Твір на тему: «Світ музики: яким його бачить молоде покоління» (варіант 1)


Рейтинг твору 5 на основі 3 голосів

Крапельки дощу, що майже беззвучно падають з неба на землю, шелест листя на деревах, тихе дзюрчання струмочків — все це теж музика. Вона зародилася задовго до появи людства та до того, як людина навчилася самостійно складати красиві мелодії. З плином часу музична творчість почала стрімко розвиватися, а її найкращими творцями стали Моцарт, Бетховен, Ліст та багато-багато інших, не менш талановитих митців. Вони подарували нам ніжну і чарівну класичну музику.

Сьогодні неможливо уявити життя без музики, як класичної, так і сучасної. Адже світ музики дивовижний та чарівний, він наповнює існування людини новими, незвичайно яскравими барвами. Музика супроводжує нас і в часи радощів, і в часи невдач. Та все це лиш загальні фрази, а яким же бачить світ музики сучасне покоління, щоб воно хотіло змінити в музиці та що додати?

Щодо сучасної молоді, то вона отримала найширші можливості у виборі музики, може вільно творити і за власними уподобаннями у якості улюблених мелодій обрати той чи інший стиль. У наш час існує безліч напрямів та різновидів музики, усі їх не те що важко, а майже неможливо перелічити. Можна обрати реп або рок-музику, джаз або поп-музику, а можна у якості улюблених мати одразу декілька стилів. Але головне, на мій погляд, щоб музика приносила втіху і дарувала радість, адже найголовніше призначення музичних творів — привносити у життя людини позитив та естетичну насолоду.

Наше покоління можна певною мірою вважати творцем музики. Саме від нас залежить, якою музика стане завтра, які музичні твори залишаться у пам’яті майбутніх поколінь, а які з плином часу забудуться. Слід додати, що зараз є багато обдарованої, талановитої молоді. Достатньо уважно подивитися навколо, і можна побачити немало яскравих особистостей, які не бояться нового, які не бояться бути несхожими на інших і «плисти проти течії».

Завдяки молоді, яка прагне показати свої вокальні або музичні таланти, вчиться грати на музичних інструментах, створює вокальні та музичні колективи, бере участь у різноманітних конкурсах та при цьому не забуває народні пісні, світ змінюються на краще. Особисто я вважаю, що таким талановитим людям необхідно допомагати усіма силами, їх треба заохочувати і всіляко підтримувати. І якщо це буде саме так, через деякий час обов’язково з’являться нові музичні напрямки, неперевершені музичні твори, які залишаться у пам’яті багатьох поколінь наших співвітчизників.