Презентація на тему «Вплив шкідливих звичок на зародок людини»Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Вплив шкідливих звичок на зародок людини» - Слайд #1

Підготувала:
учениця 10 класу
Сало Альона
Вплив шкідливих звичок на зародок людини


Слайд #2
Презентація на тему «Вплив шкідливих звичок на зародок людини» - Слайд #2

Вступ
В останні десять років на території всієї планети було вироблено велику кількість досліджень, які відкрили очі всім людям на згубний вплив шкідливих звичок на жіночий організм під час вагітності. У більшості країн світу присутня така проблема, особливо в ранньому віці або під час вагітності. В Англії половина вагітних жінок отруюють свій і дитячий організм нікотином та іншими не менш шкідливими речовинами.


Слайд #3
Презентація на тему «Вплив шкідливих звичок на зародок людини» - Слайд #3

Алкоголь
  Вченими було підраховано, що алкоголем зловживають близько 11% вагітних. Вживання алкоголю під час вагітності значно підвищує ризик народження недоношених дітей, а в найбільш важких випадках - розвитку фетального алкогольного синдрому. Цьому сприяють легка прохідність алкоголю через плаценту.      Прийому алкоголю часто супроводжують куріння і вживання наркотиків. Це чинить додатковий несприятливий вплив на плід, підвищуючи ризик внутрішньоутробної затримки розвитку.    Крім того, можуть виникати порушення внутрішньоутробного розвитку плоду - ембріопатіі.


Слайд #4
Презентація на тему «Вплив шкідливих звичок на зародок людини» - Слайд #4

Справа в тому, що переважна кількість спожитого алкоголю (90-95%) окислюється в організмі, і лише 5-10% у зміненому вигляді виділяється нирками та легенями. Тому навіть при всьому бажанні вагітна жінка не може випити одна - компанію їй завжди складає плід. Добре відомо, що незалежно від терміну вагітності, алкоголь швидко долає плацентарний бар'єр. При цьому його концентрація в крові плода і в крові матері однакова. Інші наслідки вживання алкоголю під час вагітності включають мимовільні аборти в II триместрі вагітності, внутрішньоутробну гіпоксію і низьку оцінку новонародженого за шкалою Апгар.


Слайд #5
Презентація на тему «Вплив шкідливих звичок на зародок людини» - Слайд #5

 Алкогольний синдром плода - це хвороба плоду, обумовлена ​​внутрішньоутробним алкогольним пошкодженням, що є головною причиною вродженої затримки інтелектуального розвитку у дитини. Цей синдром характеризується відставанням у фізичному та інтелектуальному розвитку, ураженням серця та інших органів. Діти зазвичай дратівливі, неспокійні, зі слабким хватальним рефлексом, поганою координацією, спостерігаються дефекти розвитку центральної нервової системи.


Слайд #6
Презентація на тему «Вплив шкідливих звичок на зародок людини» - Слайд #6

Куріння
Відомо, що мати, зародок і плацента складають собою єдине ціле (також як єдиний організм людини), і це впливає на різного роду порушення, що виникають у курців мам під час перебігу вагітності. На думку фахівців, під дією шкідливих речовин тютюну можуть розвиватися патологічні ефекти іншого походження. Негативна дія куріння на зародок є коефіцієнт його пошкодження, високою ймовірністю спонтанного аборту, пологів в ранній термін, смертності і можливо довготривалий вплив на фізичний розвиток, розвиток інтелекту і нервової системи також сповільнюється. Все це називається фетальний сіндром.Вероятность невдалих пологів істотно збільшується у курців мам


Слайд #7
Презентація на тему «Вплив шкідливих звичок на зародок людини» - Слайд #7

. Спостереження лікарів довели, що збільшена маса тіла мами не здатна захистити дитину від шкідливої дії тютюнопаління. У курящих матерів були виявлені серйозні зміни плаценти, пов'язане з негативним впливом куріння. Після проведеня досліджень було виявлено, що у курців мам маса плаценти балу набагато менше норми, але в меншій мірі, ніж маса тіла дитини.


Слайд #8
Презентація на тему «Вплив шкідливих звичок на зародок людини» - Слайд #8

Джерела інформації
http://www.google.com.ua/


Слайд #9
Презентація на тему «Вплив шкідливих звичок на зародок людини» - Слайд #9

Дякую за увагу!


Завантажити презентацію