Презентація на тему «Вплив наркотиків на репродуктивне здоров’я»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів


Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Вплив наркотиків на репродуктивне здоров’я» - Слайд #1

Вплив наркотиків
на
репродуктивне здоров'я


Слайд #2
Презентація на тему «Вплив наркотиків на репродуктивне здоров’я» - Слайд #2

Наркотики ще більше, ніж нікотин та алкоголь, порушують генетич­ний апарат статевих клітин. Потомство наркоманів страждає від усіляких каліцтв, порушень роботи нервової системи та інших фізіологічних систем організму. Але найчастіше це потомство просто не народжується, воно гине на ранніх стадіях ембріогенезу.
Недарма кажуть, що наркотики можуть стати стратегічною зброєю для знищення цілої країни.
Наркотики діють на ендокринну систему, порушують нормальний син­тез гормонів і припиняють процеси розвитку в підлітковому віці.


Слайд #3
Презентація на тему «Вплив наркотиків на репродуктивне здоров’я» - Слайд #3

Наркоманія — це серйозна проблема для суспільства. До вживання наркотиків може спровокувати низький інтелектуальний рівень підлітків, гаяння часу в компаніях, ослаблення внутрішньо родинних зв'язків, алко­голізм у родині. Існує й біологічна схильність деяких людей до швидкого розвитку залежності від наркотику.
Наркоман — це людина, яка непоправно руйнує своє здоров'я, зок­рема й репродуктивне. Наркоман, як правило, має цілий букет захворю­вань: гастрит, гепатит, слабкість серцевого м'яза, виснаження. У нього знижується рівень статевих гормонів і здатність до зачаття. Швидко згасає статевий потяг.
Наркомани дуже рідко мають дітей. Отруєння потомства наркотиками ще у внутрішньоутробному періоді розвитку призведе до різних пороків, аномалій і хвороб. У наркоманів часто народжуються мертві діти або діти зі зниженою життєздатністю.


Слайд #4
Презентація на тему «Вплив наркотиків на репродуктивне здоров’я» - Слайд #4

Особливою небезпекою для потомства є зловживання наркотичними препаратами під час вагітності. Наркотичні речовини потрапляють у плід і отруюють його. Наркотики потрапляють і в материнське молоко, тому мати-наркоманка не може годувати свою дитину.Згідно з класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), наркоманія віднесена до розряду психічних захворювань, при яких у хворого з'являється прагнення до саморуйнування. Звісно, людина, яка знищує сама себе, не може фізіологічно залишати потомство, думати й тим більше піклуватися про нього. Небагатьом вдається вирватися з полону наркотичної залежності. Ось одна з відвертих розповідей про те, що таке життя з наркотиками


Слайд #5
Презентація на тему «Вплив наркотиків на репродуктивне здоров’я» - Слайд #5

Юлія, мені 22 роки. Моє дитинство було щасливим. Мама, бабуся й дідусь піклувалися про мене й любили. Коли я вперше взяла в руки шприц, мені було 15. Я стала наркоманкою, не розуміючи цього. Морок, отупіння, нестерпний біль, безсилля, некерованість, мука ввірвалися в моє життя. Із появою цієї хвороби зникли всі друзі, батьки стали ворогами, любов залишилася лише у спогадах. Я забула про свої мрії, бажання, пе­рестала довіряти собі. Стала егоїстичною, брехливою. Життя втратило для мене сенс. Я спробувала лікуватися... Мені схотілося нормально жити. Але минуле життя далося взнаки. Я ВІЛ-інфікована. Коли я довідалася про свій ВІЛ-статус, мені здалося, що з-під моїх ніг пішла земля. Мені було страшно, коли я думала про те, що ніколи не зможу мати дітей, не почую слова «мама». Адже я така молода».


Слайд #6
Презентація на тему «Вплив наркотиків на репродуктивне здоров’я» - Слайд #6

Приймаючи рішення щодо того, чи пробувати наркотики, ви повинні пам'ятати про те, що в цей момент робите вибір між улаштуванням сво­го життя та його руйнуванням. Які б слова вам не говорили, пропонуючи спробувати наркотик,— усі вони будуть неправдою. Для торговців нарко­тиками головне — одержання прибутку за рахунок вашого здоров'я й ва­шого життя. Вони роблять усе, щоб ви стали дурнями, які руйнують себе й приносять їм гроші. Пам'ятайте також про те, що вже після однієї дози наркотику ви станете іншими — готовими приступити до знищення самого себе й збагачення свого вбивці.


Слайд #7
Презентація на тему «Вплив наркотиків на репродуктивне здоров’я» - Слайд #7

Роботу виконали учні 9-Б класу:
Кузніцов Євген
Шинакова Вікторія
Березок Оля


Завантажити презентацію