Презентація на тему «Head&Shoulders»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Head&Shoulders» - Слайд #1

Шампунь для волосся
Head&Shoulders


Слайд #2
Презентація на тему «Head&Shoulders» - Слайд #2

Шампунь для волосся
Head&Shoulders


Слайд #3
Презентація на тему «Head&Shoulders» - Слайд #3

Про продукцію
З 1950 року head & shoulders займає провідну позицію у вивченні волосся і шкіри голови і значно розвиває способи боротьби з лупою. Поряд з рекомендаціями професіоналів і дослідженнями експертів у нас широкий асортимент продукції по догляду за шкірою голови і догляду за волоссям.


Слайд #4
Презентація на тему «Head&Shoulders» - Слайд #4

Експерти
В head & shoulders працюють одні з найкращих фахівців у нашій індустрії, вони допомагають нам краще зрозуміти причини виникнення лупи і способи позбавлення від неї. Краса створюється з розумом.


Слайд #5
Презентація на тему «Head&Shoulders» - Слайд #5

Вигоди
Головна користь - більше ніякої лупи.Дерматологи визнають , що регулярне застосування head & shoulders - один з найбільш ефективних способів допомоги в позбавленні від лупи і її ознак , у тому числі від відчуття стягнутості шкіри голови і свербіння.
Однак відчуття від використання head & shoulders і його запах не такі , як можна було б очікувати від шампуню проти лупи. Замість неприємного запаху - свіжий аромат і насичена формула , яка робить волосся слухняним і м'якими. Нead & shoulders досить щадний і підходить для щоденного застосування , навіть для фарбованого волосся. Волосся стає свіжими і чистими , а шкіра голови - у відмінному стані.


Слайд #6
Презентація на тему «Head&Shoulders» - Слайд #6

Кілька фактів
Якщо ви думаєте, що тільки у вас є лупа або свербляча, роздратована, суха шкіра, - це не так. Близько 50% населення планети в тій чи іншій мірі страждає від таких симптомів порушення здоров'я шкіри голови. Так що ви не самотні.


Слайд #7
Презентація на тему «Head&Shoulders» - Слайд #7

Вибери свою колекцію!
Підготувала Штик М.