Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 2)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів


Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 2) - Слайд #1

Людина і біосфера
Підготувала
Учениця 11 А класу
Гонтар Таміла


Слайд #2
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 2) - Слайд #2

Тривалий час ставлення людей до природи було споживацьким, їм здавалося, що природні багатства нескінченні й невичерпні. Нині вчені б'ють на сполох: шкода, якої завдає людство біосфері, може виявитися необоротною. Це хвилює людей у різних куточках нашої планети.


Слайд #3
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 2) - Слайд #3

Людина свідомо впливає на живу природу, створюючи для своїх потреб нові сорти рослин і породи тварин та розселяючи їх на значні території. Однак, забезпечуючи сприятливі умови для існування одних Живих організмів, трапляється й так, що вона знищує інші.


Слайд #4
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 2) - Слайд #4

Прикро, але в останні сторіччя посилився негативний вплив людини на мешканців біосфери. Так, приблизно за 300 років на Землі безповоротно зникли сотні видів рослин і тварин, ще більше їх перебуває на межі зникнення.


Слайд #5
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 2) - Слайд #5

Будуючи міста і дороги, людина невпізнанно змінює великі площі землі, ґрунти, рослинний покрив і тварин, які на ньому мешкають. Через це назавжди зникають цілі екосистеми. Їх замінює цегла, асфальт і бетон. Та людина вже не може не втручатися в біосферу, а її нові втручання породжують нові проблеми.


Слайд #6
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 2) - Слайд #6

Нині майже не залишилося куточків біосфери, які б не зазнали втручання та впливу діяльності людини.
Будь-яке втручання людини в біосферу змінює середовище життя, позначається на життєдіяльності організмів.
Людині слід усвідомити значення біосфери й усіляко дбати про її збереження.


Слайд #7
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 2) - Слайд #7

Людина і біосфера невіддільні. Біосфера забезпечує людину необхідними для життя речовинами та енергією. Людина, у свою чергу дбає про біосферу - виявляє турботу про її мешканців, охороняє середовище їх існування.
Учені світу працюють над тим, щоб поліпшити стан біосфери. Вони вивчають екосистеми в особливо забруднених місцевостях, виявляють вплив природних чинників і господарської діяльності людини на середовище життя організмів, визначають шляхи поліпшення умов існування живих істот.


Слайд #8
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 2) - Слайд #8

В Україні охороною біосфери опікуються спеціальні організації та установи, видано укази про охорону повітря, води, ґрунту, створено Червону книгу - природоохоронний документ державного значення. Для того щоб захистити живі організми від вимирання, перешкодити руйнуванню родючих земель, обмілінню річок від висихання, з метою дослідження та примноження видів рослин і тварин створено природоохороні території - заповідники, заказники, національні парки.


Слайд #9
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 2) - Слайд #9

Дякую за увагу!


Завантажити презентацію