Презентація на тему «Малі»Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Малі» - Слайд #1

малі


Слайд #2
Презентація на тему «Малі» - Слайд #2

Зміст
Загальна характеристика
Рельєф
Клімат
Рослинний світ
Тваринний світ
Корисні копалини
Спорт
Туризм
Використана літеретура


Слайд #3
Презентація на тему «Малі» - Слайд #3

Малі, офіційна назва Республіка Малі  — держава в північно-західній Африці, межує на північному сході з Алжиром сході з Нігером, південному сході з Буркіна-Фасо, півдні з Кот-д'Івуар, південному заході із Сенегаломі Гвінеєю, заході і півночі з Мавританією. Площа країни становить 1 240 192 км². Населення за оцінкою на липень 2009 року — 12 666 987 жителів.Столиця-Бамако. Малі — член ООН, Західноафриканського митного союзу. Грошовою одиницею є КФА франк BCEAO


Слайд #4
Презентація на тему «Малі» - Слайд #4

Прапор
ГЕРБ
Девіз: "Un peuple, un but, une foi""Один народ, одна мета, одна віра"
Гімн: Pour l'Afrique et pour toi, Mali"Для Африки і для тебе, Малі


Слайд #5
Презентація на тему «Малі» - Слайд #5

рельєф
Територія країни б.ч. рівнинна. Північна половина Малі розташована в пустелі Сахара, центральна частина зайнята напівпустелями Сахеля, на крайньому півдні і південному заході тягнуться савани. На півночі, півдні і сході – гірські масиви вис. до 1155 м. (г. Хомборі-Тондо). На крайньому північному сході Малі підноситься масивне плато Адрар-Іфорас (до 890 м).


Слайд #6
Презентація на тему «Малі» - Слайд #6

клімат
Клімат на Малі тропічний .Тільки на півдні Малі клімат стає субекваторіальним. Сезон дощів на Малі триває з липня по жовтень. Саме тому, якщо турист вибрав для відвідин цю країну, він повинен обміркувати час своєї подорожі. Решта місяці - з листопада по червень - в республіці панує жарка і суха погода. Причому температура повітря може досягати 45 градусів за Цельсієм .Часто дме вітер


Слайд #7
Презентація на тему «Малі» - Слайд #7

Рослинний світ
Ростуть акації (нере та інш.), баобаби, віялові пальми, гігантське дерево сейба, капокове дерево, каріте (олійне дерево), ююба (дика слива) та інш.


Слайд #8
Презентація на тему «Малі» - Слайд #8

Тваринний світ


Слайд #9
Презентація на тему «Малі» - Слайд #9

Фауна: антилопи (аддакс, орікс), бегемоти, бородавочник, буйволи, газелі, гепарди, жирафи, крокодили, леопарди, леви, птахи (баклани, ібіси, пелікани, качки, чаплі та інш.), смугасті гієни, слони, фенек (пустинна лисиця), шакали, багато мавп (бабуїни, мандрили, павіани і шимпанзе), плазунів (варани, геккони, змії) і комах (дикі бджоли, москіти, терміти, муха цеце). У річках і озерах багато риби. 


Слайд #10
Презентація на тему «Малі» - Слайд #10

Корисні копалини
Країна багата на боксити. Є поклади золота, алмазів, марганцевих, мідних, уранових і залізних руд. За підтвердженими запасами бокситів країна займає 3-є місце в Африці (після Ґвінеї і Камеруну, 1999).


Слайд #11
Презентація на тему «Малі» - Слайд #11

Народонаселення
За оцінками на липень 2009 року населення Малі становить біля 12667 тис. осіб. Середній вік населення 15,8 років.  Найчисельніший народ — бамбара проживає в основному в західній і центральній частині країни, малінке - на крайньому південному заході. Обидва народи традиційно осілі землероби.


Слайд #12
Презентація на тему «Малі» - Слайд #12

спорт


Слайд #13
Презентація на тему «Малі» - Слайд #13

Найпопулярнішим видом спорту в країні є футбол. Країна приймала Африканський кубок націй 2002. В Бамако народився знаменитий футболіст збірної Франції Жан Тігана. Багато гравців збірної Малі виступають за європейські футбольні клуби, зокрема Фреді Кануте, Мамаду Діарра, Сейду Кейта, Мохамед Сіссоко та ін. Також в країні популярні баскетбол і традиційні види боротьби.


Слайд #14
Презентація на тему «Малі» - Слайд #14

Туризм
На Малі добре розвинений туризм. І це не дивно,адже представлена ​​тут африканська культура має давню історію. Традиції цієї країни незвичайні. Стародавні міста і центри культури красиві. Статистика свідчить, що кожного року в республіку Малі приїжджають відпочивати приблизно сто тисяч туристів.


Слайд #15
Презентація на тему «Малі» - Слайд #15

Використана література
http://nugamedical.ru/mali.html
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%8F_%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D1%96
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D1%96


Слайд #16
Презентація на тему «Малі» - Слайд #16

Роботувиконала учениця 10 -блуцюк оля


Завантажити презентацію