Презентація на тему «Musee du Louvre»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Musee du Louvre» - Слайд #1

Musée du Louvre


Слайд #2
Презентація на тему «Musee du Louvre» - Слайд #2

Лувр — один з найбільших музеїв світу, розташований на правому березі Сени в першому окрузі Парижа. Музей Лувр демонструє 35 000 експонатів, від найдавніших часів до 19 століття на площі понад 60 000 м².


Слайд #3
Презентація на тему «Musee du Louvre» - Слайд #3

Починаючи з 2008 року, експонати музею розділені на 8 колекцій: Стародавній Схід, Стародавній Єгипет, Стародавня Греція, Етрурія та Рим, Мистецтво ісламу, Скульптури, Предмети мистецтва, Образотворче мистецтво, Графічне мистецтво. Лувр - найбільш відвідуваний художній музей у світі, в 2009 році його відвідали 8,5 млн. людей.


Слайд #4
Презентація на тему «Musee du Louvre» - Слайд #4

Початкова історія Лувру
Вважають, що колись на цьому місті був військовий табір франків, що намагались захопити стародавне галло — римське місто Лютеція. Перша письмова згадка про Лувр віднайдена в письмовому джерелі за 1204 рік, де сповіщається про Вежу-донжон. Вежу побудували ще за короля Філіпа-Августа у 1190 році. У 1317 році сюди перевезли королівську скарбницю. Стару вежу Лувра зруйнували за наказом короля Франциска І у 1528 році. Франциск першим почав широко колекціонувати витвори мистецтва і запрошувати на службу у Францію митців з Італії і Фландрії. Мистецькі збірки тоді розмістилі не в Луврі, а в замку Фонтенбло, улюбленій резиденції монарха. Майстерні Фонтенбло були справжньою академією по вихованню майстрів і створенню витворів мистецтва доби Відродження і маньєризму. Шедеври школи Фонтенбло пізніше розійшлися світом від Нью-Йорка до Москви як визначні твори 16 століття.


Слайд #5
Презентація на тему «Musee du Louvre» - Слайд #5

Квадратний двір палацу створили архітектори Лемерсьє, а наприкінці 17 століття добудував Луї Лево. Лувр ставав конгломератом різностильових споруд від доби відродження до класицизму. Під час Французької революції Лувр був перетворений на публічний музей.


Слайд #6
Презентація на тему «Musee du Louvre» - Слайд #6

Музей відкрився 10 серпня 1793 року в першу річницю повалення монархії. Публіці надавався вільний доступ три дні на тиждень. Колекція нараховувала 537 картин і 184 предметів мистецтва. Три чверті з них були отримані з королівської колекції, решту конфіскували в емігрантів та церкви.


Слайд #7
Презентація на тему «Musee du Louvre» - Слайд #7

21 століття
Лувр містить понад 380 000 експонатів, з яких лише 35 000 виставлені у восьми залах загальною площею більш ніж 60 000 м². Лувр демонструє скульптуру, твори мистецтва, картини , малюнки та археологічні знахідки. Це найбільш відвідуваний музей у світі, в середньому 15 000 відвідувачів в день, 65 відсотків з яких складають туристи. Лувр став об'єктом підвищеної уваги завдяки книзі американського письменника Дена Брауна "Код да Ві́нчі" і знятому в 2006 році однойменному фільмі на основі цієї книги. Музей заробив 2,5 млн. доларів США, надавши право на знімання фільму в своїх галереях.