Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #1

Джон Фі́тцджеральд Ке́ннеді 


Слайд #2
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #2

Джон Фі́тцджеральд Ке́ннеді (англ. John Fitzgerald Kennedy, відомий також як JFK; * 29 травня 1917 — † 22 листопада1963) — тридцять п'ятий президент Сполучених Штатів Америки. Обраний до Палати представників 1946 року; через 6 років обраний до Сенату. В 1961 році став наймолодшим президентом і першим католиком, обраним на цю посаду. Джон Фітцджеральд Кеннеді народився 29 травня 1917 р. у місті Бруклайн, штат Массачусетс. Він походив з багатої ірландської сім'ї, в якій було дев'ять дітей. Його батько, Джозеф Кеннеді, був відомим політиком, близьким радником президента Франкліна Рузвельта. Загинув у результаті замаху в 1963 році.


Слайд #3
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #3

Цікаві факти


Слайд #4
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #4

Збіги Лінкольна-Кеннеді
Збіги між обставинами життя і смерті Авраама Лінкольна і Джона Фіцджеральда Кеннеді, які стали невід'ємною частиною американського фольклору. Вперше були помічені і опубліковані в пресі в 1964 році, через рік після загадкового вбивства останнього. Багато збігів з первинного списку було розвінчано Мартіном Гарднером.
Авраам Лінкольн
Джон Фітцджеральд Кеннеді


Слайд #5
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #5

Список Гарднера
Перелік, складений Мартіном Гарднером, налічував 16 пунктів, проте в різних виданнях існують і більш довгі списки, які поповнюються і по сьогоднішній день.
У первинному варіанті списку Гарднера збіги під номерами 9, 10 і 13 були приведені в невірному ключі. У виданні 1991 року Гарднер вніс поправки до переліку, забезпечивши недостовірні твердження своїми примітками.
1) Авраам Лінкольн був обраний президентом в 1860 році. Рівно сто років потому, в 1960 році, президентом був обраний Джон Фітцджеральд Кеннеді.
2) Обидва були сильно стурбовані правами афроамериканців.
3) Обидва були вбиті в п'ятницю в присутності дружин.
4) Подружжя обох втратили дитину в період проживання в Білому Домі.
5) Обидва були вбиті кулею, що увійшла в голову ззаду.
6) Лінкольн був убитий в Театрі Форда. Кеннеді зустрів свою смерть, коли їхав в кабріолеті «Лінкольн» виробництва «Форд Мотор Компані».


Слайд #6
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #6

7) Наступниками обох стали віце-президенти на прізвище Джонсон, які були жителями півдня, демократами і колишніми сенаторами.
8) Ендрю Джонсон народився в 1808 році. Ліндон Джонсон народився в 1908 році, рівно сто років тому.
9) Першим ім'ям особистого секретаря Лінкольна було «Джон», прізвище особистого секретаря Кеннеді було Лінкольн.
10) Джон Вілкс Бут народився в 1839 році. Лі Харві Освальд народився в 1939 році, сто років по тому. Обидва вбивці були жителями півдня, дотримувалися екстремістських поглядів.
11) Обидва вбивці були вбиті до суду.
12) Джон Бут убив Лінкольна в театрі і переховувався в коморі. Лі Гарві Освальд стріляв у Кеннеді з книгосховища і переховувався в кінотеатрі.
13) LINCOLN і KENNEDY — по сім букв.
14) ANDREW JOHNSON і LYNDON JOHNSON — по тринадцять букв.
15) JOHN WILKES BOOTH і LEE HARVEY OSWALD — по п'ятнадцять букв.


