Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #1

www.themegallery.com
Ліхтенштейн


Слайд #2
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #2

Князівство Ліхтенштейн
Карликова (160 км ²) держава в Центральній Європі, асоційоване зі Швейцарією.
Назва країни походить від правлячої династії Ліхтенштейн. Столиця - Вадуц. Ліхтенштейн межує зАвстрією на сході і Швейцарією на заході, його територія повністю оточена територіями цих держав.


Слайд #3
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #3

Державна символіка
Прапор країни
Прапор Ліхтенштейну спочатку складався з двох горизонтально розташованих смуг жовтого і червоного родових кольорів правлячої династії. З XIX століття національний прапор став синьо-червоним. Зміна пов'язана з традиційним забарвленням одягу придворних і слуг княжого двору. Синій колір символізує блакить неба над країною, червоний - яскраві заходи сонця в горах Ліхтенштейну.


Слайд #4
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #4

У центрі - золотий з червоним щит , фамільний герб роду Ліхтенштейн ;
Перша чверть - герб Сілезії ( силезский орел ) ;
Друга чверть - герб роду Куенрінг ( 8 золотих і чорних смуг , пересічених по діагоналі зеленою з коронами смугою [ 1]);
Третя чверть - герб герцогства Троппау ( розсічений по вертикалі червоно -білий щит) ;
Четверта чверть - герб східно- фризької роду Кірксена , що представляє графство Рітберг (чорний орел з жіночою головою , т. н . Гарпія ) ;
У підставі щита - герб герцогства Ягерндорф (золотий мисливський ріг в синьому полі).
Мантія і князівська корона символізують монархічний державний лад і влада князя.


Слайд #5
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #5

Адміністративний поділ


Слайд #6
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #6

Мова   і   релігія
У Ліхтенштейні говорять на діалекті німецької мови.
Державна релігія - католицизм


Слайд #7
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #7

Географічні дані
Князівство знаходиться у відрогах Альп, найвища точка - гора Граушпіц (2   599 м).
По західній частині країни протікає одна з найбільших річок Західної Європи - Рейн.
Клімат помірний, опадів 700-1 200 мм на рік.
Близько чверть території покрито лісами (ялина, бук, дуб), в горах - субальпійські і альпійські луки.
Поряд з Узбекистаном, є однією з двох країн світу, для виходу з якої у Світовий океан необхідно перетнути два кордони.


Слайд #8
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #8

Населення
Населення Ліхтенштейну на 31 грудня 2008 року становить 35360 чоловік, середня щільність населення близько 220 чоловік на км ².
Народжуваність - 9,75 новонароджених на 1000 чоловік (2009). Смертність - 7,39 на 1000 осіб (малюкова смертність - 4,25 на 1000 новонароджених).
Імміграція - 4,66 на 1000.
Річний приріст населення - 0,7% (2009).
Середня тривалість життя чоловіків - 76,6 років, жінок - 83,5 року (2009).
Велика частина жителів - ліхтенштейнці (алемани), 65,6% за переписом 2000 року, решта - італійці, швейцарці та австрійці.
Офіційна мова - німецька, в побуті - Алеманнськая - діалект німецької мови.
Більшість віруючих (76%) сповідують католицизм, протестантів - близько 7% населення.
5 найбільших населених пунктів (2008):
Шан - 5765;
Вадуц - 5088;
Трізен - 4688;
Бальцерс - 4467;
Ешен - 4183


Слайд #9
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #9

Економіка
Важка промисловість
Металообробка
Точне приладобудування
Виробництво мікроелектроніки
Легка промисловість
Харчова
Текстильна
Керамічна
Фармацевтична


Слайд #10
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #10

Економіка
Ліхтенштейн — процвітаюча країна з розвиненим сектором фінансових послуг і високим рівнем життя. ВВП в Ліхтенштейні в 2004р. склав 4.5 млрд грн. або на душу населення — 126 000 грн. Більше як 73,7 тис. міжнародних концернів і іноземних компаній зареєстровано на території Ліхтенштейну завдяки низькому рівню оподаткування, нескладних правил реєстрації і в цілях збереження фінансової таємниці. Бюджет держави складається в основному з податків, зокрема від цих компаній (біля 30%), доходів від випуску поштових марок (10%) і іноземного туризму.


Слайд #11
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #11

Зовнішня торгівня і зовнішньоекономічні звязки
Експорт у 2008 році - 2,47 млрд. дол У структурі експорту переважають точні прилади , електроніка , поштові марки , кераміка. Експорт прямує в основному в країни ЄС і Швейцарію.
Імпорт в 2008 році - 0,92 млрд. дол У структурі імпорту фігурують машинне устаткування, металеві вироби , текстиль , продовольство , автомобілі . Основні партнери по імпорту - країни ЄС і Швейцарія .
Більш 73700 міжнародних концернів і іноземних компаній зареєстровано на території Ліхтенштейну із-за низького рівня оподаткування , нескладних правил реєстрації і в цілях збереження фінансової таємниці .
Бюджет держави складається головним чином з податків , у тому числі від цих компаній (близько 30 %) , доходів від випуску поштових марок ( 10 %) і іноземного туризму.


