Презентація на тему «Вплив паління на плід»Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Вплив паління на плід» - Слайд #1

Вплив паління на плід


Слайд #2
Презентація на тему «Вплив паління на плід» - Слайд #2

Паління, нажаль, найпоширеніша шкідлива звичка серед вагітних на Україні. Не зважаючи на пропаганду шкідливості паління для здоров'я, відсоток курячих жінок останнім часом сильно збільшився. Ще сильніше збільшився відсоток дівчат-підлітків, що палять, він перевищує навіть процент курящих юнаків. Хоч паління шкодить і здоров'ю матері, і майбутній дитині, лише 20% жінок відмовляються від паління під час вагітності. 


Слайд #3
Презентація на тему «Вплив паління на плід» - Слайд #3

Результати впливу куріння на плід
Найбільш видимим результатом паління під час вагітності є розвиток гіпотрофії плоду (зменшення росту й ваги плоду). Це пов'язано з тим, що при курінні відбуваються різні порушенняі і плід недоотримує кисень та поживні речовини. Чим більше диму вдихає матір (навіть якщо вона сама не палить, але часто знаходиться в прокуреному приміщенні, тобто є пасивним курцем), тим більш виражений ступінь гіпотрофії в дитини.


Слайд #4
Презентація на тему «Вплив паління на плід» - Слайд #4

Вагітні жінки, що не палять, мають уникати прокурених місць. І, якщо хтось із родини курить, переконати його не палити в жилому приміщенні. 


Слайд #5
Презентація на тему «Вплив паління на плід» - Слайд #5

Паління під час вагітності призводить до підвищення ризику передчасних пологів, передчасного відшарування дитячого місця (плаценти). 
Вродженні дефекти серця, головного мозку частіше зустрічаються в дітей, чиї матері палили під час вагітності. Куріння матері може підвищити ризик синдрому раптової смерті новонародженого. 


Слайд #6
Презентація на тему «Вплив паління на плід» - Слайд #6

Крім того, діти матерей, які не кидають палити, мають невеликі, але видимі відхилення в фізичному та інтелектуальному розвитку. Як правило, вони відстають в рості, частіше хворіють, гірше вчаться. Це пов'язано з тим, що під час внутрішньоутробного розвитку в них було кисневе голодування (нікотин стимулює викид речовин, які стискають судини плаценти). 


Слайд #7
Презентація на тему «Вплив паління на плід» - Слайд #7

Тому, думаючи про своє репродуктивне здоров'я, відмовтесь від паління та інших шкідливих звичок.


Завантажити презентацію