Презентація на тему «Біосфера» (варіант 7)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Біосфера» (варіант 7) - Слайд #1

Біосфера


Слайд #2
Презентація на тему «Біосфера» (варіант 7) - Слайд #2

Біосфера


Слайд #3
Презентація на тему «Біосфера» (варіант 7) - Слайд #3

Біосфера це -
Природна підсистема географічної оболонки, що являє собою глобальну планетарну екосистему (населена живими організмами). Маса біосфери — близько 0,05% маси Землі.


Слайд #4
Презентація на тему «Біосфера» (варіант 7) - Слайд #4

Історія
Перші уявлення про біосферу як «область життя» та зовнішню оболонку Землі належать Ж.-Б. Ламарку. Термін «біосфера» вперше застосував австрійський геолог Е.Зюс (1875), називаючи ним окрему оболонку Землі, наповнену життям. Детально вчення про біосферу розробив В. І. Вернадський. У його наукових працях термін «біосфера» вперше з'явився у 1911 році. У 1926 році він видав книгу «Біосфера», в якій виклав вчення про біосферу як особливу сферу Землі, що включає сферу поширення живої речовини.


Слайд #5
Презентація на тему «Біосфера» (варіант 7) - Слайд #5

Структура біосфери
Біосфера охоплює нижні шари атмосфери до висоти близько 11 км, всю гідросферу і верхній шар літосфери до глибини 3-11 км на суші й 0,5-1,0 км під дном океану. Товщина біосфери на полюсах Землі близько 10 км, на екваторі — 28 км[3].


Слайд #6
Презентація на тему «Біосфера» (варіант 7) - Слайд #6

Чому у біосфері так багато видів тварин і рослин
Чим більша різноманітність живих організмів,тим більша стабільність біосфери та її здатність до вживання різноманітних видів . Тому у біосфері необхідні всі мешканці:комахи ,птахи,звірі,рослини тощо.


Слайд #7
Презентація на тему «Біосфера» (варіант 7) - Слайд #7

Презентацію зробив:
Дучак Юрій