Презентація на тему «Eddie Murphy»



Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Eddie Murphy» - Слайд #1

Eddie Murphy


Слайд #2
Презентація на тему «Eddie Murphy» - Слайд #2

Birth name: Edward Regan Murphy
Born: April 3 1961 in Brooklyn


Слайд #3
Презентація на тему «Eddie Murphy» - Слайд #3

Was popular at school…


Слайд #4
Презентація на тему «Eddie Murphy» - Слайд #4

Beverly Hills


Слайд #5
Презентація на тему «Eddie Murphy» - Слайд #5

Supporting role


Слайд #6
Презентація на тему «Eddie Murphy» - Слайд #6

Shrek 


Слайд #7
Презентація на тему «Eddie Murphy» - Слайд #7

Shrek 


Слайд #8
Презентація на тему «Eddie Murphy» - Слайд #8

Shrek 


Слайд #9
Презентація на тему «Eddie Murphy» - Слайд #9

Have a good day 


Завантажити презентацію