Презентація на тему «Куріння» (варіант 9)Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Куріння» (варіант 9) - Слайд #1

куріння


Слайд #2
Презентація на тему «Куріння» (варіант 9) - Слайд #2

Паління - вид побутової наркоманії, найбільш поширена форма якої - нікотінізм - палити тютюн. Про куріння, у суспільстві існує дуже багато помилкових даних. Ми неодноразово чуємо навіть таке: курити корисно, у кожної людини є в тілі нікотин, тому, що організм людини сам його продукує. Це брехня! Нічого корисного в палінні немає. Люди іноді плутають одне з іншим. У цій ситуації плутають нікотин з нікотиновою кислотою.  


Слайд #3
Презентація на тему «Куріння» (варіант 9) - Слайд #3

Нікотинова кислота - це різновид вітаміну B3, в промисловості з нікотину отримують нікотинову кислоту. А організм людини нікотинову кислоту отримує завдяки синтезу амінокислот, зокрема від триптофану. Тобто куріння, як спосіб поповнити організм нікотиновою кислотою, помилково докорінно.


Слайд #4
Презентація на тему «Куріння» (варіант 9) - Слайд #4

Людина, що викурює пачку цигарок на день, отримує від полонію дозу опромінення в 3,5 рази більшу за дозу, прийнятої міжнародною угодою з захисту від радіації ... Особливо шкідливий дим від кінця сигарети. Він містить більше окису вуглецю - в 5 разів, бензпірену - в 4, нікотину і смол - у 3, аміаку - в 46 разів, а також високі концентрації інших отруйних речовин . Тютюновий дим слід розвести чистим повітрям у 384 000 разів, щоб він став нешкідливим для дихання.  


Слайд #5
Презентація на тему «Куріння» (варіант 9) - Слайд #5

Загальний показник токсичності тютюнового диму в 4,25 рази перевищує токсичність вихлопних газів автомобіля, в 248 разів вище забрудненості відпрацьованого газу газової горілки і в 1 100 разів вище токсичності повітря видиху людини.
Паління може стати джерелом розвитку 7-ми різновидів раку у чоловіків і 9-ти різновидів раку у жінок. Паління тютюну пов'язують з появою раку не лише легенів, але й губ, порожнини рота, трахеї. Відсоток хворих на сухоти серед курців майже удвічі вище, ніж серед тих, хто не палить. Паління пов'язано з 95% захворювань на сухоти, що почалися в зрілому віці.


Слайд #6
Презентація на тему «Куріння» (варіант 9) - Слайд #6

 Доведено, що куріння, підвищує можливість захворіти на рак легень, у тих, хто палить більше двох пачок цигарок на день, у 20 разів більше, ніж у тих, хто не палить. Серед усіх хворих на рак легень понад 90% - палять.  Існує такий міф про паління, ніби сигари і люльки палити безпечніше, оскільки ними не затягуються. Ці курильні приналежності дійсно рідко викликають рак легенів, оскільки їх дим не прийнято вдихати. Проте саме куріння сигар і люльок сприяє виникненню раку горла і губ. До речі, сигари - це лідери за вмістом смол.  


Слайд #7
Презентація на тему «Куріння» (варіант 9) - Слайд #7

І якщо Ви кинете палити цигарки
через 20 хвилин після останньої цигарки, артеріальний тиск нормалізується, відновлюється робота серця. 
через 8 годин нормалізується вміст кисню в крові. 
через 2 доби посилитися здатність відчувати смак і запах. 
через тиждень покращиться колір шкіри, зникне неприємний запах шкіри, волосся, видиху. 
через місяць стане легше дихати, покине головний біль, перестане дошкуляти кашель.
за півроку значно поліпшаться Ваші спортивні успіхи. 


Завантажити презентацію