Презентація на тему «Косплей»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #1

«Косплей»
Підготувала: учениця
Малокобелячківської школи І-ІІІ ст
Немирич Юлія


Слайд #2
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #2

Введення
Є думка, що сучасний косплей зародився саме в Японії. У Японії подібний вид творчості фанатів сильно розвинений. У цій країні те, як люди одягаються, які у них зачіски та прикраси, завжди мало велике значення, починаючи з нарядів самураїв і знаті, закінчуючи сучасної шкільної уніформою.


Слайд #3
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #3

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО Косплей
Косплей - це поєднання слів «костюм» і «гра». Всі пам'ятають себе в дитинстві вбиралася в карнавальний костюм Лисиці, Вовка, Снігуроньки і т.д. Японська фантазія в цій справі безмежна.
    Люди, які займаються косплеєм, називаються косплеєри.


Слайд #4
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #4

Найпопулярнішими об'єктами для косплеєрів є Джей Рок, аніме, манга і відеоігри. У Японії існує безліч магазинів, що спеціалізуються на продажі костюмів і аксесуарів для косплея.


Слайд #5
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #5

Види косплея
Косплей по якомусь АНИМЕ АБО манги
ОРИГІНАЛЬНИЙ косплей
фотокосплею
J-ROCK косплей
Косплей ЗАХІДНИХ фільмів і серіалів
ВИКОРИСТАННЯ У косплей ЕЛЕМЕНТІВ РЕАЛЬНИХ КОСТЮМОВ і ІСНУЮЧОЇ МОДИ
КРОССПЛЕЙ


Слайд #6
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #6

Висновок: Напрям "косплей" - багатогранний, має багато видів і проблем у створенні костюма, але не дивлячись на проблеми - досить захоплююче хобі.


Слайд #7
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #7

Міжнародний Косплей
Відмінні риси японського косплея поширилися спочатку в інші азіатські країни, а звідти і по всьому світу, змішавшись з костюмованими показами на європейських і американських науково-фантастичних фестивалях. Це так само можна віднести і до аніме фестивалям.


Слайд #8
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #8

Косплей у Мексиці
     У Мексиці косплей зазвичай можна побачити на фестивалях , присвячених аніме , науковій фантастиці або відео ігор. Іноді косплеєри організовують свої вечірки , тематичні або з вільною темою.
Косплей в Австралії
     Зазвичай австралійських косплеєрів можна зустріти у великих містах , службовців джерелом андеграундної культури . Показ костюмів не обмежується фестивалями , хоча для косплеєрів не є рідкісним перетинати всю Австралію , щоб дістатися туди , де проходитиме фестиваль наступного року .
Косплей на Філіпінах
     Косплей дуже швидко став популярним на Філіппінах , де косплей в основному проходить в рамках заходів , присвячених аніме , манзі , іграм і науковій фантастиці . Більшість фестивалів спонсорується , і тому вирують сильні суперечки про можливий вплив спонсорів на результати фестивалів.
Косплей в південно -східній Азії
Косплей популярний і в містах південно-східної Азії , де сильно наслідують японської культури (наприклад , Гонконг , Сінгапур і Тайвань ) .


Слайд #9
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #9

Висновок: Косплей в кожній країні має свої особливості.


Слайд #10
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #10

Косплей в Росії
Косплеєм в Росії почали займатися з 1999 року. Через два роки відкрився перший російськомовний сайт, спочатку на ньому були представлені фотографії зарубіжного косплея, а трохи пізніше стали з'являтися перші творіння російських отаку. Нової якісної сходинкою розвитку косплея в Росії став аніме-фестиваль у Воронежі навесні 2002 року, де костюми вперше демонструвалися з відіграшем на сцені, і була проведена перша велика фотосесія. Тоді ж стало ясно, що і у нас можна робити яскравий і якісний косплей.


Слайд #11
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #11

КРАЩИЙ КОСБЕНД РОСІЇ - косбенд «R & R»
Можна сказати, що творчий дует Ryoko & Rei почав існування з їх найпершої зустрічі в 2001 році.
     Ця команда знаменита своїм ідеальним косплеєм і мюзиклами на аніме фестивалях.
Найяскравішою подією в косбенде було в той час, коли в 2010 році організатори міжнародного аніме фестивалю в Мексиці запросили R & R в якості журі.


Слайд #12
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #12

Висновок: У Росії косплей досить-розвинена субкультура і російська косплей може вільно конкурувати з косплеєм інших країн на міжнародній арені, включаючи Японію.


Слайд #13
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #13

Інтерпретація косплеєм в сучасній моді
По суті, косплеєм можна назвати все, що пов'язано з модою, оскільки те, що вийшло з моди, знову повернеться, але в новій інтерпретації. Ті ж самі аристократичні костюми, що нагадують напрям «Готична Лоліта», вже увійшли в моду.
     Коли цей напрямок увійшло в моду знову? Багато рок-групи (наприклад: Malice Mizer, The Cure, Bauhaus) на сцену виходять в костюмах, що нагадують XI - XII століття. Хтось став наслідувати їх, а хтось намагався пошити одяг, в точності як у їхніх кумирів.


Слайд #14
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #14

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЯПОНСЬКОГО І РОСІЙСЬКОГО КОСПЛЕЯ
1) Косплей в Японії дуже популярний, оскільки , насамперед Японія - батьківщина косплея , навіть якщо ти вийдеш на вулицю з рожевими волоссям і в шаленому костюмі , на тебе не будуть тикати пальцем і засмеівать , ну якщо тільки приїжджі. Чому в Росії не так ? Просто в Росії -сірий народ , по суті , ми ніколи ні від кого не хотіли відрізнятися , а якщо раптом ти пофарбував волосся в червоний - ти відразу не такий.
2) У Японії існує величезна кількість виробників , який випускають костюми , перуки та аксесуари для косплея за низькою ціною. У нашій Федерації теж є магазини , які спеціалізуються на цьому , але ціна на один костюм перевищує 10.000 рублів.
3 ) У країні висхідного сонця в основному купують вже готові костюми , а росіяни навпаки - намагаються зробити все самим , це цінується набагато більше , ніж покупної


Слайд #15
Презентація на тему «Косплей» - Слайд #15

Завершення
У процесі дослідження теми «Косплей і його інтерпритація в сучасній моді» я прийшла до наступних висновків:
Інтерес до аніме і до косплею переживає справжній сплеск
Косплей тепер можна зустріти і в звичайному житті
Велика міжнародна індустрія моди пішла недалеко від косплея.
Косплеєрів по всьому світу стає все більше і більше, комусь Косплей став навіть сенсом життя
Косплей - це засіб для реалізації своїх мрій і засіб для заробітку.