Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #1

До вашої уваги
Топ-10
Місць несумісних з життям
Підготувала:
учениця 10 класу
Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.Белаш Оксана


Слайд #2
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #2

10-місце
Дзержинськ, Росія Відповідно до звітів екологів в 1930 – 1998 роках у Дзержинську було поховано більше 200 тисяч тонн хімічних відходів – включаючи найбільш небезпечні відомі нейротоксини. Міська вода частково заражена діоксинами та фенолом, і рівень забруднення, за наявним даними, в 17 мільйонів разів перевищує безпечний рівень. На сьогоднішній день у місті проживає близько 300 тис. жителів. Середня тривалість життя 45 років.


Слайд #3
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #3

9-місце
Кабве, ЗамбіяНа початку минулого сторіччя в Кабве були виявлені великі запаси свинцю та кадмію. Пізніше там були побудовані великі підприємства по переробці цих металів. Як результат, сьогодні рівень забруднення повітря важкими металами в чотири рази перевищує допустиму норму. Кількість заражених людей у місті перевищує 250 тисяч чоловік. Вони страждають гострим отруєнням крові, що веде до частої блювоти, поносу, захворюванням легень і атрофії м'язів.


Слайд #4
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #4

8-місце
Ла-Ороя, ПеруУ порівнянні з іншими містами, це поселення відносно невелике – у ньому проживає всього 35 тисяч чоловік. Однак, більше 95 відсотків жителів заражені важкими захворюваннями, пов'язаними з високим вмістом свинцю в крові. На території цього поселення розташовані американські заводи по видобутку таких корисних копалин, як свинець, мідь і цинк. В атмосферу викидається величезна кількість двоокису сірки, через що часто йдуть кислотні дощі.


Слайд #5
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #5

7-місце
Ліньфинь, КитайЛіньфинь – це місто є серцем китайської вугільної промисловості в провінції Шанксі. Рівень двоокису сірки та інших шкідливих часток у повітрі значно перевищує норму. Їх настільки багато, що повітря стає сірим і видимість погіршується. У місті проживає більше 200 тисяч заражених людей, які страждають від пневмонії, раку легень та бронхіту.


Слайд #6
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #6

6-місце
Норильськ, РосіяНорильськ вважається одним із найбільш забруднених місць у Росії. Тут часто йде чорний сніг, а в повітрі відчувається присмак сірки. У Норильську розташовані найбільші у світі підприємства по переробці важких металів – міді, свинцю, нікелю, селену і цинку. На сьогоднішній день у місті проживає близько 134 тисяч заражених людей, що страждають респіраторними захворюваннями. З 2001 року в'їзд у місто для іноземців заборонений.


Слайд #7
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #7

5-місце
Сукінда, ІндіяУ цьому місті розташовані найбільші у світі хромові шахти. Велика частина відходів підприємств скидається у воду рік і озер, у результаті чого практично у всіх водних запасах міста присутні канцерогенні речовини. У місті живе більше двох з половиною мільйонів чоловік. Майже 90 відсотків населення хворіють раковими захворюванням.


Слайд #8
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #8

4-місце
Тянжинь, КитайТянжинь – промисловий центр Китаю по виробництву свинцю. Це одне з найбільш забруднених місць Китаю. Концентрація свинцю в повітрі та ґрунті тут майже в 10 разів перевищує допустиму норму. Вміст свинцю в зернових культурах, що ростуть у цій місцевості, в 24 рази перевищує норму.


Слайд #9
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #9

3-місце
Вапі, ІндіяМісто Вапі знаходиться наприкінці пояса промислових комплексів довжиною 400 км. У цьому місті зосереджено більше 1000 промислових підприємств. Рівень ртуті в ґрунтових водах Вапі майже в 100 разів перевищує норму, а повітря переповнене важкими металами. Число заражених жителів Вапі, які страждають різного роду хронічними захворюваннями, цього року перевалило за 70 тисяч.


Слайд #10
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #10

2-місце
Сумгаїт, Азербайджан Сумгаїт – це ще один центр хімічної промисловості пострадянського простору. На сьогоднішній день там проживає більше 275 тисяч чоловік, заражених важкими металами, нафтовими відходами та іншими хімічними речовинами. Діти в цьому районі народжуються з такими генетичними відхиленнями, як розумова відсталість та захворювання кісток.


Слайд #11
Презентація на тему «Топ-10 місць несумісних з життям» - Слайд #11

1-місце
Чорнобиль, УкраїнаПро трагедії в Чорнобилі було сказано дуже багато. На сьогоднішній день кількість людей, що постраждали від радіації в цьому районі становить 5,5 мільйонів. Ядерна катастрофа, яка сталася 26 квітня 1986 року, коли під час випробувань на Чорнобильській АЕС через вибух розплавилося ядро реактора, принесла в сто разів більше радіації, ніж атомні бомби, скинуті на Хіросіму та Нагасакі.