Презентація на тему «Інфекції» (варіант 2)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів



Слайд #1
Презентація на тему «Інфекції» (варіант 2) - Слайд #1

Інфекції


Слайд #2
Презентація на тему «Інфекції» (варіант 2) - Слайд #2

Кишкові інфекції
При різкому погіршенню самопочуття: виник головний біль, зіпсувався апетит, а температура підвищилася до 38-39 ° С (не завжди),  через кілька годин з'явилися нудота і блювота, сильно заболів живіт, почався пронос і здуття живота, то імовірно, це є прояви кишкової інфекції. Симптоми розвиваються дуже швидко: через 6-48 годин після потрапляння хвороботворних мікробів в організм.


Слайд #3
Презентація на тему «Інфекції» (варіант 2) - Слайд #3

Перша допомога при кишковій інфекції
Покладіть хворого в ліжко. Якщо у людини озноб, накрийте його теплою ковдрою і покладіть в ноги грілку. Хворому необхідно виділити окремий посуд. Всім, хто контактує з хворим необхідно ретельно дотримуватися правил особистої гігієни.
Промийте хворому шлунок: дайте йому випити 1-1,5 л води, а потім необхідно викликати блювоту.Постійно давайте хворому тепле пиття, наприклад, неміцний чай з цукром. Відновити втрату рідини і солей при виснажливих блювоті і проносі допоможе розчин «Регідрону» (1 пакетик порошку на 1 літр кип'яченої води) в разі відсутності можна давати соляно-лужну суміш  (на 1л води 1ч.л. солі + ½ ч.л. соди).


Слайд #4
Презентація на тему «Інфекції» (варіант 2) - Слайд #4

Інфекції дихальних шляхів.
Інфекції дихальних шляхів передаються, як правило, повітряно-крапельним шляхом при розмові, чханні, кашлі, а також контактним шляхом, через занесення збудників до рота чи слизових оболонок руками чи предметами, забрудненими слиною хворого. До цих інфекцій відносяться найпоширеніші захворювання у людей – гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). В побуті ГРВІ часто називають грипом, що неправильно, так як грип один з багатьох різновидів ГРВІ. В більшості випадків, всі інші інфекційні захворювання дихальних шляхів є ускладненнями ГРВІ, що неефективно лікувались або виникли в результаті недостатньої опорності організму людини.


Слайд #5
Презентація на тему «Інфекції» (варіант 2) - Слайд #5

Перша допомога при інфекції дихальних шляхів
Виділити хворому окремий посуд, по можливості ізолювати, давати багато пити теплого пиття , в першу  добу ефективні противірусні засоби типу Амізону, оксолінова мазь. Ці ж засоби застосовувати оточуючим для профілактики. При підвищенні температури більше 38 градусів дати жарознижувальні препарати (аспірин, парацетамол, комбіновані препарати типу Фервексу та ін.) Викликати лікаря для виявлення та запобігання ускладнень.


Слайд #6
Презентація на тему «Інфекції» (варіант 2) - Слайд #6

Інфекції зовнішніх покривів
Інфекції зовнішніх покривів – дуже різноманітна група інфекцій.Симптоми правцю можуть проявитися в період від 2 днів до 2 місяців після поранення, опіку, обмороження.  При цьому з'являються болі і скутість при рухах нижньою щелепою і м'язами живота або спини, утруднення при ковтанні. Потім стає важко відкривати рот, напружуються і судорожно скорочуються м'язи обличчя. Обличчя хворого стає схожим на маску з фіксованою сардонічною посмішкою. Протягом 1-3 діб починаються дуже болісні судоми, що охоплюють всі м'язи тулуба, хворий вигинається дугою, опираючись на п'яти і потилицю. призводять до порушення дихання. Притомність при правці збережена. При появі якихось з цих симптомів  необхідна термінова госпіталізація постраждалого в реанімаційне відділення.


Слайд #7
Презентація на тему «Інфекції» (варіант 2) - Слайд #7

Як запобігти інфекції зовнішніх покривів
З метою профілактики необхідно дотримуватись звичайних правил гігієни, користуватись в мандрівках індивідуальним посудом, не пити з загальних пляшок. Особливо небезпечно недотримання правил гігієни, якщо в групі є людина з клінічними проявами герпесу.
Ураженим цією хворобою потрібно дбати про підвищення свого імунітету, займатись спортом, загартовуватись, а в індивідуальній аптечці завжди мати спеціальні антигерпетичні засоби (Ацикловір, зовіракс або інші подібні).


Слайд #8
Презентація на тему «Інфекції» (варіант 2) - Слайд #8

Дякую за увагу