Презентація на тему «Сенкт Петербург»Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Сенкт Петербург» - Слайд #1

Санкт-Петербург – туристичний центр світу
Автор: Вегера Ярина
6 - А (г.) клас


Слайд #2
Презентація на тему «Сенкт Петербург» - Слайд #2

Санкт-Петербург - місто федерального значення, центр Ленінградської області, місто-герой.
 Санкт-Петербург розкинувся на берегах Неви. Територія - 1439 кв. км по даних 2009 року.
 Поділяється на 18 районів. Заснований у 1703 році, Санкт-Петербург з 1712 по 1918 рік був столицею Російської імперії (за винятком часу правління Петра II, коли статус столиці ненадовго повернувся до Москви) і резиденцією Російських імператорів. За час свого імперського статусу місто стало одним з найкрасивіших міст світу.
 По кількості річок, островів та мостів Петербург займає одне із перших місць у світі. Петербург називають музеєм мостів, їх в місті більше ніж 300.


Слайд #3
Презентація на тему «Сенкт Петербург» - Слайд #3

Cанкт-Петербург - один із найбільших привабливих туристичних центрів світу . Загальна кількість туристів , які прибувають в Росію, не менше половини свого відпочинку проводять в місті на Неві. Інтерес до міста прокидається, перш за все, через культурно - історичне багатство, якісне та культурне обслуговування, різноманіття туристичного сервісу, гостинність місцевого населення.
Архітектурний стиль Санкт-Петербурга - його візитна карточка. Сповнений архітектурної гармонії та європейської елегантності, місто засноване в 1703 році імператором Петром I на побережжі Фінської затоки в дельті Неви як "вікно в Європу". Вулиці та проспекти міста на Неві дозволяють відчути дивовижно строгу гармонію архітектури різних епох та різноманітних архітектурних стилів.


Слайд #4
Презентація на тему «Сенкт Петербург» - Слайд #4

∞ Величну зовнішність Санкт-Петербурга визначають архітектурні ансамблі, строгі прямі вулиці, просторі площі, сади і парення, річки і численні канали, набережні, мости, візерунчасті огорожі, монументальні і декоративні скульптури.


Слайд #5
Презентація на тему «Сенкт Петербург» - Слайд #5

В літній час розводяться мости через Неву та її притоки, щоб пропускати морські кораблі. Багато туристів приходять на набережні, отримуючи насолоду від цього мальовничого видовища Невського проспекту, Літейна частина, Адміралтьська частина, Василівський острів, Петроградська сторона, річки Неви із її набережними та берегами, замково-паркові ансамблі, околиці міста - Пушкіно, Павловськ, Гатчина, Петродворець, Стрельни, Ломоносов, історична частина Кронштадта, фортецю Горішок, ансамбль Пулковської обсерваторії та багато іншого, всього більше ніж чотири тисячі об'єктів. В Санкт-Петербурзі більше ніж 450 ресторанів, багато з яких відрізняються як вишуканою російською кухнею, так і національними кухнями закордонних народів.
Сьогодні розширюється спектр розважальних послуг, які пропонуються туристам у вільний час: нічні клуби, казино, дискотеки. Розвивається мережа кафе та ресторанів швидкого приготування.


Слайд #6
Презентація на тему «Сенкт Петербург» - Слайд #6

Санкт-Петербург - місто Олімпійських традицій. З 1952 року до сьогоднішніх днів місцеві жителі завоювали більш ніж 300 медалів, із яких 121 золота. Місто має та постійно набуває досвід проведення найбільших спортивних змагань та форумів. В тому числі - Ігри Доброї Волі, Регата Катті Сарк, щорічні гонки на воді Формула-I, найбільші змагання по фігурному катанні, гімнастиці, легкій атлетиці та хокею.


Слайд #7
Презентація на тему «Сенкт Петербург» - Слайд #7

Фото


Слайд #8
Презентація на тему «Сенкт Петербург» - Слайд #8

Фото


Слайд #9
Презентація на тему «Сенкт Петербург» - Слайд #9

Cанкт-Петербург - один з найпопулярніших туристичних центрів не тільки Росії, але й світу.


Завантажити презентацію