Презентація на тему «Джеральд Форд»


Рейтинг презентації 3.17 на основі 12 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Джеральд Форд» - Слайд #1

Джеральд Форд(1913-2006)
Джеральд Рудольф Форд- молодший ( англ. Gerald Rudolph Ford , Jr. , При народженні іменувався Леслі Лінч Кінг -молодший , англ. Leslie Lynch King , Jr. , Але в ранньому дитинстві після розлучення батьків перейменований на честь вітчима і отримав його прізвище ) ( 14 липня 1913 , Омаха , штат Небраска , - 26 грудня 2006 року, Мірідж , штат Каліфорнія ) - 38 -й президент США , з 1974 по 1977 роки від Республіканської партії.


Слайд #2
Презентація на тему «Джеральд Форд» - Слайд #2

Президентство
Майже 25 років Форд пробув депутатом Палати представників США від Мічигану ; протягом 8 років він був лідером республіканської меншості в палаті .У 1973 році призначений Річардом Ніксоном на пост віце -президента США після відставки Спіро Агню ; затверджений 27 листопада Сенатом і 6 грудня Палатою представників , після чого вступив на посаду. Менш ніж через рік , 9 серпня 1974 року народження, Джеральд Форд вступив на посаду президента США , коли у відставку подав уже сам Ніксон у зв'язку з розслідуванням у справі Уотергейту . Форд при цьому заявив : «Наш довгий національний кошмар закінчився ». Таким чином , він став єдиним президентом США , який ніколи не був всенародно обраний ні на посаду президента , ні на посаду віце -президента.


Слайд #3
Презентація на тему «Джеральд Форд» - Слайд #3

Недовге правління Форда ознаменувалося продовженням політики розрядки у відносинах з СРСР ; так , він підписав Гельсінські угоди , наніс візит в Радянський Союз і зустрічався з Брежнєвим у Владивостоці , а конкретно в Воздвиженці , Уссурійський район , Приморський край. У 1975 році закінчилася В'єтнамська війна : сили Півночі захопили Південний В'єтнам .
Зовнішня політика


Слайд #4
Презентація на тему «Джеральд Форд» - Слайд #4

У внутрішній політиці Форд зіткнувся з найсильнішим на той момент економічною кризою з часів Великої депресії. Суперечливу оцінку викликало рішення Форда помилувати свого попередника Ніксона ( 8 вересня 1974 ) за всі злочини , виявлені і невиявлені , які той міг скоїти за час президентства. Так як процедура імпічменту Ніксона в Сенаті США не встигла розпочатися через його відставки , то президент мав право на таке помилування . На Форда було організовано кілька замахів. На виборах 1976 йому вдалося насилу добитися висунення від своєї партії на праймеріз ( випередивши Рональда Рейгана ) , у результаті він зазнав поразки від демократа Джиммі Картера. Після закінчення президентського терміну Джеральд Форд тривалий час працював в Американському інституті підприємництва .
Внутрішня політика


Слайд #5
Презентація на тему «Джеральд Форд» - Слайд #5

Був масоном . Ініційовано в ложі « Мальта » № 465 у Гранд -Рапідс , штат Мічиган , 30 вересня 1949 року. Присвячений в 33 -у ступінь Шотландського Статуту в 1962 році.сім'я
Перебував у статусі екс -президента США 29 років , але не побив рекорду Герберта Гувера . 12 листопада 2006 він побив рекорд , який раніше належав Рональду Рейгану , і став найбільш довготривалим президентом США . Помер 26 грудня 2006 року в Каліфорнії.У 1948 році одружився з Елізабет Форд ( 1918-2011 ), з якою прожив до своєї смерті. У них було четверо дітей.
Особисті факти