Презентація на тему «Девід Йейтс»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Девід Йейтс» - Слайд #1

Девід Йейтс


Слайд #2
Презентація на тему «Девід Йейтс» - Слайд #2

Девід Йейтс - британський режисер кіно і телебачення, сценарист, продюсер.


Слайд #3
Презентація на тему «Девід Йейтс» - Слайд #3

Девід Йейтс народився в англійському селі Рейнхилл в графстві Ланкашир (нині в міському районі Сент-Хеленс, Мерсісайд) в 1963 році. Був натхненний кар'єрою в кіно після перегляду фільму Стівена Спілберга «Щелепи».


Слайд #4
Презентація на тему «Девід Йейтс» - Слайд #4

Він намагався зрозуміти виробництво і елементи кінематографа. З друзями почав знімати короткометражні фільми у віці до 14 років, використовуючи камеру, яку подарувала йому мати. Будучи дорослим знімав в основному фільми для телебачення, співпрацював з каналом BBC. Всього зняв 19 фільмів, перший з яких - у 1984 році. Здобув освіту в коледжі свого рідного міста, а потім у Эссекском і Джорджтаунському університеті.


Слайд #5
Презентація на тему «Девід Йейтс» - Слайд #5

У 2005 році, Девід Йейтс був обраний Уорнер Бразерс режисером п'ятого фільму про Гаррі Поттера. Перед початком зйомок він відвідав Leavesden Studios. Фільм «Гаррі Поттер і Орден Фенікса» отримав величезну популярність зібравши в світі 938 468 864 $ .


Слайд #6
Презентація на тему «Девід Йейтс» - Слайд #6

Пізніше Йейтс був вибраний режисером шостого фільму про Гаррі Поттера.


Слайд #7
Презентація на тему «Девід Йейтс» - Слайд #7

Під час зйомок фільму Уорнер Бразерс заявила, що останній фільм про Поттера «Гаррі Поттер і Дари Смерті» повинен бути розділений на дві частини. Девід Йейтс знову став режисером. Фільм «Гаррі Поттер і Дари Смерті» 1 частина вийшов в листопаді 2010 року. Фільм був оцінений критиками гірше, ніж попередній фільм Йейтса.


Слайд #8
Презентація на тему «Девід Йейтс» - Слайд #8

Інші фільми:
“Чисто англійське вбивство”
“Велика гра”(серіал)
“А ось і гості”
“Дівчина з кафе”
“Цицерон”