Презентація на тему «Марс» (варіант 4)


Рейтинг презентації 3.67 на основі 9 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Марс» (варіант 4) - Слайд #1

Презентація на тему:
“Марс та його супутники”


Слайд #2
Презентація на тему «Марс» (варіант 4) - Слайд #2

Марс — четверта планета Сонячної системи за відстанню від Сонця й сьома за розміром і масою. Названа на честь Марса — давньоримського бога війни. Іноді Марс називають «червоною планетою» через червонуватий колір поверхні, спричинений наявністю оксиду заліза.


Слайд #3
Презентація на тему «Марс» (варіант 4) - Слайд #3

На Марсі є метеоритні кратери, як на Місяці, вулкани, долини і пустелі, подібні до земних. Тут розташована гора Олімп (22 км), найвища відома гора в Сонячній системі, і Долина Марінер — величезна рифтоподібна система каньйонів. На додаток до географічних особливостей — період обертання Марса і сезонні цикли також подібні до земних.


Слайд #4
Презентація на тему «Марс» (варіант 4) - Слайд #4

У центрі Марса розташоване ядро, діаметром близько 2968 кілометрів, яке складається в основному з заліза із вмістом сірки близько 14-17 %.Ядро перебуває в рідкому стані й має вдвічі більшу концентрацію легких елементів, ніж ядро Землі. Ядро оточено мантією з силікатів, яка сформувала багато тектонічних і вулканічних особливостей на планеті, але зараз вже не діє.


Слайд #5
Презентація на тему «Марс» (варіант 4) - Слайд #5

У Марса є магнітне поле, але воно дуже слабке й нестійке. У різних місцях планети напруженість цього поля може відрізнятися від 1,5 до 2 разів. Вважається, що планета мала магнітне поле, але після зіткнення з великим небесним тілом ядро втратило майже весь обертальний момент. Сталось це біля 4 млрд років тому.


Слайд #6
Презентація на тему «Марс» (варіант 4) - Слайд #6

До другої половини ХХ століття про два супутники Марса Фобос і Деймос було відомо небагато. Потім їх спостерігали орбітальні космічні апарати: «Вікінг-1» пролетів на відстані 100 км від поверхні Фобоса, а «Вікінг-2» — на відстані 30 км від Деймоса.


Слайд #7
Презентація на тему «Марс» (варіант 4) - Слайд #7