Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів


Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #1

Виконали
Учні 10-А класу
Кузнєцова Анастасія
Скрипка Віталій
Корейська Народно-Демократична Республіка


Слайд #2
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #2

Паспорт країни
Офіційна назва: Корейська Народно-Демократична Республіка
Площа: 120 540 км²
Столиця:Пхеньян
Офіційна мова: Корейська
Валюта:Вон (₩)
Державний устрій: чучхе(комуністична диктатура)


Слайд #3
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #3

Географічне положення
Знаходиться в східній Азії, межує на півночі з Китайською Народною Республікою, на півдні з Південною Кореєю, на північному сході із Росією, на сході омивається Японським морем, на заході — Жовтим морем. Має площу 120,538 км². Столиця — місто Пхеньян. Рельєф: широка прибережна рівнина на заході піднімається до гір, розділених глибокою долиною посередині.
Природні ресурси — свинець, вольфрам, вугілля, цинк, графіт, залізна руда,мідь, золото, сірчаний та залізний колчедан, сіль, флюорит, можливість встановлення гідроелектростанцій.


Слайд #4
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #4

Забруднення води, нерівномірне розповсюдження питної води, поширені захворювання, які передаються водними шляхами, надмірна вирубка лісів, ерозія та деґрадація ґрунтів. Хоча при цьому у КНДР цілком майже немає забруднення повітря, адже у країні не розвинуті чорна та нафтопереробна галузі промисловості.
Весняна сильна посуха, на зміну якій приходять дощі та повінь. Бувають буревії на початку осені.
Екологічні та природні проблеми країни


Слайд #5
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #5

Ця країна має найбільш ізольовану та проблематичну економіку, що планується верхівкою, тобто Трудовою партією Кореї. Погодні умови, брак палива та техніки для цивільного вжитку, брак капіталовкладень у галузі промисловості окрім воєнної мають негативні наслідки для економіки Північної Кореї.
Валовий внутрішній продукт у 2002 році складався з таких основних секторів: сільське господарство 30%, промисловість 34%, послуги 36%.
2005 рік продемонстрував такий розподіл робочих місць: сільське господарство 36%, промисловість та послуги 36%.
Економіка


Слайд #6
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #6

Економіка
Основні галузі промисловості країни: воєнна, машинобудівна, електровиробна, хімічна, гірнича промисловість (видобуток залізної руди,вугілля, графіту, магнезиту, цинку, міді, свинцю, дорогоцінних металів), металургія, текстильна, харчова, туристична.


Слайд #7
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #7

Валюта
Вона КНДР  — валюта Корейської Народно-Демократичної Республіки. Складається зі 100 чон. На території Північної Кореї в обігу перебувають купюри номіналом 5, 10, 50, 100, 200, 500, 1000, 2000, 5000 вон. 


Слайд #8
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #8

Населення
Населення: 23 113 019 (2006, оцінка)
Ріст населення: 0,84 % (2006, оцінка)
Тривалість життя:Все населення: 63 роки; чоловіки: 61 рік; жінок: 66 років (2009)
Етнічні групи: Титульна нація: корейці; невеликі китайська і японська меншини.
Релігія: Традиційно — буддизм і конфуціанство, менш розвинене християнство.


Слайд #9
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #9

Інфраструктура
У країні дуже поширеним є велосипедний рух, але навіть велосипед можуть дозволити собі не всі. Автомобіль має лише незначна частка населення, здебільшого через те, що в цій ізольованій країні є багато проблем із постачанням нафти.


Слайд #10
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #10

Метро
Метро є лише у Пхеньяні. Характерними ознаками є повна відсутність реклами і своєрідне освітлення ескалаторів. У кожному поїзді має перебувати портрет Кім Ір Сена. 


Слайд #11
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #11

Місто
Маршрутних таксі у КНДР немає, зате непогано розвинутим є тролейбусний рух. Що цікаво: пресів у корейців немає, тому всі тролейбуси виробляються вручну.
У Пхеньяні не працюють світлофори — замість них на вулицях стоять регулювальники, найчастіше жінки. Напевно, це зроблено для того, щоб забезпечити зайнятість і зробити місто привабливішим.


