Твір на тему: «Життя означає безперервний рух вперед»


Рейтинг твору 3.87 на основі 47 голосів

Важко позбутися старих звичок і рухатися вперед. Багато людей забувають просте правило буття: життя — це рух, і рух — це життя. Нові горизонти завжди здаються нам великими труднощами просто тому, що їхнє підкорення нам невідоме. Але навіть найскладніший маршрут починається з першого кроку, так не треба ж боятися цей крок здійснити.

Все знайоме і все звичне приносить нам задоволення, але людині завжди мало. З часом їй набридне те, що у неї є і, хоч вона сама цього і не буде усвідомлювати, їй захочеться чогось нового. Зазвичай, у таких випадках, ми розлучаємося зі старим, але відбувається це дуже болісно для нас. Щоб уникнути цього прощального розлучення зі звичним для нас світом, не треба боятися зробити перший крок самому, не чекаючи, коли все приїсться.

Природно, наш шлях буде не таким простим, як того хотілося б. Завжди будуть проблеми й перешкоди. Але ми зможемо їх подолати, створивши імпульс руху. Коли ми наберемо швидкість, нас буде складніше зупинити життєвим перешкодам. Нашому руху може перешкодити, насамперед, уявна думку «я спробую, а там як вийде».

Життя — це рух, але не треба рухатися для початку в півсили, як багато хто вважає, а треба брати максимум з ситуації. Працюючи над своєю мрією в півсили, ми і отримаємо половину бажаного. Беріть розгін зі старту, не робіть, аби зробити, але і не вимагайте від себе багато, відразу вам не дасться нічого.

Націленість на результат часто плутають з бажанням мати все і відразу. Відразу ви не отримаєте нічого, і побачивши це, будь-яка людина може опустити руки. Запам’ятайте: рухайтеся до мети поетапно. Не вимагайте від себе багато на перших етапах, а крок за кроком прагніть до досконалості. Не поспішайте, але і не гальмуйте.

Не чекайте ідеального плану для дій, а будуйте цей план самостійно. Звичайно, кожна людина чекає ідеального плану для свого руху по життю. Але секрет в тому, що такого плану немає. Багато великих підприємств випробували купу стратегій перш ніж обрати одну, яка принесла їм успіх. Так і в житті: не будуйте ілюзій, що все вам легко дасться, а домагайтеся цього, пробуючи різні шляхи і повороти в житті. Люди, що домоглися успіху, не сидять без діла, а пробують все нові й нові стратегії, ступаючи на нові й нові шляхи.

На вашому шляху можуть зустрітися й перепони. Основна з них — це питання, яке хоч раз ставив кожен: «А як вчинити?». Обміркуйте добре свої кроки, не приймайте поспішних рішень. Оступившись один раз, не пробуйте вдруге, що б це не увійшло у вас у звичку, адже, як відомо, погані звички до добра не приводять. Але якщо ви впевнені, що іншого шляху немає, то подумайте, чи варто воно того?

Все починається з вас і закінчується вами. Не будьте до себе суворі, але й не пускайтеся на авантюри. Ви повинні розуміти, що, якщо хочете домогтися успіху, потрібно в собі щось змінити. З чого почати рух? На це запитання кожен може відповісти тільки для себе.