Презентація на тему «Смерть.Види смерті»


Рейтинг презентації 5 на основі 2 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #1

Підготувала
Балашова Маргарита
11-Е
Смерть.
Види смерті.


Слайд #2
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #2

Смерть — припинення життєдіяльності організму. У теплокровних тварин і людини смерть пов'язана насамперед із припиненнямдихання і кровообігу.


Слайд #3
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #3

Смерть в біології і медицині


Слайд #4
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #4

Смерть в біології і медицині
Передагональний стан — порушення функцій центральної нервової системи, зниження артеріального тиску, централізація кровообігу, порушення дихання.
Термінальна пауза — раптова зупинка дихання, припиняється активність головного мозку.
Агонія — триває від декількох хвилин до години. Виключаються функції головного мозку. Свідомість втрачається, але може повертатися. Серцебиття — частіше, артеріальний тиск падає до 30 — 40 міліметрів ртутного стовпчика. Змінюється вигляд вмираючого — обличчя бліде чи земляне, ніс загострюється, очні яблука западають, рогівка втрачає блиск, рот привідкривається.


Слайд #5
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #5

Смерть в біології і медицині
Клінічна смерть — відсутня серцева діяльність та дихання, однак незворотні зміни в організмі ще не наступили — тривалість до 5 хвилин.
Біологічна смерть — незворотні зміни в органах. До 20 годин ростуть волосся, нігті.
Клітинна смерть — припиняється ріст волосся, нігтів, наступають незворотні зміни в тканинах.


Слайд #6
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #6

Класифікація смертей


Слайд #7
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #7

Класифікація смертей


Слайд #8
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #8

Цікаві факти про смерть.


Слайд #9
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #9

В більшості випадків смерть настає несподівано. Проте іноді вона, здається, глузує з людей, адже померти так, як герої нашої статті, не хотів би, напевне, ніхто. 
Вкрай безглуздою смертю загинув 70-річний мешканець Італії Армандо Пінеллі, який протягом тривалого часу сперечався зі своїм сусідом, кому ж дістанеться облюбоване стариганами місце на стільці в затінку від пальми. Суперечку врешті-решт виграв Пінеллі, однак довго посидіти на стільці йому не судилося – дерево несподівано впало на нього, завдавши травм, несумісних з життям.
Замислюватися над складними питаннями типу «чи є на світі кохання та щастя» не варто. Необхідно просто жити, не забиваючи собі голову всілякими дурницями, інакше можна з самим життям розпрощатися, так і не зрозумівши його суті. Яскравим підтвердженням цього стала доля чешки Віри Червак, яка запідозрила свого чоловіка у зраді. Впавши у відчай, мешканка Праги кинулася з вікна третього поверху, і впала… прямо на свого чоловіка. Жінку врятувати вдалося, а от «зрадник» загинув на місці трагедії.
А як вам смерть альпініста-ветерана Жерара Омелі, який за життя здійснив не менше шести підйомів на найвищу вершину світу, а загинув у себе вдома, впавши з табуретки тоді, коли вирішив вкрутити перегорілу лампочку?


Слайд #10
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #10

І ще один випадок яскраво демонструє, яку небезпеку таїть в собі надмірна цікавість. Носа відривати вам, зрозуміло, ніхто не буде, а ось життям поплатитися можна. Це добре знають мешканці В'єтнаму, які одного разу зібралися на мості, щоб глянути, як накладатиме на себе руки молода дівчина, що впала у відчай від життєвих негараздів. Всього на мості в'єтнамського міста Хошимін зібралося близько п'яти десятків цікавих, і міст не витримав - завалився. Всі попадали в річку, дев'ять осіб загинуло. Та що найцікавіше: дівчину вдалося врятувати…
Підраховано, що 100 мільярдів людей померло відколи виникло людство
Жоден американець не помер від старості з 1951 року.


Слайд #11
Презентація на тему «Смерть.Види смерті» - Слайд #11

Дякую за увагу!