Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #1

Молодіжні субкультури.Готи
Підготувала:
учениця 11 – А класу
Хавер Катерина


Слайд #2
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #2

Одяг готів
Готи - результат злиття ностальгії «романтиків» по модному одягу, декларативного нігілізму і могильного гумору панків. Одягаються вони у все чорне, в крайньому випадку в темно-сіре. 


Слайд #3
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #3

Зачіска гота - справжній витвір мистецтва. Хлопці-готи, як правило, андрогинні.


Слайд #4
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #4

З предметів ужитку вітаються шкіряні штани, жилети, намиста, ланцюжки, сережки. Багато готів носять староєгипетські символи - «анки».


Слайд #5
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #5

Анкх - хрест з петлею; єгиптяни використовували його як символ безсмертя, життя, з'єднання чоловічого і жіночого почав; копти інтерпретували анкх як символу замогильного життя.


Слайд #6
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #6

Традиційно серед них звернення до готичного романа - від Уолпола до Шеллі; почиталися також Камю, Кафка, пізній Тургенев і інші «сильно перелякані генії». Слухають, відповідно, готичну долю ("Joy Division", "Cure", "Bauhaus", "H.I.M", "Evanescence").


Слайд #7
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #7

Справжні готи, крім турбот про одяг, прагнуть підтримувати і відповідний спосіб життя. Готи рясно і охоче запозичують декадентську, кладовищенську, вампірську естетику. 


Слайд #8
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #8

Вітається все, що відноситься до темної сторони буття, пов'язано із смертю. Улюблені місця зборищ готів - кладовища. Часто практикують садомазохізм. 


Слайд #9
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #9

Готи схильні перетворювати свої тусовки на ролеву гру, в якийсь інфернальний театр, але несхожий з ігрищами фанатів Толкієна.


Слайд #10
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #10

Макіяж готів


Слайд #11
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #11

Існує безліч підвидів готів: «антикварні», «ренесансні», «романтичні», «вікторіанські», «раби корпорацій», «кіберготи», «гліттерготи», «цигани», «хіппі», «фетишисти», «панк-готи», «вестерн-готи», «вампіри» та інші. Тобто чистого готовського стилю не існує - є певна життєва інтонація.


Слайд #12
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #12

Емокиди
Емокиди – шанувальники емо-музики. Рух сформувався в 2000-і роки. Як і для субкультури готів, для них характерна андрогенність.


Слайд #13
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #13

Імідж емо
Традиційною зачіскою емо вважається косий, рваний чубок до кінчика носа, що закриває одне око, а ззаду коротке волосся, що стирчить в різні боки. Перевага віддається жорсткому, прямому чорному волоссю. У дівчат можливі дитячі, смішні зачіски - два маленькі хвостики, яскраві заколочки - сердечка з боків, бантики.


Слайд #14
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #14

Імідж емо
Традиційною зачіскою емо вважається косий, рваний чубок до кінчика носа, що закриває одне око, а ззаду коротке волосся, що стирчить в різні боки. Перевага віддається жорсткому, прямому чорному волоссю. У дівчат можливі дитячі, смішні зачіски - два маленькі хвостики, яскраві заколочки - сердечка з боків, бантики.


Слайд #15
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #15

Часто емо-киди проколюють вуха або роблять тунелі. Крім того, на обличчі емо-хада може бути пірсинг (наприклад в губах і лівій ніздрі, бровах, переніссі).


Слайд #16
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #16

І хлопці, і дівчата можуть фарбувати губи під колір шкіри, використовувати світлий тональний крем. Очі густо підводять олівцем або тушшю, завдяки чому вони виглядають яскравою плямою на блідому обличчі. Нігті покривають чорним лаком. 


Слайд #17
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #17

Типові прізвиська для емо в інтернеті дуже гострі, типу x_broken_heart_x, xlonelyxstarx і тому подібне Додавання «х» до слів ніка означає прихильність straight edge, поширену серед емо-кідів разом з веганізмом.


Слайд #18
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #18

Одяг: Емо носять одяг в рожево-чорних тонах з двокольоровими узорами і стилізованими значками. Основними квітами в одязі є чорний і рожевий (пурпурний), хоча і інші яскраві кольори вважається допустимими.


Слайд #19
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #19

Найголовніше прагнення емокида - знайти велику чисту любов. Закохавшись, вони цілком віддаються цьому всепоглинаючому відчуттю.


Слайд #20
Презентація на тему «Молодіжні субкультури» (варіант 5) - Слайд #20

Кінець