Презентація на тему «Антивіруси» (варіант 1)


Рейтинг презентації 4.11 на основі 9 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Антивіруси» (варіант 1) - Слайд #1


Слайд #2
Презентація на тему «Антивіруси» (варіант 1) - Слайд #2

AVAST
avast! забезпечує постійний захист вашого комп'ютера або ноутбука. Цього року Avast! оновився і придбав новий режим посиленого захисту, про активний захист Deepscreen, а так само хмарні можливості і функції потокового оновлення.
Вихід


Слайд #3
Презентація на тему «Антивіруси» (варіант 1) - Слайд #3

AVIRA
Avira Antivirus 2014 - антивірус, в якому передбачений онлайн-захист від небезпечних сайтів і завантажень, функція батьківського контролю, що здійснюється через Avira SocialShield. Власники пристроїв, що працюють на платформі Android, можуть скористатися додатковими опціями, а саме захистом від крадіжки даних і спаму.
Вихід


Слайд #4
Презентація на тему «Антивіруси» (варіант 1) - Слайд #4

DR. WEB
Dr.Web мабуть, найкраща лікуюча утиліта на сьогоднішній день. Програма являє собою антивірусний сканер. Її головна перевага полягає в тому, що ви можете нею скористатися, навіть якщо у вас встановлений інший антивірус. Просто скачайте утиліту на жорсткий диск і потім запустіть
Вихід


Слайд #5
Презентація на тему «Антивіруси» (варіант 1) - Слайд #5

АНТИВИРУС КАСПЕРСКОГО
Антивірус Касперського 2014 це новий продукт, який дає хороший захист вашої системи з мінімальним навантаженням на неї. Даний софт використовує найсучасніші рішення в області безпеки (проактивне виявлення, технології хмарного характеру, сигнатура і т.д.).
Вихід


Слайд #6
Презентація на тему «Антивіруси» (варіант 1) - Слайд #6

ESET SMART SECURITY
Антивірус ESET-нова версія антивіруса розробленна з використанням хмарних технологій, забезпечує найпотужнішуий захист вашого комп'ютера від загроз будь-якої складності. Хмарні технології вперше використовуються в антивірусній програмі для визначення репутації підозрілих файлів. Дана технологія отримала назву ESET Live Grid.
Вихід


Слайд #7
Презентація на тему «Антивіруси» (варіант 1) - Слайд #7

Дякую за увагу!!!
Вихід