Презентація на тему «Рослинні жири»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів


Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Рослинні жири» - Слайд #1

Рослинні жири
Підготувала учениця 11-А класу
Бойко Наталія


Слайд #2
Презентація на тему «Рослинні жири» - Слайд #2

Рослинні жири надзвичайно корисні, оскільки містять багато простих ненасичених і поліненасичених жирних кислот. Вони дарують нам енергію. З їх допомогою організм краще засвоює такі вітаміни, як A, D, Е і К.


Слайд #3
Презентація на тему «Рослинні жири» - Слайд #3

Вітамін А необхідний нам для збереження зору.
Вітамін D допомагає організму засвоювати кальцій і фосфор, що потрібні для формування кісток і зубів.
Вітамін Е захищає від анемії, сприяє профілактиці атеросклерозу, підвищує фізичну працездатність і витривалість.
Вітамін К покращує згортання крові, відіграє значну роль в обміні речовин.


Слайд #4
Презентація на тему «Рослинні жири» - Слайд #4

-сказав про оливкову олію фахівець з питань харчування Ансель Кейз в доповіді, представленій сенатській комісії США.
"Це найкращий з усіх існуючих харчових жирів і, якби його не було, його слід було б вигадати"


Слайд #5
Презентація на тему «Рослинні жири» - Слайд #5

Втім, будь-яке рослинне масло не просто приправа, а незамінний продукт харчування. У чому ж його цінність?


Слайд #6
Презентація на тему «Рослинні жири» - Слайд #6

Дві основні поліненасичені жирні кислоти - лінолева і ліноленова знижують ризик розвитку серцево -судинних захворювань , зміцнюють наші судини , активно беруть участь в обміні речовин , сприяють росту організму і зачаттю.
Прості ненасичені кислоти , серед яких найвідоміша - олеїнова , хороші тим , що менше за інших " навантажують " органи травлення , особливо кишечник , і тим самим полегшують обмін речовин в організмі.
Щоб задовольнити потребу нашого організму в поліненасичених і простих ненасичених жирних кислотах , достатньо однієї столової ложки будь-якої рослинної і однієї столової ложки оливкової олії на день.
СМАЧНОГО!


Слайд #7
Презентація на тему «Рослинні жири» - Слайд #7

Яку рослинну олію вибрати ?
Рослинна олія , особливо свіжа , корисна незалежно від того , де зібране насіння - у спекотній Аргентині або рідний Воронезькій губернії. Цікаво тільки , що чим північніше вирощений урожай , тим більше в маслі , отриманому з нього , поліненасичених жирних кислот.
Лляна , рапсова і соєва олія містить обидві поліненасичені жирні кислоти в найбільш вдалому для нашого обміну речовин співвідношенні , а соняшникова і кукурудзяна - чемпіони за вмістом лінолевої кислоти.
Між іншим , напис на етикетках деяких рослинних масел "не містить холестерину " безглузда. Холестерину в них і бути не може - він є тільки в продуктах тваринного походження.


Слайд #8
Презентація на тему «Рослинні жири» - Слайд #8

Чому оливкова олія настільки корисна ?
Оливкова олія легко засвоюється.
Крім того, дослідження показали, що воно має жовчогінну та легку послаблюючу дію. Тому її рекомендують при порушеннях функції печінки, а також при запорах і високому рівні холестерину в крові.
Чудо-масло уповільнює процес старіння. До такого висновку прийшли дієтологи, обстеживши декілька сотень європейців 65-84 років. Найменше скаржилися на недуги, погіршення пам'яті ті, чия дієта була багата овочами, фруктами і включала в себе оливкова олія.


Слайд #9
Презентація на тему «Рослинні жири» - Слайд #9

Яка оливкова олія краща ?
Так звана "надчиста" ​​- тільки вона має лікувальні властивості. Отримують таку олію після механічної переробки та першого віджиму олив, тобто відділення, що міститься в ягодах, рідкої маси від твердої.


Слайд #10
Презентація на тему «Рослинні жири» - Слайд #10

Секрети кулінарії
100%-ву оливкову олію використовуйте в натуральному вигляді, додаючи до готових страв -​​ ви збережете всі її корисні властивості.
Зберігайте будь-яку рослинну олію в пляшках з темного скла або в шафі при температурі +10-15 ° - на світлі і в теплі якість масла погіршується.
При покупці масла звертайте увагу на дату виготовлення. Термін зберігання рослинної олії-6-12 місяців, оливкової в пляшках - рік з дня випуску, в металевих банках - 3-4 роки.


Завантажити презентацію