьків. Потрапити в цей уряд дуже престижно, особливо для тат. Діти в presshool знаходяться 2,5 години в день. Вони грають, розвивають необхідні навики, спілкуються один з одним, співають пісні або читають книги. А заразом вивчають кольори, цифри і букви. У різних кінцях кімнати стоя ть столи, на яких розкладені різні іграшки - від кубиків і машин до пластиліну, конструкторів і головоломок. К ожен малюк має можливість займатися тим, що йому зараз цікаво. Тут на 8 дітей - 1 вихователь


Слайд #5
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #5

Початкова освіта
У 4 роки, вступаючи до початкової школи, маленькі учні починають грунтовно займатися рахунком, читанням та письмом , при цьому домашні завдання дають 1 раз на тиждень. Обов'язково проводяться заняття з фізкультур и , в багатьох школах кілька разів на тиждень діти відвідують басейн. У навчанні основний упор робиться на уміння самостійно отримувати знання і застосовувати їх на практиці. Діти багато займаються у бібліотеках і лабораторіях, вони по винні самі пам'ятати про свої домашні завдання. Перевірка знань зазвичай проходить у письмовій формі - у вигляді есе і проектів. При цьому вчитель зазвичай лише обкреслює якусь проблему, а учень сам формулює тему і підбирає матеріал. Заняття в молодшій школі проходять в дуже м'якій, ігровій формі, без будь-як их спроб «підігнати» всіх під один загальний рівень. Кожна дитина розвивається індивідуально, відповідно до рівня своїх можливостей.


Слайд #6
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #6

Середня освіта
З початкової школи діти автоматично, без іспитів переводяться в середню школу. Навчання в середній школі триває до 16 років. Два останні роки навчання присвячені підготовці до здачі іспитів на GCSE (Сертифікат про середню освіту), в навчальній програмі приділяється вивченню природних наук.Після отримання сертифікату про середню освіту у 16 років школяр може закінчити шкільне навчання. Якщо школяр приймає рішення продовжити навчання в школі, його переводять в 9 клас.
У старшій школі у Великобританії заохочується самостійне навчання, щоб учень зміг розвивати своє вміння розставляти пріоритети і грамотно планувати час.У середній школі діти продовжують вивчати ті ж предмети, що й у початковій, до яких додаються деякі нові. В 10 класі діти обирають 5 - 10 дисциплін, за якими протягом двох років цілеспрямовано готуються до іспитів.
Діти, що вирішили поступати в університет, залишаються в школі й протягом наступних двох років вчаться по програмах підготовки до університету A-levels або International Baccalaureate. За результатами випускних іспитів відбувається зарахування до університетів Великобританії, ніяких вступних іспитів не потрібно.


Слайд #7
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #7

Вища освіта
Коледжі (Colleges of Higher Education)
це вищі навчальні заклади, в яких можна отримати диплом про вищу освіту зі ступенем бакалавра. У коледжі, на відміну від інших вищих навчальних закладів, не передбачена фундаментальна наукова освіта.
Професійна освіта
це подальша освіта для школярів. Після отримання сертифікату про середню освіту в 16 років, можна отримати професійну освіту, яке передбачає навчання в коледжі (2 роки) або на курсах професійної підготовки та курсах для здобуття вищої освіти (курси для вступу до ВНЗ).Фундаментальна наукова освіта (Postgraduate)
Цю освіту можна отримати тільки в університетах. Навчання триває, як правило, один або півтора року і закінчується присвоєнням кваліфікації Магістр (Master) або Доктор (PhD).Для іноземних студентів у навчальному центрі при університетах є спеціальна програма підготовки до магістратурі Pre-Masters.


Слайд #8
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #8

Школи для дівчаток
Там навчаються тільки дівчатка. Аргументи на користь окремого навчання дівчаток наступні:
~ Дівчата розвиваються фізично і емоційно трохи швидше хлопчиків, і їм не доводиться підлаштовуватися під «відстаючих» однокласників.
~ Дівчата, як правило, відрізняються більшою самоорганізованістю і кращою дисципліною, колективи дівчаток виявляються краще організованими і сфокусованими на навчанні.
~ «Амурні справи» не відволікають від навчання.
~ Дівчатка ростуть самостійними і не очікують, що за них хтось зробить «нежіночу роботу».
~ Змагальне середовище мало приваблює, а іноді і пригнічує дівчаток, які набагато більше цінують підтримку і командну роботу.


Слайд #9
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #9

Школи для хлопчиків
де навчаються тільки хлопчики. Аргументів на користь окремого навчання хлопчиків також існує чимало
:• Хлопчики від природи є більш рухливими й активними , і їм для нормального розвитку необхідно багато руху , спорту і рухливих ігор
.• У хлопчиків дещо інші критерії успішності , ніж у дівчаток ( не послухом , а лідерство , не " згладжування гострих кутів » , а зухвалість і т. д.)
.• Змагальна середу необхідна хлопчикам для самовираження і активного розвитку
.• Хлопчики з дитинства привчаються легко справлятися з « не чоловічою роботою» і стають самодостатніми і самостійними.


Слайд #10
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #10

Освіта в Англії - переваги
Освіта в Великобританії - переваги.
Навчання у Великобританії - це престижно. Сьогодні все частіше молоді люди прагнуть здобути освіту у Великобританії. Їх приваблює перспектива зробити успішну кар'єру - як за кордоном, так і в своїй країні.
Освіта в Англії є дуже високої якості. Багато студентів, навчаючись в британських університетах, відзначають високу кваліфікацію викладачів та найсучасніше обладнання.
Освіта в Великобританії дає прекрасну можливість вирости культурно і розширити кругозір.


Слайд #11
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #11

Навчання у Англії для українців
Здолати навчання у Англії - ідеал молодих студентів з України, як-ніяк не секрет, ніби навчання у Великобританії для українців є запорукою благополучної роботи в подальшому. Освіта у Англії дозволяє надалі підшукати вигідну службу, добре клопотати про найближчих, а основа - багато і невимушено переміщатися по всьому континенту.. Можна провести незабутній відпустку у Англії , до того ж поєднувати відпочинок і навчання
Навчання у Англії для українців - досить перспективний капіталовкладення, На додачу, робота і навчання у Англії організовує самобутню і впевнену персону.


Слайд #12
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #12

Англія— це надійно, вигідно і зручно
-Англія — місце народження та постійного розвитку англійської мови.
-У Англії найбільша кількість курсів вивчення англійської мови різних напрямків та рівнів.
-Мовні школи діють відповідно до стандартів таких професійних і контролюючих організацій як British Council, EducationUK, EnglishUK та ін.
-Вищі навчальні заклади Англії— серед найкращих у світі з багатовіковою історією.
-Для отримання ступеня бакалавра достатньо вчитися 3 роки (в Англії,— на цілий рік менше, ніж в Україні (У Шотландії на бакалавріаті вчаться 4 роки).
-Дипломи та сертифікати Англії визнаються та приймаються по всьому світу.
-Підготуватися до вступу у вищий навчальний заклад для отримання ступеня бакалавра чи магістра можна на підготовчих курсах — Foundation Programmes, успішне проходження яких, як правило, гарантує вступ у конкретний вищий навчальний заклад.
-До Англії з України чи навпаки летіти в середньому лише 3 год: можна час від часу, швидко й недорого, відвідувати рідну домівку в Україні.
-У Англії можна подружитися з представниками найрізноманітніших національностей і культур.


Слайд #13
Презентація на тему «Освіта в Англії» - Слайд #13

Дякую за увагу!!!