Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1)


Рейтинг презентації 5 на основі 2 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #1

Підготував менеджер: Арміл Тугодаєв
Вас вітає турагенство “Казах”


Слайд #2
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #2

Казахстан?
Офіційна назва - Республіка Казахстан - одна з країн Центральної Азії. Дев'ята в світі за площею, найбільша з країн, що не має виходу до моря. Вона межує з Росією, Китаєм, Киргизстаном, Узбекистаном, Туркменістаном, зі значною частиною Каспійського моря. Рельєф Казахстану різноплановий - від рівнини, степи, тайги, пагорбів до засніжені гір. З 16,6 млн. чоловік (оцінка 2011) Казахстан має 62 місце за чисельністю населення в світі, хоча його щільність менше 6 чоловік на квадратний кілометр. Столиця країни була перенесена в 1998 р. з Алмати, найбільшого міста в Казахстані, в Астану.


Слайд #3
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #3

Поїхали!
Щоденні регулярні рейси Москва - Астана і Москва - Алма-Ата здійснюють авіакомпанії «Трансаеро» і Air Astana. Тривалість перельоту до Астани - 3,5 години, до Алма-Ати - 4,5 години. Крім того, кілька разів на тиждень з Москви та інших російських міст виконуються рейси в Чимкент, Караганду, Атирау, Кустанай і Актау.
Віза..
Для громадян Росії та країн СНД віза в Казахстан не потрібно.


Слайд #4
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #4

Поїхали!
Щоденні регулярні рейси Москва - Астана і Москва - Алма-Ата здійснюють авіакомпанії «Трансаеро» і Air Astana. Тривалість перельоту до Астани - 3,5 години, до Алма-Ати - 4,5 години. Крім того, кілька разів на тиждень з Москви та інших російських міст виконуються рейси в Чимкент, Караганду, Атирау, Кустанай і Актау.
Віза..
Для громадян Росії та країн СНД віза в Казахстан не потрібно.


Слайд #5
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #5

Ще не вразило ?
Шовковий шлях, або Жибек жоли, як торгова магістраль зародився в III столітті до н.е. Дана ділянка шляху являє собою унікальний комплекс історичних, археологічних та архітектурних пам'яток, включаючи досвід планування та будівництва міст. Такі міста як: Отрар, Сайра, Сигнак, Сауран, Сузак, Туркестан були не тільки центрами торгівлі, але також науковими і культурними центрами.


Слайд #6
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #6

Мавзолей "Ходжа Ахмеда Яссауі" є унікальним шедевром архітектури, що відноситься до кінця XIV і початку XV століть і був споруджений за наказом Великого Тамерлана. Мавзолеї "Айша-Бібі" і "Бабаджі-Хатун" (X-XII ст.), Мавзолеї "Карахана" і "Даудбека" в м. Таразі, мечеті і безліч інших священних місць дозволяють мандрівникам відчути атмосферу минулих століть.


Слайд #7
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #7

На території Південного Казахстану знаходиться знаменитий на весь світ космодром Байконур. І дуже може бути, незабаром не тільки самі казахстанці, але і жителі інших держав зможуть впритул наблизитися до космосу і відчути його фантастичне дихання. Але не те щоб злітати в зоряні дали, а подивитися зблизька, як це роблять інші.


Слайд #8
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #8

Любителі природи виявлять природний рай в Національному парку "Алтин-Ємеля", який розташований натерріторіі рівної 90 кв.км, між річкою Або і гірським ланцюгом Ак-Тау.


Слайд #9
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #9

Казахстан стає все більш помітним і впливовим гравцем на світовій політичній сцені, тому немає нічого дивного в тому, що тут, в Астані та Алмати, все частіше проводяться всілякі регіональні і міжнародні симпозіуми та саміти. Все це привертає в країну значну кількість іноземних бізнес-туристів, серед яких можете опинитися і Ви.
Чарівність Казахстану - це те, що ви відчуєте з першої ж хвилини перебування тут. Приємного Вам відпочинку і захоплюючих подорожей!


Слайд #10
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #10

Дякую за увагу!
Чекаю на Вас у Казахстані!
Завжди ваш: Арміл Тугодаєв, турагентсво "Казах"!


Слайд #11
Презентація на тему «Казахстан» (варіант 1) - Слайд #11