Презентація на тему «АвтоЗАЗ «Daewoo Motors»»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «АвтоЗАЗ «Daewoo Motors»» - Слайд #1

АвтоЗАЗ «Daewoo Motors»
Автор проекту:
Загородня Катерина


Слайд #2
Презентація на тему «АвтоЗАЗ «Daewoo Motors»» - Слайд #2

Що ж це таке?
АвтоЗАЗ — українська компанія з виробництва автомобілів. Компанія була заснована в 1975 році як виробниче об'єднання, і холдинг включав Мелітопольський моторний завод, Іллічівській завод автоагрегатів і ряд інших виробничих потужностей автомобільної промисловості в Луцьку (ЛуАЗ) і Херсоні. У 1990-х роках, було приватизовано в акціонерне товариство, хоча 100% акцій залишилося з урядом.


Слайд #3
Презентація на тему «АвтоЗАЗ «Daewoo Motors»» - Слайд #3

Історія…
У 1998 р. «АвтоЗАЗ» створив спільне підприємство з компанією Daewoo Motors під назвою «АвтоЗАЗ-Daewoo» (АвтоЗАЗ-ДЕУ). Після банкрутства «Daewoo Motors» в 2001 році Daewoo була викуплена «General Motors», проте GM відмовився від придбання зарубіжних філій виробництва в тому числі «АвтоЗАЗ-Daewoo». Корпорація «УкрАВТО» викупила «АвтоЗАЗ» (з 2000-х років державні 82% акцій «АвтоЗАЗ» було довірено українській автомобільній корпорації («УкрАВТО»), в 2002 році корпорація купила ці акції і злилася з «АвтоЗАЗ»), а частка Daewoo в СП «АвтоЗАЗ-Daewoo» була пізніше викуплена швейцарською інвестиційною компанією «Hirsch & CIE» в 2003 році.


Слайд #4
Презентація на тему «АвтоЗАЗ «Daewoo Motors»» - Слайд #4

Що ж це таке??
GM Korea раніше GM Daewoo (GM Daewoo Auto and Technology Company або GM DAT) — південнокорейський автомобільний виробник, що входить до компанії General Motors.


Слайд #5
Презентація на тему «АвтоЗАЗ «Daewoo Motors»» - Слайд #5

З історії
GM Daewoo була частиною Daewoo Group, яка збанкрутувала у 1999 році. Наразі компанія має 5 заводів з виробництва у Південній Кореї та підприємство зі складання у В'єтнамі. Окрім того GM Daewoo постачає комплекти для складання автомобілів на заводи General Motors у Китаї, Таїланді, Індії, Колумбії та Венесуелі. У 2008 році GM Daewoo виробив понад 1,9 мільйонів авто, включаючи автокомплекти для складання. Зараз компанія виробляє автомобілі та комплекти під марками Chevrolet, Buick, GMC, Opel, Vauxhall, Pontiac, Holden та Suzuki, які продаються у 150 країнах світу.


Слайд #6
Презентація на тему «АвтоЗАЗ «Daewoo Motors»» - Слайд #6

Основне
Типttt частина General Motors
Заснуванняt 1937
Засновник(и) t Кім Ву-джан
Штаб-квартираt Інчхон, Південна Корея
Ключові особиt Президент Майкл Грімальді
Галузьtt Автомобільна промисловість
Продукціяtt Автомобілі


Слайд #7
Презентація на тему «АвтоЗАЗ «Daewoo Motors»» - Слайд #7