Презентація на тему «Альтернативні види енергії»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів


Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Альтернативні види енергії» - Слайд #1

Альтернативні види енергії
Виконала: Кузорова Анастасія


Слайд #2
Презентація на тему «Альтернативні види енергії» - Слайд #2

Альтернативні джерела енергії: Вода. Енергія води. Гідроенергія
Оскільки сонячне випромінювання – рушійна сила кругообігу води в природі, енергія води, або гідроенергія, також відноситься до перетвореної енергії Сонця. Вода, що ще в стародавності використовували для здійснення механічної роботи, дотепер залишається добрим джерелом енергії – тепер вже електричної – для нашої промислової цивілізації.


Слайд #3
Презентація на тему «Альтернативні види енергії» - Слайд #3

Енергія припливів
У припливах і відпливах, що змінюють один одного двічі на день, також зосереджена величезна енергія. Припливи – це результат гравітаційного притягання великих мас води океанів з боку Місяця і, у меншому ступені, Сонця. При обертанні Землі частина води океану піднімається і якийсь час утримується в цьому положенні гравітаційним притяганням. Коли «горб» підйому води досягає суші, як це повинно відбуватися внаслідок обертання Землі, настає приплив.


Слайд #4
Презентація на тему «Альтернативні види енергії» - Слайд #4

Альтернативні джерела енергії: Вітер
Уже сьогодні в Данії вітроенергетика покриває близько 2% потреб країни в електроенергії. У США на декількох станціях працює близько 17 тисяч вітроагрегатів загальною потужністю до 1500 Мвт. Вітроенергетичні пристрої випускаються не тільки в США і Данії, але і Великій Британії, Канаді, Японії і деяких інших країнах.


Слайд #5
Презентація на тему «Альтернативні види енергії» - Слайд #5

У нашій країні вітряки можна будувати на узбережжях Чорного і Азовського морів, у степових районах, а також у горах Криму і Карпат. У нинішню епоху високих цін на паливо можна вважати, що вітродвигуни виявляться конкурентноздатними по вартості і зможуть брати участь у задоволенні енергетичних потреб країни.


Слайд #6
Презентація на тему «Альтернативні види енергії» - Слайд #6

Альтернативні джерела енергії: Сонце
Сонячна енергія – це кінетична енергія випромінювання (в основному світла), що утворюється в результаті реакцій у надрах Сонця. Оскільки її запаси практично невичерпні (астрономи підрахували, що Сонце буде «горіти» ще кілька мільйонів років), її відносять до поновлюваних енергоресурсів.


Слайд #7
Презентація на тему «Альтернативні види енергії» - Слайд #7

У природних екосистемах лише невелика частина сонячної енергії поглинається хлорофілом, що міститься в листах рослин, і використовується для фотосинтезу, тобто утворення органічної речовини з вуглекислого газу і води. Таким чином, вона вловлюється і запасається у вигляді потенційної енергії органічних речовин. За рахунок їхнього розкладання задовольняються енергетичні потреби всіх інших компонентів екосистем.


Слайд #8
Презентація на тему «Альтернативні види енергії» - Слайд #8

Перспективи сонячної енергетики
Використання сонячної енергії може бути корисно в декількох аспектах. По-перше, при заміні нею викопного палива зменшується забруднення повітря і води. По-друге, заміна викопного палива означає скорочення імпорту палива, особливо нафти. По-третє, заміняючи атомне паливо, ми знижуємо погрозу поширення атомної зброї. Нарешті, сонячні джерела можуть забезпечити нам деякий захист, зменшуючи нашу залежність від безперебійного постачання паливом.


Слайд #9
Презентація на тему «Альтернативні види енергії» - Слайд #9

Дякую за увагу!!!


Завантажити презентацію