Слайд #12
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #12

Сільське господарство
Сільське господарство спеціалізується в основному на пасовищному тваринництві м'ясо-молочного профілю (75% сільськогосподарської продукції). Вирощують зернові культури, картоплю та овочі. Традиційно розвинене виноробство. Передгір'я і нижні схили гір зайняті садами і виноградниками. З місцевих сортів винограду виробляють високоякісні вина.


Слайд #13
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #13

Вадуц
Вадуц (нім. Vaduz, по-німецьки вимовляється [vadu ː ʦ) - столиця князівства Ліхтенштейн і місце розташування національного парламенту.


Слайд #14
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #14

Вадуц
Вадуц (нім. Vaduz, по-німецьки вимовляється [vadu ː ʦ) - столиця князівства Ліхтенштейн і місце розташування національного парламенту.


Слайд #15
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #15

Видатні місця
Місто Трізен було побудовано на вершині конічного пагорба, що утворився багато років тому в результаті зсуву. Це одне з найстародавніших поселень в країні, тут проживала велика кількість знатних родин.
Бальцерс - найпівденніше місто князівства, місто включає в себе два поселення: Бальцерс і Мельс. У міській панорамі виділяються замок Гуттенберг і церкву, збудовану на честь ювілею князя Йоганна.


Слайд #16
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #16

Видатні місця
Місто Ешен включає в себе два округи Ешен і Нендельн. Це найбільше місто Нижнього Ліхтенштейну. Серед історичних будівель в Ешені знаходяться Парафіяльний будинок, каплиця Святого Хреста. У горах Ешенберг розташована історична стежка, найдавніші знахідки, зроблені в цій області датуються 5000 до н.е.
Шелленберг - найменше місто Ліхтенштейну. Поселення, розділене на три райони Верхнє, Нижнє і Середнє Місто, розташувалися на кряжі Ешенберг. Однією з місцевих визначних пам'яток вважається гірська стежка історичної значимості


Слайд #17
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #17

Цікаві факти
Гордість країни-виноградники і яблуні.
У Ліхтенштейні яблунь - близько 30 тис. - майже стільки ж, скільки і жителів


Слайд #18
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #18

Цікаві факти
• У Ліхтенштейні немає армії, кордон не охороняється
• Дохід на душу населення в Ліхтенштейні становить 58,8 тисяч євро на рік.• Найбільший дохід країні приносить обробна промисловість (зокрема, машинобудування та приладобудування ), а також туризм і випуск поштових марок.• Майже вся промисловість Ліхтенштейну орієнтована на експорт до країн ЄС та Швейцарії.• Власні трудові ресурси країни не задовольняють попит на робочу сил, тому третина працюючих щодня приїжджають до неї на роботу з Австрії, Швейцарії та Німеччини.• Назва країни походить від прізвища роду княжої династії, яка править державою. Наприклад,сьогодні країною править князь Ханс-Адам II (повне ім'я Йоханнес Адам Фердинанд Алоїз Йозеф Марія Марко д'Авіано Пій фон унд цу Ліхтенштейн).• Форма правління країни – конституційна монархія, дуже близька до абсолютної.• У Ліхтенштейні немає вузів – його населення навчається в Швейцарії.• Основна територія країни – горна місцевість, завдяки чому у країні дуже розвинений гірськолижний туризм.• Ліхтенштейн – єдина держава колишньої Священної Римської імперії, яка з 1719 року до теперішнього ніколи не змінювала своїх кордонівЛіхтенштейнці - великі любителі музики та фольклору. Літніми вечорами вони танцюють під тірольські мелодії. Відзначаються свята пастухів і виноградарів.


Слайд #19
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #19

Цікаві факти
• У Ліхтенштейні немає армії, кордон не охороняється
• Дохід на душу населення в Ліхтенштейні становить 58,8 тисяч євро на рік.• Найбільший дохід країні приносить обробна промисловість (зокрема, машинобудування та приладобудування ), а також туризм і випуск поштових марок.• Майже вся промисловість Ліхтенштейну орієнтована на експорт до країн ЄС та Швейцарії.• Власні трудові ресурси країни не задовольняють попит на робочу сил, тому третина працюючих щодня приїжджають до неї на роботу з Австрії, Швейцарії та Німеччини.• Назва країни походить від прізвища роду княжої династії, яка править державою. Наприклад,сьогодні країною править князь Ханс-Адам II (повне ім'я Йоханнес Адам Фердинанд Алоїз Йозеф Марія Марко д'Авіано Пій фон унд цу Ліхтенштейн).• Форма правління країни – конституційна монархія, дуже близька до абсолютної.• У Ліхтенштейні немає вузів – його населення навчається в Швейцарії.• Основна територія країни – горна місцевість, завдяки чому у країні дуже розвинений гірськолижний туризм.• Ліхтенштейн – єдина держава колишньої Священної Римської імперії, яка з 1719 року до теперішнього ніколи не змінювала своїх кордонівЛіхтенштейнці - великі любителі музики та фольклору. Літніми вечорами вони танцюють під тірольські мелодії. Відзначаються свята пастухів і виноградарів.