Слайд #7
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #7

Джон Кеннеді – українець
Екс-президент США Джон Кеннеді був сином українського емігранта. Така версія з'явилася у дослідників та біографів, після проведення розслідування. Американські дослідники Артур Смайл і Пітер Щепінський встановили, що наприкінці 1916 року, мати Кеннеді Роза Елізабет, з невідомих причинах пішла від свого чоловіка, Джозефа Патріка Кеннеді. Враховуючи статус і значущість батька сім'ї, факт розколу ретельно приховувався і про те, що подружжя не живе разом, не знали навіть близькі друзі. В аристократичних колах Америки сімейні цінності дуже важливі і тому Джозеф Патрік прикладав максимум зусиль для того, щоб дружина повернулася додому. 


Слайд #8
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #8

Дослідники говорять: "Дізнавшись про факт, який ретельно приховувався, ми вирішили з'ясувати - чим же займалася у цей момент дружина впливового ірландця". Результати дослідження приголомшили біографів: впродовж півроку Роза Елізабет жила з українським емігрантом Василем Прокопчуком. Фотографії Прокопчука, які отримали дослідники, практично не залишають сумнівів - "з них дивиться майже те саме обличчя, що і з фотографій Джона Кеннеді". Артур Смайл заявив: "Ми, звичайно, не можемо бути стовідсотково впевнені в цьому, але всі факти вказують на те, що наша гіпотеза правильна". Одним із головних доказів дослідників є лист, що потрапив до їхніх рук. Лист від Джозефа Патріка Кеннеді адресований Розі. Його датовано 27-м грудня 1916 року. У листі голова сім'ї благає свою дружину повернутися. На початку 1917 року Роза Елізабет повернулася до чоловіка, який погодився закрити очі на все, заради возз'єднання сім'ї, а вже 29-го травня у їхній родині народився майбутній президент. 


Слайд #9
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #9

Коханка Джона Кеннеді написала про свій роман з президентом
Колишня коханка екс-президента США Джона Кеннеді написала книгу, у якій розповіла про свій 18-місячний роман з тодішнім главою держави. Сьогодні практикантці з Білого дому на ім'я Мімі Елфорд вже виповнилося 69. Книга під назвою "Жив-був секрет: Мій роман з президентом Джоном Ф. Кеннеді та його наслідки"


Слайд #10
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #10

Жінка розповіла, що вона познайомилася з Кеннеді влітку 1962 року. Тоді вона, 19-річна дебютантка з Нью-Джерсі, завдяки прекрасному атестатові та хорошим зв'язкам отримала роботу в прес-службі Білого дому.
Після чотирьох днів стажування помічник президента запросив її у полудень поплавати в басейні Білого дому, де щодня плавав 45-річний президент – так він боровся з хронічними болями в спині. Того ж дня Елфорд запросили в Білий дім на вечірку. Мімі розповіла, що її роман з Кеннеді почався тоді, коли президент запросив її на тур вальсу, після чого майже одразу відвів у "кімнату місіс Кеннеді".
"Я була шокована", - говорить вона про свої враження від статевого акту. – А він, навпаки, вів себе так, ніби нічого не сталося, ніби наш секс був найприроднішою річчю на світі".
Їхні побачення стали постійними, вона щодня плавала з президентом опівдні або наприкінці робочого дня, потім поверталася до свого робочого столу та чекала дзвінка.


Слайд #11
Презентація на тему «Джон Кеннеді» (варіант 2) - Слайд #11

Елфорд розповіла також, що їхній роман з главою держави тривав навіть після того, як вона повернулася до коледжу Вітон, школи для дівчат у штаті Массачусетс. Під вигаданим ім'ям "Майкл Картер" президент телефонував їй, домовляючись про її поїздки до Вашингтона, коли його дружина була у від'їзді. До книги увійшла також низка непристойних подробиць вечірок, в тім числі й голлівудської оргії на ранчо Бінга Кросбі, де він примушував її спробувати наркотик Попперс (амілнітріт). Однак сам президент наркотики не вживав.
Готуючись до заміжжя з Тоні Фанстоком, Елфорд востаннє зустрілася з Джоном Кеннеді. Побачення відбулося в готелі Carlyle на Манхеттені 15 листопада 1963, рівно за тиждень до його вбивства у Далласі.