Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #1

Підготувала
Учениця 10 класу
Оріхівської гімназії №1
“ Сузір'я”
Кузнєцова Вікторія
Культура Китаю


Слайд #2
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #2

Культура Китаю — одна з найстаріших на Далекому Сході. Бурхливі події 19-20 століття змусили китайців замислитися над необхідністю демонтації чи збереження власної цивілізаційної моделі. Західники обіцяли Китаю «світле майбутнє» за умови тотальної вестернізації і ставили у приклад Японію. Політика насадження демократії у традиційному китайському суспільстві зазнала краху — частково через авторитарну «традицію» управління, а частково через внутрішні і зовнішні війни.


Слайд #3
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #3

Було проведено реформування ієрогліфічної писемності, що зробило недоступними для подальших поколінь тексти творів, які складалися їх попередниками. Однак з 1980-х років «культурна революція» була припинена, а комуністичний уряд взяв курс на формування «патріотично налаштованої нації», розпочавши реставрацію знищених традицій.
На Тайвані подібних культурних реформ не проводили. Вшановуючи традиції письменства і чиновництва левова частка бюджету Республіки Китай йшла на формування освічених фахівців у галузі культури.


Слайд #4
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #4

Каліграфія виконана Міфу (Династія Сун)


Слайд #5
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #5

Бойові мистецтва


Слайд #6
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #6

Азіатський дракон


Слайд #7
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #7

Одним з найяскравіших символів Китаю стала каліграфія. За своєю наповненістю китайська каліграфія порівняна з живописом і музикою, передаючи через написання ієрогліфів гармонію і ритм Сходу. У стародавньому Китаї каліграфію називали «першою серед мистецтв». Для того щоб сприймати каліграфію як мистецтво, дуже важливе уміння відчувати, бачити і, звичайно, співпереживати. Всі ієрогліфи, які використовуються в каліграфії, мають глибокий філософський підтекст. Великий вплив каліграфія справила на китайську поезію.


Слайд #8
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #8

Національні особливості Китаю виражаються в поведінці та вчинках його жителів. Для китайців характерна чемність і ввічливість, вони не надто проявляють емоції і вміють стримано реагувати на події.При зустрічі з китайцем досить легкого рукостискання і кивка. Однак китайці зовсім не замкнуті, а вельми товариські і задоволенням вступлять в діалог.Вважається, що скромність - одна з ключових якостей жителя Китаю. Їм дуже приємна похвала, однак відреагувати на неї китайці можуть стримано і навіть сухо.


Слайд #9
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #9

Китай вабить мандрівників не тільки завдяки своїй фантастичній, не повторюється ніде на нашій планеті природі, але і, звичайно, своїми неймовірними містами, величезними і бурхливими.


Слайд #10
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #10

У Гонконгу панує атмосфера портового міста: тут змішуються культури і запахи, кольори і мови, реальність і мрія.


Слайд #11
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #11

Пекін - це місто, де саме древнє минуле і найяскравіше зустрічаються на відстані витягнутої руки.


Слайд #12
Презентація на тему «Культура Китаю» (варіант 1) - Слайд #12