Презентація на тему «Київ» (варіант 1)


Рейтинг презентації 3.67 на основі 3 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #1

Київ столиця України


Слайд #2
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #2

Нестір Літописець у своїй «Повісті врем'яних літ» пише про трьох братів — Кия, Щека й Хорива і їх сестру Либидь, саме вони за легендою заснували місто над Дніпром на семи пагорбах, назване на честь старшого брата Кия - Києвом. скульптурна композиція на честь засновників Києва, яка є головною окрасою парку, відома неодмінно багатьом – адже вона стала одним із символом столиці. Хто ж не памятає знаменитий човен, який несе по водах могутньої великої ріки трьох братів і сестру, до місця майбутнього заснування Києва.


Слайд #3
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #3

Пам'ятник князю Володимиру Вели́кому — найстаріший скульптурний пам'ятник Києва, споруджений у 1853 році. Один із символів міста. Розташований на нижній терасі Володимирської гірки. Архітектурна домінанта Дніпрових круч правобережної частини Києва.


Слайд #4
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #4

Пам'ятник на Андріївському спуску


Слайд #5
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #5

Золоті́ воро́та — головна брама стародавнього Києва. Свою назву одержали по аналогії і зразку з Золотими воротами в Константинополі.


Слайд #6
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #6

Архітектура


Слайд #7
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #7

Замок Річарда - Левине серце» - поетизоване назва будинку № 15 на Андріївському узвозі в Києві - пам'ятника архітектури XIX століття, спорудженого в стилі британської готики. Названо Віктором Некрасовим на честь короля Річарда Левине Серце, героя роману Вальтера Скотта «Айвенго». Будинок у вигляді старовинного замку встановлений на складному рельєфі колишньої літописної гори Воздихальніци трохи нижче Андріївської церкви. Монументальні фасади прикрашені архітектурними елементами замково-кріпаків споруд - різноманітними баштами, шпилями, зубчастими навершями стін і т. д. З лівого боку будинку піднімається висока башта з фортечними рисами.


Слайд #8
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #8

Міст Метро - міст через Дніпро, що з'єднує правобережну частину міста з Гідропарком, а також Русанівкою та іншими житловими районами лівого берега. Побудований поряд з місцем розташування Ланцюгового мосту, зруйнованого під час Великої Вітчизняної війни, міст був відкритий 5 листопада 1965 року.


Слайд #9
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #9

Є в центрі Києва дивовижний будинок, повз якого ніхто не може пройти, не затримавшись поглядом .. Будинок, про який йде мова, не переплутаєш ні з яким іншим. Його розкішні фасади, як і химерна сходи біля парадного входу, прикрашені фантастичними скульптурами звірів і химерами, немов знятими з гостроверхих дахів собору Нотр-Дам у Парижі.


Слайд #10
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #10

Музе́й Ле́сі Украї́нки у Ки́єві — літературно-меморіальний музей, відкритий 1962 року. Розташовано по вулиці Саксаганського, 97.Музей розміщений у десятьох кімнатах будинку, в якому жила письменниця в різні часи від 1890 до 1910. У ньому представлені матеріали про життя і творчість Лесі Українки, рукописи, перші видання творів, її особисті речі тощо.


Слайд #11
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #11

Свя́то-Успе́нська Ки́єво-Пече́рська ла́вра — одна з найбільших православних святинь України, визначна пам'ятка історії та архітектури, а також діючий монастир Української православної церкви Московського патріархату зі статусом лаври. З часу свого заснування як печерного монастиря у 1051 році Києво-Печерська лавра була постійним центром православ'я на Русі


Слайд #12
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #12

Собор святої Софії - Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський Собор — християнський собор в центрі Києва, пам'ятка української архітектури і монументального живопису 11 — 18 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центр Київської митрополії. Знаходиться на території Софійського монастиря i є складовою Національнoгo заповідника «Софія Київська». Окрім цього собору до Національного заповідника належать такі пам'ятки історії, як Золоті ворота, Андріївська церква, Кирилівська церква і Судацька фортеця.


Слайд #13
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #13

Володимирський собор (Патріарший кафедральний собор св. Володимира) — православний собор у Києві, головний храм Української Православної церкви — Київського Патріархату. Збудований у 1862—1882 р.р.


Слайд #14
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #14

Андрі́ївська це́рква — барокова церква Св. Андрія у КиєвіЗбудована в 1744—1767 роках (за іншими даними 1749—1754) за проектом архітектора Бартоломео Растреллі на Андріївській горі в пам'ять відвідин Києва імператрицею Єлизаветою Петрівною, на місці Хрестовоздвиженської церкви. Крім цієї роботи, в Україні є ще одна споруда авторства Б. Растреллі — Маріїнський палац.


Слайд #15
Презентація на тему «Київ» (варіант 1) - Слайд #15

Театр Ляльок Церемонія урочистого відкриття нової будівлі Київського академічного Театру ляльок відбулася 19 грудня 2005. Цей невеличкий казковий замок побудовано на місці колишнього кінотеатру «Дніпро», його будівництво розпочалося в 2004 році. Театр має дві зали для вистав на 300 та 110 місць, дитяче кафе на 70 місць. Всі глядацькі та сценічні приміщення мають оснащення на сучасному технічному рівні. Споруда театру має образ казкового палацу як зовні, так і в інтер'єрі.