Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод»Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод» - Слайд #1


Слайд #2
Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод» - Слайд #2

Луцький Автомобільний завод — українська автомобілебудівна компанія в складі корпорації «Богдан», великий виробник автобусів та тролейбусів.
Логотип компанії «Богдан»


Слайд #3
Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод» - Слайд #3

В 1995 році державне підприємство ЛуАЗ було перетворене на ВАТ, а 2000 року приватизоване. Власником контрольного пакету акцій за 10 млн 800 тис грн став Український промислово-інвестиційний концерн. Зараз 63,49% акцій заводу належать британській компанії SV Motors Ltd, 24,72% — ВАТ «Міжрегіональний фондовий союз».
ІСТОРІЯ ЗАВОДУ


Слайд #4
Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод» - Слайд #4

Завод є співзасновником корпорації «Богдан». У 2009 році до складу ВАТ «Луцький автомобільний завод» увійшли ВАТ «Черкаський Автобус», ТОВ «Богдан-Спецавтотехніка» та ТОВ «Богдан-Логістик». В жовтні 2009 року на позачергових загальних зборах акціонерів ухвалено рішення про нову назву підприємства — АТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс»».


Слайд #5
Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод» - Слайд #5

У 1955 році на новозбудованому Луцькому ремонтному заводі розпочалося виготовлення автомобільних запчастин, устаткування і, власне, ремонт автотранспорту. З вересня 1959 завод перейменовано на Луцький машинобудівний, підприємство займається виробництвом різноманітних причепів та авторефрижераторів.
Логотип радянських часів


Слайд #6
Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод» - Слайд #6

У 1966-1967 завод переорієнтовується на виробництво вантажопасажирських авто ЗАЗ-969 і отримує відповідну назву — Луцький автомобільний завод. В сімдесятих та вісімдесятих роках нарощується виробництво позашляховика ЛуАЗ-969 і його модифікацій.
Від початку дев'яностих завод опинився в скрутній економічній ситуації, обсяги виробництва скоротились. В цих умовах була спроба запустити у серійне виробництво новий позашляховик ЛуАЗ-1301.
З приходом інвесторів у 2000 році підприємство починає орієнтуватися на виробництво та складання автомобілів іноземних марок: ВАЗів, УАЗів, KIA та Hyundai.
Сучасний логотип заводу


Слайд #7
Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод» - Слайд #7

В червні 2005 керівництво корпорації «Богдан» ухвалило рішення про перенесення виробництв: автомобільного з Луцька в Черкаси та автобусного з Черкас до Луцька. У наш час ЛуАЗ виготовляє різноманітні автобуси та тролейбуси, що курсують міськими маршрутами Луцька, Львова, Луганська, Хмельницького, Кременчука та Сімферополя.


Слайд #8
Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод» - Слайд #8

ПРОДУКЦІЯ ЗАВОДУ


Слайд #9
Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод» - Слайд #9

ПРОДУКЦІЯ ЗАВОДУ


Слайд #10
Презентація на тему «Луцький Автомобільний завод» - Слайд #10

Презентацію на тему “Луцький Автомобільний Завод” підготував:
Учень 9 – П класу
Луцького НВК №9
Тишкевич Юрій


Завантажити презентацію