Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #1

Хіпстери
Підготували:
Чемерис Олег та Петренко Олександр


Слайд #2
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #2

Хі́пстери - конформістська демонстративна молодіжна субкультура зосереджена на зовнішньому вигляді. Хіпстери цікавляться елітарною культурою і мистецтвом, модою, альтернативною музикою на кшталт інді-року, артхаусним кіно, сучасною літературою тощо.
Визначення


Слайд #3
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #3

Взагалі hipster — це англійською штани, які носяться не на талії, а на стегнах. Вперше субкультура, члени якої називалися хіпстерами,з'явилася наприкінці 40-х років у США. Щодо назви, то окрім штанів існує версія про те, що вона походить від виразу «to be hip», що можна перекласти приблизно як «бути в темі».Саме з середовища тодішніх хіпстерів вийшли перші хіпі.
Походження


Слайд #4
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #4

Сучасні хіпстери — це переважно молоді люди біля студентського віку 16-25. В ідеалі це прогресивна позитивна молодь, що знається на усіх новинках, не перебуває під впливом масової культури, незалежно мислить і робить свій вибір на основі власного смаку, а не нав'язаних суспільством стереотипів.
Суть


Слайд #5
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #5

Вузькі джинси, так звані «скіні» що обтягують ноги як добрі панчохи. Вузькі джинси настільки популярні в хіпстерів, що само собою згадується перше значення цього слова. Хіпстерки замість джинсів часом носять лосини або легінси.
Речі характерні для хіпстерів


Слайд #6
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #6

Майка чи светрик з малюнком. Зазвичай зображені старі рок групи, тварини, кеди, машини, стільці, гумористичні надписи або просто геометричні фігури, байдуже що, аби було яскраво чи «концептуально». Малюнок обов'язково має бути «оригінальним» і свідчити про індивідуальність носія.


Слайд #7
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #7

Найпопулярнішим взуттям серед хіпстерів є кеди, переважно марки Convers і яскравого кольору. Кеди носяться незважаючи на погоду. Носять також вінтажні туфлі, часто на босу ногу, нерідко замшеві й затерті, або черевики типу Dr. Marten's.


Слайд #8
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #8

Хіпстери носять два види окулярів: це або темні сонцезахисні, що давно вже стали деталлю «крутого» образу, або що незвично звичайні у товстій оправі. Культова марка — Rayban. Дуже часто окуляри з простим склом без діоптрій або ж і взагалі без скла. Хіпстери носять окуляри не для зору, а для стилю та свого іміджу «інтелектуалів». Часто окуляри підняті на волосся чи взагалі лежать у сумці, адже тут як і в усьому для хіпстерів головне не функціональність, а сама наявність.


Слайд #9
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #9

Ломограф, себто фотоапарат LOMO, втім зійде і «Зенит» чи ще якийсь вінтажний фотік. Головне аби зараз цей фотоапарат був рідкістю. Хіпстери фотографують усе підряд — вулиці, власні окуляри, кеди, своїх друзів, безпритульних — і вважають це великим мистецтвом.


Слайд #10
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #10

Айпод чи айфон, чи макбук — бо хіпстери фанати яблучних товарів. Справа не в їх технічній просуності чи в тому, що продукція компанії Apple якісніша, а в тому, що це модно. Власне функціональність усіх цих пристроїв цікавить хіпстерів не більше, ніж практичність кедів узимку чи дощової осені — головне наявність статусної речі.


Слайд #11
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #11

Типові представники хіпстерского руху – люди творчих професій: поети, музиканти, художники, дизайнери, вебмайстри, блогери, зірки шоу-бізнесу і т.д. Таким чином, хіпстери – люди думаючі, здатні роздумувати і робити правильні висновки. Свій високий інтелект вони зводять у культ, самовираження для них – не тільки спосіб, а й сенс життя
Типові представники


Слайд #12
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #12

Типові представники хіпстерского руху – люди творчих професій: поети, музиканти, художники, дизайнери, вебмайстри, блогери, зірки шоу-бізнесу і т.д. Таким чином, хіпстери – люди думаючі, здатні роздумувати і робити правильні висновки. Свій високий інтелект вони зводять у культ, самовираження для них – не тільки спосіб, а й сенс життя
Типові представники


Слайд #13
Презентація на тему «Хіпстери» (варіант 1) - Слайд #13