Презентація на тему «Фірмовий стиль»


Рейтинг презентації 3.44 на основі 16 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #1

Фірмовий стиль
Виконала:
Учениця 11 ф.-1
Педагогічного ліцею
Димура Надія


Слайд #2
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #2

Найважливішим у розробці фірмового стилю є концептуальне рішення і виключно ретельна його реалізація. Фірмовий стиль - основа ідентифікації іміджу Вашої компанії, частина фундаменту, що формує бренд.
Фірмовий стиль – це відображення суті компанії. Наявність продуманого фірмового стилю говорить про її солідності.


Слайд #3
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #3

Фірмовий знак і логотип (торговий знак, торговельна марка)
Фірмовий блок (знак + логотип)
Колір
Фірмовий шрифт
Візитна картка
Фірмовий бланк
Бланк рахунку, факсу
Фірмовий конверт (євростандарт, C4, C5)
Фірмова папка
Фірмові сувеніри
Фірмовий стиль включає в себе цілий ряд елементів, основні з них:


Слайд #4
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #4

Також у фірмовий стиль можуть бути включені принципи оформлення інших видів документів, які використовуються на підприємстві, принципи оформлення рекламної продукції, вивісок, покажчиків, упаковки та багато іншого.
Ви можете замовити розробку як окремих елементів фірмового стилю, так і весь комплект відразу.


Слайд #5
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #5

Фірмовий стиль:
Однозначно визначає приналежність до Вашої фірми всього, що дійсно має відношення саме до Вашої фірми
Створює візуальний образ фірми
Виділяє Вашу фірму з великої кількості інших
Є ознакою хорошого тону
Говорить Вашим діловим партнерам і клієнтам про сучасність поглядів Вашої компанії.


Слайд #6
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #6

Основні елементи фірмового стилю:
Логотип
Фірмові кольори
Папка
Візитка
Конверт
Бланк листа / договору
Факс-бланк
Слоган


Слайд #7
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #7

Товарний знак (логотип) виражає індивідуальність підприємства, яке його використовує.
Враховуючи той факт, що знак є головним елементом, вимоги до нього дуже суворі. Від успішної розробки товарного знака багато в чому залежить ефективність всього фірмового стилю в цілому. Ідеальний логотип повинен бути простим і незабутнім. Основною його функцією є створення фірмового стилю його власника. Багато в чому логотип визначає сам фірмовий стиль і розрахований на залучення потенційних клієнтів підприємства. У розробці логотипу особливу увагу варто приділити аналізу основних складових корпоративної ідентифікації компанії замовника, врахувати її рівень представлення, становище компанії в її сфері діяльності, зв'язки з партнерами і клієнтську базу. В результаті створення логотипу має на увазі, в першу чергу, визначення позиції і корпоративної етики компанії, аналіз та дослідження її пріоритетів і перспектив. На основі отриманих даних розробляється символ, покликаний виділити і підкреслити роль компанії в її сфері. Згодом, на використанні створеного символу можна будувати маркетингові та рекламні кампанії - логотип дозволить цільовій аудиторії виділити рекламовану продукцію і співставити її з іміджем компанії.


Слайд #8
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #8

Розрізняють декілька стилів або видів логотипу. Мова йде не про емблеми і герби, а саме про види логотипів:
Текстовий логотип
Графічний логотип
Креативний логотип


Слайд #9
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #9

Текстовий логотип
Найбільш поширеними є логотипи текстового типу. Суть рішення в текстовому логотипі полягає в стилізованому зображенні назви об'єкту, для якого створюється логотип (назва фірми, проекту, заходу і т.п.). Як правило, графічне рішення для текстового логотипу будується саме на назві без використання серйозних креативних ідей. В текстовому логотипі використовуються класичні прийоми гри слів (словосполучення). У створенні текстового логотипу основний акцент робиться на вибір усіх можливих шрифтів і кольорів, оскільки текстовий логотип зазвичай не затиснутий в суворі рамки креативної ідеї.


