Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище» - Слайд #1

Вплив магнітного поля на середовище


Слайд #2
Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище» - Слайд #2

Магнітне поле – складова частина, „електромагнітного поля”, що є окремим видом матерії. Особливість магнітного поля проявляється в його механічному діянні лише на рухомі електричні заряди або на тіла, які мають магнітний момент, незалежно від того, рухаються вони чи ні. Джерелами магнітного поля є рухомі електричні заряди, наприклад, струм у провідниках.


Слайд #3
Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище» - Слайд #3

У нашій країні є металургійні заводи де використовують електромагнітні насоси. Залежно від напряму дії магнітного поля насоси перекачують рідкий метан або, коли потрібно, гальмують його надходження, регулюють витрату


Слайд #4
Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище» - Слайд #4

Наша планета як відомо „купається” в гігантському магнітному полі. Магнітний панцер захищає її від бомбардування космічних частинок. Але це поле впливає на земні процеси. Магнітні сили підвищують урожай. Так, помідори, вирощені в штучному магнітному полі, дозрівають швидше і дають більше плодів.
 


Слайд #5
Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище» - Слайд #5

Поле електромагнітів використовують для очищення насіння культурних сільськогосподарських рослин від насіння бур'янів. Для цього все насіння зміщують з дрібним залізним порошком, який прилягає до насіння бур'янів і не прилягає до гладенької поверхні насіння культурних рослин. Коли суміш насіння проходить повз електромагніт, то насіння бур'янів притягується до електромагніту і таким чином відокремлюється від насіння культурних рослин.


Слайд #6
Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище» - Слайд #6

Магнітне поле широко використовується також для лікування ряду захворювань. апарати як ВЧ, УВЧ, рентген та інші - створюють магнітне поле.


Слайд #7
Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище» - Слайд #7

Спостереження показати, що магнітне поле є у кожного чоловіка. Але дуже слабке. Так, згинаючи і розгинаючи руку, людина створює на своїй поверхності магніт. Напруженість магнітного поля серця дуже мала. Магнітне поле серця являється змінною величиною, виникаючою одночасно з його електричною активністю.


Слайд #8
Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище» - Слайд #8

Цікаві факти:
В історії людства був час, коли магніт називали „каменем кохання”, „каменем мудрості”. Розповідають, що в середньовіччі магніт охороняв житла городян від злодіїв, Кусок магніту клали біля дверей, і тоді металеві речі, що їх тримав злодій, міцно прикипали до цього металу. Злодії лякався і тікав.
 Магніт було передано на користування вченим. Він мав таку гучну славу, що навіть знаменитий Ньютон носив у своєму персні, замість дорогоцінного каменя кусочок дуже сильного магніту.


Слайд #9
Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище» - Слайд #9

Презентацію виконали
Учениці 11-А класу
Конюх Анастасія
Дзюмак Юлія


Слайд #10
Презентація на тему «Вплив магнітного поля на середовище» - Слайд #10

Дякую за увагу!!!!!!