Презентація на тему «Хвороба Ебола»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Хвороба Ебола» - Слайд #1

Хвороба Ебола
Підготувала
Учениця 11-А
Безнощенко Валентина


Слайд #2
Презентація на тему «Хвороба Ебола» - Слайд #2

Гарячка Е́бола (геморагічна гарячка Ебола),— гостра вірусна висококонтагіозна природно-осередкова хвороба, яка характеризується тяжким перебігом, високою летальністю, вираженою інтоксикацією, зневодненням, ураженням кровоносних судин багатьох органів з розвитком геморагічного синдрому.
Вірус Ебола


Слайд #3
Презентація на тему «Хвороба Ебола» - Слайд #3

Вона входить у перелік тих хвороб, які виявили здатність чинити серйозний вплив на здоров'я населення і можуть швидко поширюватися в міжнародних масштабах та увійшли до переліку подій, які можуть являти надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров'я й попадають під регуляцію сучасними Міжнародними медико—санітарними правилами (ММСП) 2005 року.
Бавовняна фабрика у селі Нзара на півдні Судану, де працювали перші захворілі на гарячку Ебола


Слайд #4
Презентація на тему «Хвороба Ебола» - Слайд #4

Природний осередок вірусу Ебола, найвірогідніше, знаходиться у вологих лісах африканського континенту і районах Західної частини Тихого океану. Скоріше за все джерелами інфекції є фруктоїдні кажани й, можливо, дрібні гризуни (на даний час вірус був виділений лише з декількох особин кажанів, мишей та бурозубок в Африці). Експериментальні зараження кажанів не призводили у них смерті, що дало підставу підозрювати їх як перше джерело інфекції.
Фруктоїдні кажани


Слайд #5
Презентація на тему «Хвороба Ебола» - Слайд #5

У Кот-д'Івуарі, Республіці Конго і Габоні документально підтверджені випадки інфікування людей вірусом Ебола в результаті контакту з інфікованими шимпанзе, горилами, лісовими антилопами, дикобразами, як мертвими, так і живими. З трупів цих тварин вірус був виділений. Мавпи, антилопи, дикобрази однак не є первинним джерелом інфекції в природі, а є випадковим, так як у них, як і у людей, розвивається гостре захворювання, нерідко з летальним наслідком.


Слайд #6
Презентація на тему «Хвороба Ебола» - Слайд #6

Вірус Ебола передається при прямому контакті з кров'ю, виділеннями, органами або іншими рідинами організму інфікованої людини. Похоронні обряди, при яких присутні на похоронах люди мають прямий контакт з тілом померлого, можуть відігравати значну роль у передачі вірусу Ебола. Працівники охорони здоров'я часто інфікуються вірусом Ебола під час догляду за пацієнтами в результаті тісних контактів за відсутності відповідних заходів інфекційного контролю та належних бар'єрних методів захисту. 


Слайд #7
Презентація на тему «Хвороба Ебола» - Слайд #7

Мапа поширення гарячки Ебола у Африці


Слайд #8
Презентація на тему «Хвороба Ебола» - Слайд #8

Лікування таке як при інших геморагічних гарячках Специфічна терапія не розроблена. Патогенетичне лікування спрямоване на зменшення явищ інтоксикації, геморагічних проявів, усунення розладів гемодинаміки, боротьбу з геморагічним шоком, ННГМ, іншими проявами хвороби.


Слайд #9
Презентація на тему «Хвороба Ебола» - Слайд #9

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!