Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець»Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #1

Презентація на тему:Знак Зодіаку-Телець.


Слайд #2
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #2

Як виглядає на зоряному небі Знак Зодіаку?


Слайд #3
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #3

Як виглядає на зоряному небі Знак Зодіаку?


Слайд #4
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #4

Як позначається Знак Зодіаку? Символ.


Слайд #5
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #5

Як позначається Знак Зодіаку? Символ.


Слайд #6
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #6

В який період на зоряному небі є Знак Зодіаку?


Слайд #7
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #7

В який період на зоряному небі є Знак Зодіаку?


Слайд #8
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #8

Історія виникнення Знаку Зодіаку.


Слайд #9
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #9

Телець (лат. Taurus) — другий знак зодіаку, відповідний сектору екліптики від 30° до 60°, рахуючи від точки весняного рівнодення, весняний; постійний знак тригону Землі.
Відповідно до західної астрологічної традиції Сонце знаходиться в знаку Тельця приблизно з 20 квітня по 21 травня, згідно з ведичною  — Врішабха з 15 травня по 15 червня. Не слід плутати знак Тельця з одноіменним сузір'ям Тельця, в якому Сонце перебуває з 14 травня по 19 червня.
Планета, що керує знаком — Венера, екзальтує Сонце, Марс у вигнанні. Управителями по трипліцитету є Венера, Місяць, Марс (за Доротеєм Сідонським). Першим деканом Тельця управляєМеркурій, другим- Місяць, третім- Сатурн.
У Тельці розташовані два зоряних скупчення — Плеяди та Гіади.


Слайд #10
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #10

Яскрава зоря Сузір'я.


Слайд #11
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #11

Яскрава зоря Сузір'я.


Слайд #12
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #12

Загальна характеристика.


Слайд #13
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #13

Тельці мають благородний і незалежний характер. Маючи силу, вони, як не дивно, не поспішають її використовувати, чекаючи на найбільш доброї нагоди, але частенько упускаючи його. Наполеглива праця, а не везіння, сталість, а не порив - ось ключ до успіху в житті Тельців. У рішеннях, як і у вчинках, Тельці зазвичай неквапливі. Добре, якщо у них є можливість розмірковувати на самоті - люди цього знака як ніби не піддаються прямому сторонньому впливу, але іноді приймають чужі думки за свої. Тельці зазвичай ласкаві, але у проявах своєї доброти бувають неспритні, до того ж надмірно наполегливі. Крім того, вони іноді занадто вперто нав'язують оточуючим свою думку, закликають іти своєму наприклад, не нехтують і іншими способами впливу на людей. Брехня Тельці ненавидять, але іноді все ж таки вдаються до неї, причому, як правило, їх слова вселяють довіру. 


Слайд #14
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #14

У своїх цілях і прихильність Тельці постійні. Вони здатні відкласти реалізацію задуманого, але ніби ніколи не забувають про свої плани. Друзів Тельці зазвичай завойовують в юності, коли їх характер особливо гнучкий, але зберігають на все життя. Тельцям зазвичай не властиві жорстокість і жадоба помсти, але вони не прощають обману і зради, довго і болісно переживаючи образу. Жінки-Тельці надзвичайно сильні духом, але ведуть себе м'яко; їм властиві ніжна наполегливість, а не агресивне впертість. Доводити свою перевагу, навіть відчуваючи його, вони не будуть: повна впевненість у тому, що настане момент, коли це стане очевидно, допомагає їм терпляче чекати - деколи, все життя. Чоловіки-Тельці незбагненним чином поєднують своє спокій і розсудливість з романтичністю і сентиментальність. Вони схильні домінувати в сім'ї, і, спокійно підкоряючись вимогам начальника на роботі, будуть ігнорувати прохання дружини зі своїм звичайним упертістю. 


Слайд #15
Презентація на тему «Знак Зодіаку-Телець» - Слайд #15

Дякую за увагу!


Завантажити презентацію