Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5)


Рейтинг презентації 5 на основі 2 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5) - Слайд #1

НАРКОМАНіЯ


Слайд #2
Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5) - Слайд #2

Визначення наркоманії
Наркоманія - це стан періодичної або хронічної інтоксикації натуральним або синтетичним наркотичною речовиною , що характеризуються потягом до даної речовини , а також психічною та фізичною залежністю від ефекту цієї речовини.
        Різниця наркоманії та токсикоманії полягають у предметі споживання. Наркоманію викликають речовини , офіційно , у встановленому законом порядку , визнані наркотичними й узяті під контроль як таких. Зловживання ж іншими речовинами , не віднесеними до наркотичних і не взятими в якості таких під контроль , але викликає звикання і хворобливу пристрасть , слід вважати токсикоманією .
Перелік наркотичних речовин і взятих під контроль в якості таких наведено в Єдиній Конвенції про наркотичні речовини 1961р.


Слайд #3
Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5) - Слайд #3

Наркоманія-справа не приватна
Зловживання наркотиками, відоме з найдавніших часів, зараз поширилося в розмірах, тривожать всю світову громадськість. Навіть при звуженні, з погляду наркологів, границь наркоманії до юридичних прийнятних у багатьох країнах наркоманії визнані соціальним лихом.


Слайд #4
Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5) - Слайд #4

Особливо згубно зловживання в молодіжному середовищі - уражається і сьогодення, і майбутнє суспільства. Повна, з погляду наркологів , картина поширення зловживання, що включає форми токсикоманії , ще більш трагічна. Речовини і препарати, не включені в список наркотиків , як правило , ще більш злоякісні, приводять до ще більшого збитку для індивідуума. У міжнародному антинаркотичне центрі в Нью -Йорку існує документ , який вказує на кількість наркоманів на земній кулі - 1000000000 чоловік. Наркоманія , як підкреслюють експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я , є великою загрозою для охорони здоров'я в світовому масштабі. Кожна держава вживає заходів щодо попередження зловживання серед населення , винятком не є і Україна.


Слайд #5
Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5) - Слайд #5

Наша країна стоїть перед обличчям страшного і безжального ворога.
      Його ім'я - Н А Р К О М А Н І Я.
      В Україна близько 4 мільйонів споживачів наркотиків , і більшість з них - це молоді люди , які тільки роблять перші кроки в самостійному житті . Молодь - майбутнє нашої країни , і сьогодні наш обов'язок захистити їх , врятувати від зарази , яка може прийти в кожен будинок , кожну сім'ю. Сьогодні наркоманія - пряма загроза нашій національній безпеці , оскільки безпосередньо пов'язана з таким явищем , як злочинність , тероризм , некерована міграція , розповсюдження СНІДу.


Слайд #6
Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5) - Слайд #6

Наша країна стала колосальним споживачем наркозілля. За офіційними даними на обліку перебуває близько 500 тис. хворих на наркоманію. А реальні цифри споживачів наркотиків набагато вище - 4 млн.
     При цьому змінюється структура наркоринку. Розширюється, соціальна база наркоманії, яка проникла у всі шари суспільства, охопивши територію всієї країни, особливо депресивні регіони. Це призводить до обвального поширенню СНІДу. За оцінками експертів, 90% ВІЛ - інфікованих заражаються саме в результаті ін'єкційного вживання наркотиків.


Слайд #7
Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5) - Слайд #7

Більшість наркоманів, до 53%, особи без певних занять. Наркоманія значно молодшає з кожним роком. «Середній вік» вперше спробували наркотики не перевищує 14 років.


Слайд #8
Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5) - Слайд #8

Вплив наркотиків на організм підлітків.
Наркоманія веде до крайнього виснаження організму, значної втрати маси тіла і занепаду фізичних сил. Отруєння організму стає причиною ураження внутрішніх органів, особливо печінки і нирок. Найпоширеніша хвороба серед наркоманів - гепатит і СНІД. Ці хвороби передаються через кров, а наркомани, які вживають наркотики внутрішньовенно, постійно колються одним шприцом.


Слайд #9
Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5) - Слайд #9

Наркодилери, отримуючи товар, як правило, підмішують в нього пральний порошок або цукрову пудру (у цьому випадку після двомісячного вживання такого товару наркоману гарантований цукровий діабет). Взагалі чистого товару не буває: завжди є частка домішок, і це небезпечно для наркомана. Якщо він купив десь більш очищений наркотик, то є ймовірність передозування, яка може призвести до моментальної смерті.


Слайд #10
Презентація на тему «Наркоманія» (варіант 5) - Слайд #10

Висновок:
Таким чином, на сьогоднішній день питання
про зловживання наркотичними засобами
  та психотропними речовинами як і раніше є актуальним .