Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2)


Рейтинг презентації 3.6 на основі 47 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2) - Слайд #1

Безпека в Інтернеті


Слайд #2
Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2) - Слайд #2

Сьомого лютого у світі відзначають День безпечного інтернету. За результатами опитування компанії Майкрософт, лише кожен десятий українець знає про більшість інтернет-загроз і розуміє, як себе від них захистити. Тож у 90 відсотків українських інтернет-користувачів легко виманити пароль від пошти або навіть пін-код кредитної картки, говорять експерти. При цьому на особливу небезпеку наражаються діти і підлітки.


Слайд #3
Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2) - Слайд #3

День безпечного інтернету був започаткований Єврокомісією в 2005 році.Він пропагує відповідальне та безпечне користування всесвітньою мережею, особливо серед дітей та молоді.


Слайд #4
Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2) - Слайд #4

Переважна більшість (96%) українських дітей та підлітків у віці від 10 до 17 років користуються Інтернетом і більшість часу вони проводять в соціальних мережах.


Слайд #5
Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2) - Слайд #5

За соцопитуваннями, 51% підлітків сказали: так, ми розмістили особисті фото в соцмережі, 36% вказали свою домашню адресу, 46% додумалися вказати номер мобільного телефону. Зустрічі, побачення з незнайомцями після розмови в мережі – 60 відсотків 15-річних дітей вже прийняли запрошення від віртуального незнайомця і вже були з ними на зустрічі


Слайд #6
Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2) - Слайд #6

 Щоб уникнути потенційних негативних наслідків від такого спілкування, освітня програма «Онляндія» (до якої долучилися державні і приватні інституції) проводить тренінги з безпеки в Інтернеті для дітей і підлітків. Минулого року курс про безпеку в Інтернеті потрапив і до шкільної програми.


Слайд #7
Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2) - Слайд #7

Правила безпечного Інтернету
Не розповідати чужим людям особисту конфіденційну інформацію
Користуватися антивірусами,
В жодному випадку не залишати ніде номери кредитних краток
Не скачувати що попало. Люди часто скачують фільми або якесь програмне забезпечення піратське, а разом з ним віруси, які дають можливість зловмисникам проникнути на цей комп'ютер. 


Слайд #8
Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2) - Слайд #8

Якщо цих правил не дотримуватися, можна, наприклад, стати жертвою кібершахраїв або вірусів, які «витягнуть» з вашого комп'ютера приватну інформацію про, наприклад, банківські рахунки.  


Слайд #9
Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2) - Слайд #9

За останніми соціологічними дослідженнями, молодь в Україні все ж більш обачна та обережна в Інтернеті, ніж старше покоління. Так, більшість підлітків не використовує один і той самий пароль для доступів до різних сторінок, сайтів та соціальних мереж.


Слайд #10
Презентація на тему «Безпечна робота в Інтернеті» (варіант 2) - Слайд #10

Користуйтесь Інтернетом дотримуючись простих правил, та будьте у безпеці.