Презентація на тему «Грінпіс» (варіант 2)Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Грінпіс» (варіант 2) - Слайд #1

Грінпіс
Приготувала учениця 10-Б класу Демченко Дарина


Слайд #2
Презентація на тему «Грінпіс» (варіант 2) - Слайд #2

Продовження
Сьогодні Грінпіс - це велика міжнародна екологічна організація, у якій понад 2, 8 мільйона прихильників по всьому світу, що має свої представництва в більш ніж 41 країні світу. Штаб-квартира Грінпіс розташовується в Амстердамі, Нідерланди.


Слайд #3
Презентація на тему «Грінпіс» (варіант 2) - Слайд #3

Продовження
Грінпіс - це громадська неурядова та некомерційна організація. Вона об'єднує людей, що живуть на різних континентах, з різним кольором шкіри, які говорять на безлічі мов. Єдина місія цієї організація - збереження життя на Землі у всьому її різноманітті.


Слайд #4
Презентація на тему «Грінпіс» (варіант 2) - Слайд #4

Продовження
Грінпіс існує на пожертви громадян та приватних благодійних фондів, не приймає фінансової підтримки від державних організацій, комерційних структур і політичних партій. Грінпіс не підтримує жодну політичну партію. Тим не менш, члени цієї організації ведуть діалог з усіма силами і домагаються прийняття законів на благо навколишнього середовища.


Слайд #5
Презентація на тему «Грінпіс» (варіант 2) - Слайд #5

Будучи всесвітньою організацією, Грінпіс зосередився на боротьбі з самими серйозними світовими небезпеками, що загрожують різноманітності та навколишньому середовищу нашої планети. Організація проводить кампанії, спрямовані на зупинку кліматичних змін, захист старих лісів, порятунок океанів, припинення полювання на китів, протестує проти генної інженерії, ядерної загрози, знищення токсичних хімікатів.


Слайд #6
Презентація на тему «Грінпіс» (варіант 2) - Слайд #6

Метою Грінпіс є виявлення екологічних порушників і заклик до відповіді урядових і комерційних організацій, коли вони відмовляються діяти згідно статутів, що захищає наше навколишнє середовище і наше майбутнє.


Слайд #7
Презентація на тему «Грінпіс» (варіант 2) - Слайд #7

Продовження
Ця тендітна земля заслуговує голос. Вона потребує рішень. Вона потребує змін. Вона потребує в дій.
Дякую за увагу.


Завантажити презентацію