Слайд #20
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #20

Цікаві факти
• У Ліхтенштейні немає армії, кордон не охороняється
• Дохід на душу населення в Ліхтенштейні становить 58,8 тисяч євро на рік.• Найбільший дохід країні приносить обробна промисловість (зокрема, машинобудування та приладобудування ), а також туризм і випуск поштових марок.• Майже вся промисловість Ліхтенштейну орієнтована на експорт до країн ЄС та Швейцарії.• Власні трудові ресурси країни не задовольняють попит на робочу сил, тому третина працюючих щодня приїжджають до неї на роботу з Австрії, Швейцарії та Німеччини.• Назва країни походить від прізвища роду княжої династії, яка править державою. Наприклад,сьогодні країною править князь Ханс-Адам II (повне ім'я Йоханнес Адам Фердинанд Алоїз Йозеф Марія Марко д'Авіано Пій фон унд цу Ліхтенштейн).• Форма правління країни – конституційна монархія, дуже близька до абсолютної.• У Ліхтенштейні немає вузів – його населення навчається в Швейцарії.• Основна територія країни – горна місцевість, завдяки чому у країні дуже розвинений гірськолижний туризм.• Ліхтенштейн – єдина держава колишньої Священної Римської імперії, яка з 1719 року до теперішнього ніколи не змінювала своїх кордонівЛіхтенштейнці - великі любителі музики та фольклору. Літніми вечорами вони танцюють під тірольські мелодії. Відзначаються свята пастухів і виноградарів.


Слайд #21
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #21

Цікаві факти
• У Ліхтенштейні немає армії, кордон не охороняється
• Дохід на душу населення в Ліхтенштейні становить 58,8 тисяч євро на рік.• Найбільший дохід країні приносить обробна промисловість (зокрема, машинобудування та приладобудування ), а також туризм і випуск поштових марок.• Майже вся промисловість Ліхтенштейну орієнтована на експорт до країн ЄС та Швейцарії.• Власні трудові ресурси країни не задовольняють попит на робочу сил, тому третина працюючих щодня приїжджають до неї на роботу з Австрії, Швейцарії та Німеччини.• Назва країни походить від прізвища роду княжої династії, яка править державою. Наприклад,сьогодні країною править князь Ханс-Адам II (повне ім'я Йоханнес Адам Фердинанд Алоїз Йозеф Марія Марко д'Авіано Пій фон унд цу Ліхтенштейн).• Форма правління країни – конституційна монархія, дуже близька до абсолютної.• У Ліхтенштейні немає вузів – його населення навчається в Швейцарії.• Основна територія країни – горна місцевість, завдяки чому у країні дуже розвинений гірськолижний туризм.• Ліхтенштейн – єдина держава колишньої Священної Римської імперії, яка з 1719 року до теперішнього ніколи не змінювала своїх кордонівЛіхтенштейнці - великі любителі музики та фольклору. Літніми вечорами вони танцюють під тірольські мелодії. Відзначаються свята пастухів і виноградарів.


Слайд #22
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #22

Цікаві факти
• У Ліхтенштейні немає армії, кордон не охороняється
• Дохід на душу населення в Ліхтенштейні становить 58,8 тисяч євро на рік.• Найбільший дохід країні приносить обробна промисловість (зокрема, машинобудування та приладобудування ), а також туризм і випуск поштових марок.• Майже вся промисловість Ліхтенштейну орієнтована на експорт до країн ЄС та Швейцарії.• Власні трудові ресурси країни не задовольняють попит на робочу сил, тому третина працюючих щодня приїжджають до неї на роботу з Австрії, Швейцарії та Німеччини.• Назва країни походить від прізвища роду княжої династії, яка править державою. Наприклад,сьогодні країною править князь Ханс-Адам II (повне ім'я Йоханнес Адам Фердинанд Алоїз Йозеф Марія Марко д'Авіано Пій фон унд цу Ліхтенштейн).• Форма правління країни – конституційна монархія, дуже близька до абсолютної.• У Ліхтенштейні немає вузів – його населення навчається в Швейцарії.• Основна територія країни – горна місцевість, завдяки чому у країні дуже розвинений гірськолижний туризм.• Ліхтенштейн – єдина держава колишньої Священної Римської імперії, яка з 1719 року до теперішнього ніколи не змінювала своїх кордонівЛіхтенштейнці - великі любителі музики та фольклору. Літніми вечорами вони танцюють під тірольські мелодії. Відзначаються свята пастухів і виноградарів.


Слайд #23
Презентація на тему «Ліхтенштейн» (варіант 1) - Слайд #23