Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2)


Рейтинг презентації 4.75 на основі 4 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2) - Слайд #1

Бразилія
підготувала
учениця 10-А класуБутрак Анастасія


Слайд #2
Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2) - Слайд #2

Бразилія — найбільша держава Латинської Америки, що займає майже половину континенту. Територія — 8511,996 тис. км²., що становить 5,7 % від усієї суші світу. Це п'ята за величиною країна світу.Столиця — місто Бразиліа.
Географічне положення


Слайд #3
Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2) - Слайд #3

Державні символи
Герб Бразилії
Прапор Бразилії


Слайд #4
Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2) - Слайд #4

У Бразилії переважають ліси на червоноколірних латеритних ґрунтах. За запасами твердої деревини Бразилія займає перше місце у світі. Густі вологі екваторіальні вічнозелені ліси — гілеї, або сельва, з коштовними видами дерев (понад 4000 видів) займають західну частину Амазонії;
Рослинний світ
Квітки Пекі -популярного фрукта, що росте у серрадо.


Слайд #5
Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2) - Слайд #5

Вважається, що Бразилія має більше число як наземних хребетних тварин, так і безхребетних, ніж будь-яка інша країна світу. Ця висока різноманітність фауни може бути пояснена значними розмірами країни, а також великою варіацією типів її екосистем.
Багато з видів знаходяться під загрозою, особливо ті, що мешкають в екосистемах, що зараз у значній мірі знищені, таких як атлантичний ліс.
Тваринний світ


Слайд #6
Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2) - Слайд #6

Завдяки високому рівню розвитку сільського господарства, добувної та виробничої промисловості і сектору послуг, Бразилія значно перевищує будь-яку іншу країну Латинської Америки. Бразилія виробляє дуже різноманітну продукцію, від автомобілів, сталі та нафтопродуктів до комп'ютерів, літаків і споживчих товарів. Ця країна також має розвинений і різноманітний сектор послуг.
Економіка
Пляжі штату Пернамбуку, центр туризму, який грає значну роль у бразильській економіці.


Слайд #7
Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2) - Слайд #7

У Бразилії ніхто і ніколи не приходить вчасно, якщо ви запросили гостей на 6 вечора, чекайте, що вони почнуть повільно збиратися не раніше 8-9. Навіть новини та серіали по телевізору починаються з 10-15 хвилинним запізненням.
У всіх, навіть у дуже бідних, є хатня робітниця, яка прибирає в квартирі і готує їсти.
Бразильці дуже балакучий і товариський народ, вони починають розмовляти один з одним на вулиці, в магазині, в громадському транспорті з приводу і без приводу.
ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО БРАЗИЛІЮ


Слайд #8
Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2) - Слайд #8

4. Бразильці люблять пити каву в будь-який час дня і ночі, навіть маленьким дітям дозволяють пити каву з самого дитинства.
5. В Бразилії все ще є 15% людей, які не вміють писати і читати, а близько 30% населення вважаються функціонально неписьменними (не можуть знайти потрібну інформацію в прочитаному).
6. Всі солодощі в Бразилії в 2-3 рази солодші, ніж солодощі до яких ми звикли


Слайд #9
Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2) - Слайд #9

7. Більшість бразильців – католики, близько 70% населення ходять до церкви щонеділі.
8. Серіали і футбол ніколи не показують по телевізору в один і той же час, так як перегляд обох шедеврів широкоекранного мистецтва невід'ємна частина щоденного побуту бразильця.
9. Незважаючи на велику кількість бідних людей і проблем, бразильці є однією з найщасливіших націй на планеті.


Слайд #10
Презентація на тему «Бразилія» (варіант 2) - Слайд #10

10. Найпопулярніший вид спорту в Бразилії — футбол, країна знаменита на весь світ своїми гравцями. Бразильська національна збірна ставала чемпіоном світу рекордні п'ять разів.