Слайд #12
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #12

Господарство


Слайд #13
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #13

Західний економічний район
Західний економічний район найбільш розвинутий. За структурою виробництва практично самостійний, має потужну енергетичну базу, видобувну промисловість, чорну, кольорову металургію, багатогалузеве машинобудування, хімічну, легку й харчову промисловість. Сільське господарство дотримується рисової та зернової орієнтації.


Слайд #14
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #14

Східний економічний район
Економіка Східного економічного району базується на багатих запасах різних корисних копалин та енергоресурсах. Спеціалізація сільського господарства зернова (рис та інші злаки), вирощують овочі. Велику роль має морський промисел і переробка його продукції.


Слайд #15
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #15

Північний економічний район
Північний економічний район найменш розвинутий. Його населення всього 8%, тут виробляється менше 10% валового внутрішнього продукту країни. Район відрізняється несприятливими природно-кліматичними умовами. Спеціалізація визначається деревообробною та целюлозопапе-ровою промисловістю. Сільське господарство спеціалізується на вирощуванні зернових, технічних культур, овочів. Розвинуте лісове господарство.


Слайд #16
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #16

Тваринництво
Найменш розвинутою галуззю сільського господарства є тваринництво, продукція якого складає менше 20% валової продукції сільського господарства. Труднощі розвитку цієї галузі пов'язані передусім із недостатнім розвитком кормової бази, малопродуктивністю місцевих порід, традиційним використанням великої рогатої худоби як тяглової сили. Виробництво м'яса зростає за рахунок більш прискореного розвитку свинарства та птахівництва. 75% м'ясної продукції - свинина.


Слайд #17
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #17

Транспорт і зв'язок


Слайд #18
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #18

Залізниці
Основні транспортні системи КНДР - залізниці, на які припадає більше 90% вантажообороту країни, понад 70% пасажирських перевезень. Одна із актуальних проблем залізничного транспорту - електрифікація, що допоможе збільшити пропускну спроможність залізниць. Наявність зручних гаваней на західному та східному узбережжі дає змогу здійснювати як внутрішні, так і зовнішні перевезення.


Слайд #19
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #19

У внутрішніх перевезеннях значну роль відіграє річковий транспорт (протяжність річкових судноплавних шляхів - 3200 км). Повітряний транспорт почав функціонувати лише у повоєнні роки. Сьогодні КНДР повітряним сполученням має зв'язок з більшістю країн світу. Лише із 70-х років почав розвиватись трубопровідний транспорт, який використовувався для транспортування переважно твердих вантажів. Північна Корея забезпечена всіма видами сучасного зв'язку - поштовим, телеграфним, радіотелевізійним. Телефонні станції оснащені сучасним автоматичним обладнанням. Супутниковий зв'язок з'єднує КНДР з багатьма країнами.


Слайд #20
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #20

Зовнішньоекономічні зв'язки КНДР


Слайд #21
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #21

Значна частка зовнішньоторгового обороту КНДР припадає на колишні соціалістичні країни, зокрема СНД - понад 30%, понад 30% припадає на країни з розвинутою ринковою економікою. Після певного спаду зросла також частка товарообороту з Японією, США (табл. 6, 7).
На українському ринкові знайшла місце продукція легкої промисловості та деякі види продукції машинобудування КНДР. Продукція машинобудування України, харчової промисловості, хімічної займе 7айближчим часом певне місце на ринку КНДР.
Основою зовнішньоекономічної діяльності КНДР є врівноважений підхід до розширення участі країни на зовнішніх ринках, інтернаціоналізація і лібералізація національної економіки, диференціація торгівлі, активна багатостороння кооперація.
Зовнішні зв'язки


Слайд #22
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #22

Архітектура КНДР


Слайд #23
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #23

Міст Китайсько-Корейської дружби


Слайд #24
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #24

Готель «Рюген»


Слайд #25
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #25

Гробниці Когурьо


Слайд #26
Презентація на тему «Корейська Народно-Демократична Республіка» - Слайд #26

Дякуємо за увагу!


Завантажити презентацію