Презентація на тему «Вимерлі тварини»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #1

Вимерлі тварини


Слайд #2
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #2

Тасманійський вовк
Тасманійський вовк жив у Австралії і на острові Тасманія. На животі у тварини така ж сумка, як у кенгуру. Це був грізний хижак, своїм жертвам він міг прокусити череп! Сумчастих вовків винищили скотарі, що оберігали свої стада від частих набігів. У 1936 році був прийнятий закон, який забороняв полювання на сумчастого вовка, але в 1961 році зник останній хижак цього рідкісного виду.


Слайд #3
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #3

Тур
Тур - великий родич бика. Тисячі років ці дикі тварини бродили по лісах Європи та Азії. Останній з турів був убитий в Польському королівстві в 1627 році. В даний час вчені намагаються шляхом схрещування корів і биків різних порід знову вивести цю красиву тварину.


Слайд #4
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #4

Купідон прерій
Купідон прерій мешкав у Північній Америці. Птах вирізнявся своїм амурним церемоніалом: розправивши крила і розпушивши хвіст, самець бив лапами об землю, намагаючись сподобатися самці. Щоб зробити себе привабливим, купідон роздував розташовані на шиї помаранчеві кулі. На купідонів, як на дуже цінну дичину, йшло полювання, а до 1930 р. птах був повністю винищений.


Слайд #5
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #5

Черепаха мейоланья
Черепаха мейоланья була дивовижною твариною: її панцир міг досягати 1,3 м в довжину, на голові у черепахи були роги, на кожній з лап - кістяні пластини, а на хвості - гострі шипи. Черепаха жила в Австралії, Новій Зеландії, а також на кількох довколишніх островах. М'ясо черепахи було дуже смачним, і це стало причиною її повного винищення.


Слайд #6
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #6

Зебра гуагга
Зебри гуагга жили в тропічній частині Південної Африки ще в минулому столітті. Цікаво, що смугастою ця зебра була лише наполовину! Винищили цей вид голландські колонізатори, які жили в Південній Африці, Вони вбивали зебр заради м'яса, а зі шкіри робили мішки. Зебра гуагга була повністю винищена до 1880 р.


Слайд #7
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #7

Японський вовк
Японський вовк, або шаману, був найменшим з вовків: в довжину його тулуб разом з хвостом досягало всього 1м! Місцеві жителі, проте, не любили цього хижака і полювали на нього. Крім того, користувалося попитом цінне хутро тварини. Останній шаману був убитий в 1905 році.


Слайд #8
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #8

Стеллерова корова
Стеллерова корова - родич дюгонів і ламантинів. Тварина досягала в довжину 8 м і важила майже 6т! Мешкав цей велетень в холодних водах північної частини Тихого океану і харчувався водоростями. Моряки дуже цінували її жир, а також м'ясо, вважаючи його кращим за яловичину. Морська корова зникла назавжди приблизно в 1769 році.


Слайд #9
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #9

Білокрилі гагарки
У білокрилих гагарок були зовсім маленькі крильця, тому літати вони не вміли, зате плавали дуже добре. Колонії цих птахів селилися на північному узбережжі Атлантики. Люди посилено полювали і винищували великих гагарок. М'ясо птахів використовувалося для підгодівлі риб під час промислу, жир - для наповнення масляних ламп. До 1850 р. білокрилі гагарки повністю зникли.


Слайд #10
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #10

Додо
Додо населяли кілька островів Індійського океану. Вони важили більше 20 кг, і літати не могли. Часті зупинки морських суден послужили головною причиною зникнення цих птахів. Справа в тому, що м'яса трьох птахів вистачало, щоб нагодувати екіпаж великого корабля, тому додо були головним предметом полювання моряків, що зійшли на берег. Птах додо є в даний час емблемою острова Маврикій в Індійському океані. Його зображення нанесено на грошові знаки цієї країни.


Слайд #11
Презентація на тему «Вимерлі тварини» - Слайд #11

Моа
Моа - гігантський птах, ще 200 років тому мешкав у Новій Зеландії. Існувало тринадцять різних видів моа, причому ріст найбільших особин досягав 3 м, а вага - 250 кг! На цього родича страусів посилено полювали тубільці, що приблизно в 1700 році призвело до повного винищення цих птахів.