Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #1

Постембріональний період розвитку людини
Виконала:
Учениця 9 класу
Максимів Марія


Слайд #2
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #2

Грудний перід
У грудний період ріст супроводжується збільшенням довжини і маси тіла. За цей період ріст дитини збільшується приблизно в півтора-два рази. У дитини віком 2,5-3 місяці зміцнюються шийні м'язи, і вона починає самостійно тримати голівку. Це сприяє утворенню шийного вигину


Слайд #3
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #3

У п'ятимісячної дитини настільки розвиваються м'язи тулуба, що вона може самостійно сидіти. У віці шість місяців у дитини починають прорізуватися молочні зуби


Слайд #4
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #4

На кінець першого року дитина стає на ніжки. У цей час починає формуватися поперековий вигин хребта. У 1,5-2 роки вже повністю сформовані всі вигини хребта.


Слайд #5
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #5

Ясельний період
Ясельний період – це період від одного до трьох років. До 2 років у дитини повинні з'явитися всі 20 молочних зубів. У цей час дитина постійно рухається, тому важливо правильно фізично виховувати й загартовувати її тіло. Потрібно дотримуватися графіка профілактичного щеплення, аби запобігти вірусним та інфекційним хворобам.


Слайд #6
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #6

Дошкільний період
Дошкільний період – триває від 3 до 6-7 років. Зріст дитини збільшується на 6-8 см у рік, а маса на 2 кг. З 5-6 років молочні зуби починають замінюватися на постійні. Психічна діяльність набуває великого розвитку і дитина вже добре говорить, малює олівцями, знає багато віршів і пісень. У цьому віці формуються риси характеру. У цей період потрібно готувати дитину до школи, привчати до самостійності.


Слайд #7
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #7

Шкільний період
Шкільний період поділяється на
а) молодший
б) середній (підлітковий)
в) старший


Слайд #8
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #8

Молодший шкільний період
Молодший шкільний період характеризується уповільненням темпів росту. Дитина підростає за рік на 4-5 см. У цей період діти починають навчатися, оволодівати грамотою, читанням, математикою. У процесі навчання спостерігається розвиток розумових здібностей учнів.


Слайд #9
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #9

Середній шкільний період
Підлітковий (середній шкільний період) збігається з періодом статевого дозрівання, яке супроводжується змінами діяльності залоз внутрішньої секреції. У цьому віці закладається багато рис характеру, властивих конкретній особистості, виробляється вміння контролювати власну поведінку, здатність керувати собою, своїми вчинками і настроєм. Людина стає особистістю в результаті самовиховання. У цей період формуються моральні якості людини, її цілеспрямованість. Під впливом авторитету дорослих і навколишнього середовища формується характер.


Слайд #10
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #10

Старший шкільний період
Старший шкільний. Це вік статевого дозрівання (від 12-13 до 17-18 років). Організм готується до дорослого життя. За нормальних умов статеве. Фізичне і психічне дозрівання відбувається відповідно один до одного, причому у дівчат приблизно на два роки раніше, ніж у хлопчиків.У цьому віці швидкими темпами збільшується ріст і маса тіла. Подальший розвиток м'язової системи відбувається за рахунок діаметра м'язового волокна. Характеризуючи вищу нервову діяльність підлітків, необхідно відзначити, що на початку цього періоду


Слайд #11
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #11

Зрілий вік
Зрілий вік настає у віці 21 рік. Перший період зрілого віку - до 35 років. Це найпродуктивніший період у житті людини, пора, коли розвиваються її здібності, можливості їхнього прояву в конкретній сфері діяльності. У цей період людина здебільшого створює сім'ю, народжує і виховує дітей. Другий період зрілого віку - від 36 до 60 років у чоловіків і до 55 років у жінок. У цей відрізок часу життя людина намагається реалізувати себе в обраній професії.


Слайд #12
Презентація на тему «Постембріональний період розвитку людини» - Слайд #12

Похилий, старечий вік
Похилий вік починається з 61 року в чоловіків і з 56 років у жінок. Багато людей зберігають у цей період достатньо високу професійну працездатність. Старечий вік у чоловіків і жінок починається в 75 років. У цьому віці багато людей ще мають ясний розум і здатні до творчої праці.