Слайд #10
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #10

Графічний логотип
Логотипи графічного типу менш поширені, ніж логотипи текстового типу. Для створення графічного логотипу використовуються рішення, засновані на графічному дизайні. Як і в текстовому логотипі, в графічному можливе використання повної або скороченої назви, проте в графічному логотипі назва займає не ключову позицію, а є лише "текстовим блоком". Графічна частина логотипу пов'язана з назвою за змістом, але вона не є результатом стилізації шрифту назви. Графічні логотипи більше підходять для незвучних або довгих назв, тоді як текстові логотипи зазвичай створюються для коротких назв і абревіатур. Маніпуляції з кольорами і шрифтами під час створення графічного логотипу проводяться у меншій мірі в порівнянні з текстовими логотипами.


Слайд #11
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #11

Креативний логотип
Найбільш складними у створенні та найменш поширеними є креативні логотипи. Для створення креативного логотипу обов'язково використовується креативна ідея. Попередньо фахівцями компанії вивчаються і розглядаються різні факти і події, пов'язані з об'єктом логотипу (історія фірми, заходи і т.п.), формулюється суть завдання, що має уособлювати і виражати логотип. На основі статистичних та аналітичних даних генерується ідея логотипу, яка потім реалізується дизайнером студії. Таким чином, у креативному логотипі присутній глибокий сенс, ідея, а не просто графічна частина. Креативна ідея, а отже і сама графічна частина логотипу, може бути заснована на назві об'єкту логотипу (назві фірми, проекту, заходи тощо), проте такий креативний логотип не матиме нічого спільного з класичним текстовим логотипом. Потреба в креативних логотипах виникає, як правило, у компаній (проектів, заходів тощо), які потребують створення іміджу.


Слайд #12
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #12

Фірмові кольори
Фірмові кольори є одним з основних елементів фірмового стилю. Основними факторами у виборі фірмових кольорів є сфера діяльності замовника і його особисті смаки. Вибір фірмових кольорів проводиться з набору поєднуваних кольорів, який пропонує дизайнер студії. Після визначення фірмових кольорів проводиться безкоштовний підбір точних кольорів за пантоном - тих кольорів, які будуть використовуватися в майбутньому для поліграфічної продукції. Визначення фірмових кольорів не має сенсу без логотипу, адже саме в логотипі в першу чергу будуть використані фірмові кольори. Тому на практиці процес вибору фірмових кольорів звичайно поєднують із створенням логотипу, а іноді візитної картки і бланка. Вартість створення (визначення) фірмових кольорів включена у вартість створення логотипу. Після створення логотипу дизайнер студії розробляє варіанти візитних карток і фірмових бланків.


Слайд #13
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #13

Візитна картка
Візитна картка є, мабуть, найбільш невід'ємним елементом фірмового стилю і лише у виняткових випадках створення дизайну візитною карти не входить до складу робіт зі створення фірмового стилю. Дизайнерське рішення візитної картки будується насамперед на логотипі. Саме логотип є ключовим елементом. Завдання дизайнера - знайти оптимальне графічне рішення, яке слугувало б і відмінним продовженням фірмового стилю і задовольнило б усі вимоги, що пред'являються до сучасних візитних карток (бізнес-карток).


Слайд #14
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #14

Фірмовий бланк
Фірмовий бланк - один з елементів фірмового стилю, наявність якого стає досить популярним в наші дні. Наявність фірмового бланка стає ознакою хорошого тону і елементом престижу. Цьому є дві причини: наочне розміщення всієї необхідної службової інформації на бланку і стильне графічне рішення, що підкреслює приналежність до Вашої фірми (організації, проекту тощо). Крім того фірмовий бланк допомагає запам'ятати та відшукати Вашу фірму, адже серед безлічі ділових паперів (як правило, чорно-білих) непросто відшукати потрібну. Дизайн фірмового бланка виконується в єдиному з візитною карткою стилі, як правило, на основі тієї ж дизайнерської ідеї. Інформація, яка розміщується на фірмовому бланку, визначається замовником. Логотип на фірмовому бланку розміщується повністю, як правило в одному з кутків бланка.


Слайд #15
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #15

Слоган
Фірмовий слоган є необов'язковим елементом фірмового стилю. Як правило, слоган або супроводжує фірму протягом усього терміну життя, або супроводжує її відразу після великої події (ювілей, злиття, інші приводи). Всі ці слогани є девізами компанії. Окремої уваги заслуговують слогани, що створюються для конкретних рекламних кампаній. Такі слогани супроводжують фірму (організацію, проект і т.п.) тільки в рамках конкретної рекламної кампанії.


Слайд #16
Презентація на тему «Фірмовий стиль» - Слайд #16

Найвідоміші логотипи