Презентація на тему «Одноосібне володіння»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Одноосібне володіння» - Слайд #1

Одноосібне володіння
Виконала учениця 11-А класу
Адаменко Поліна


Слайд #2
Презентація на тему «Одноосібне володіння» - Слайд #2

Одноособове володіння -
це таке підприємство, власником якого є одна особа або одна родина. Весь дохід і ризик від бізнесу вони беруть на себе. Власники такого підприємства одночасно є і його активними менеджерами


Слайд #3
Презентація на тему «Одноосібне володіння» - Слайд #3

Суть його полягає в тому, що все майно фірми належить одному власникові, який самостійно управляє фірмою, одержує прибуток і несе повну особисту відповідальність з всі зобов'язання фірми.


Слайд #4
Презентація на тему «Одноосібне володіння» - Слайд #4

Особливості одноосібного володіння


Слайд #5
Презентація на тему «Одноосібне володіння» - Слайд #5

1. Мають місце труднощі із залученням великих капіталів, а власних фінансових ресурсів одноосібного підприємця здебільшого не вистачає для розвитку своєї справи. Через невисокий рівень платоспроможності комерційні банки неохоче надають таким підприємцям великі кредити, вимагаючи більш високу плату за користування ними.


Слайд #6
Презентація на тему «Одноосібне володіння» - Слайд #6

2. Повна відповідальність за борги. Це означає, що у випадку невдалого господарювання одноосібний власник може втратити не лише особисті заощадження, а й усе майно, яке піде на сплату боргів кредиторам.


Слайд #7
Презентація на тему «Одноосібне володіння» - Слайд #7

3. Відсутність спеціалізованого менеджменту, що, ясна річ, негативно позначається на ефективності підприємницької діяльності. Адже одноосібний власник сам виконує всі управлінські функції. Проте далеко не всі люди здатні не це.


Слайд #8
Презентація на тему «Одноосібне володіння» - Слайд #8

4. Невизначеність термінів функціонування. Підприємницька діяльність такої організаційної форми юридично припиняється у разі банкрутства, позбавлення волі за карний злочин, психічного захворювання або смерті одноосібного власника.


Слайд #9
Презентація на тему «Одноосібне володіння» - Слайд #9

Висновок :


Слайд #10
Презентація на тему «Одноосібне володіння» - Слайд #10

Дякую за увагу !