Презентація на тему «Джек Дорсі»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів


Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #1

Люди, які змінили ІнтернетДЖЕК ДОРСІ
Прпзентація цчениці 10-П класуВознесенського ліцею «Інсайт»Міхєєвої Анастасії


Слайд #2
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #2

Народився і виріс майбутній засновник Твітера у місті Сент – Луїс, штат Міссурі, 19.11.1976 р.. Вже у 14 років він почав втілювати свої геніальні ідеї. Деякі його програми і сьогодні використовуються у компаніях таксі. Навчався у університеті Міссурі. Найбільше вплинула на нього його тітка Сенді, яка була чудовим розповідачем. Саме вона, і зробила Джека творчою особистістю, яка не зважаючи на шалений ритм життя, може знайти гармонію і спокій.
З чого все починалось
«Чекай того, чого ніхто не очікує, і по можливості сам будь непередбачуваним»
25.09.2014
2


Слайд #3
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #3

У 2000 р. юний Дорсі заснував компанію по відправці кур'єров, таксі, служб по Інтернету. У нього з'явилася ідея, створити веб – службу по відправки коротких повідомлень у реальному часі. Разом с Бізом Стоуном вони втілили цю ідею у життя. Так і з'явилась ще одна павутинка, у великій веб – павутині. Це був Twitter.
Перші кроки до успіху
«Я вважав роботу курєра особливой. Мені подобалось відсліжувати шлях інформації від одного пунката до іншого. Хтось брав щось, клав у пакет, потім достава і передавав іншому. Це мене зачаровувало.»
25.09.2014
3


Слайд #4
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #4

З часом до друзів приєднався Єван Уильямс. С початку компанія мала назву Obvious, але пізніше назвали її Twitter Inc.. Компанія керується принципом Дерсі: простота, лаконічність, майстерність.
Заснування Twittera
Коли Джек ще був підлітком його відвідували геніальні ідеї, які він записував копітко у зошит. Для втілування всіх ідей у Джека не була ні часу ні І з часом , цей зошит був схований у одній з коробок у прикомірці . І не бачити б нам Twitter і донині, якби одного разу, Джеку не прийшла ідея, зробити генеральне прибирання, в ході якого і знайшовсяа зошит з багажем занесених туди ідей.
25.09.2014
4


Слайд #5
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #5

Дорсі - успішна людина. Але він не тільки успішний бізнесмен, а і творча особистість, яка теж має свої життєві звички, принципи, спогади. Він допитливий, розумний і впевнений у собі. Якби не Твітер, Джек відправився б у подорож до Індії з альбомом для малювання. І він обирає ходити пішки або їздити на тролейбусі. Ці факти свідчать про те, що Дорсі не хоче піддаватися сучасності і в повсякденному житті, він і так оточений технологіями на роботі.
Всебічна людина
«Єдиний спосіб працювати в такому режимі - це бути дуже дисциплінованим і планувати свій робочий день»
25.09.2014
5


Слайд #6
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #6

Це соціальна мережа, яка є мережею мікроблогів, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення.
#Twitter
25.09.2014
6


Слайд #7
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #7

25.09.2014
7


Слайд #8
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #8

#Застосування
Дослідження журналу New Scientists підтвердило перевагу Twitter над традиційними ЗМІ. Наприклад, Червоний Хрест в Америці вже використовує Twitter для обміну щохвилинною інформацією про локальні події, пов'язанні з діяльністю організації.
Можна надсилати повідомлення, спілкуватися з друзями, бути у курсі подій кумирів, знати, що думають люди, поділитися своїми думками.
25.09.2014
8


Слайд #9
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #9

#Глосарій
Фоловити (англ. Follow, слідкувати, стежити) — бути підписаним на стрічку одного з користувачів Twitter.
Фоловер (англ. Follower, той, хто слідує, послідовник) — користувач Twitter, що стежить за чиєюсь стрічкою, підписаний на неї.
Хештеґ — спеціальна мітка в твітах, яка дозволяє об'єднати повідомлення різних авторів в єдине обговорення. Позначається як слово , що починається із символу #. Хештеґ у Твітері — це посилання, натиснувши на яке, можна побачити всі повідомлення, які містять даний хештеґ.
#follow_me
25.09.2014
9


Слайд #10
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #10

На сьогоднішній день, молодь та відомі люди не можуть уявити своє життя без цього сервісу. Твітер, став частинкою життя. Зробивши щось, люди одразу повідомляє про це усьому світу, думаючі, що це комусь цікаве. Але у кожного є право на свободу слова і думки, тому Твітер яскраво виражає це право людини. Кожний може висловити свою думку, внести щось нове у суспільство. І можливо, хтось, саме через твітер, змінить світ. На мою думку, більшість людей пише в Твітер не потрібні і не цікаві речі про кожну дії, яку вони здійснили.
#Twitter у нашому житті
Колишній радник з безпеки США Марк Пфайфел в липні минулого року виступив з ініціативою номінувати Дорсі і інших творців Twitter на Нобелівську премію миру за те, що під час заворушень в Ірані новини з цієї країни надходили безперебійно, хоча робота іноземних власкорів у ній була сильно утруднена.
25.09.2014
10


Слайд #11
Презентація на тему «Джек Дорсі» - Слайд #11

https://www.google.ru/webhp?hl=ru&tab=ii
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%B8,_%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0%BA
http://constructorus.ru/istorii-uspexa/dzhek-dorsi.html
http://newsme.com.ua/ua/tech/technologies/1271203/
https://twitter.com/
http://translate.google.ru/translate?hl=ru&sl=en&tl=ru&u=http%3A%2F%2Fwww.biography.com%2Fpeople%2Fjack-dorsey-578280&anno=2
Використані джерела
25.09.2014
11
Мені здається, у Twitter прекрасний потенціал. Не тільки в тому плані, що користувачі можуть розповідати один одному про події в Україні, але і розповідати іноземцям про повсякденне життя в Укрвїніі про те, як ця повсякденне життя може сполучатися з життям США, Канади, Європи, Африки, всього світу. »
Jack Dorsey
@jack


Завантажити презентацію