Твір на тему: «Сучасна молодь і комп’ютер. Позитивне і негативне»


Рейтинг твору 4.13 на основі 31 голосів


Наше сучасне стрімке життя вже не дуже добре собі уявляється без комп’ютера. Його можна побачити в будь-якій сім’ї, навіть з невеликим матеріальним достатком. Ця річ стала простою необхідністю, як пральна машина або холодильник. У будь-якому офісі або компанії обов’язково є це диво сучасної техніки. Завдяки комп’ютерам значно полегшилася така потрібна, але дуже трудомістка частина роботи, як діловодство. Тепер вже не потрібно мати в штаті компанії друкарок, які набирали всі документи на друкарських машинках. А якщо потрібно було їх отримати в кількох примірниках, то доводилося користуватися копіювальним папером. Завдяки комп’ютерній техніці та копіювальним апаратам сьогодні можна зробити величезну кількість копій всього за кілька хвилин.

У деяких сім’ях при покупці комп’ютера виникає спірне питання: добре це, чи погано? Для нашої родини, де є двоє дітей шкільного віку, комп’ютер просто необхідний. Мама була трохи проти цієї покупки, але ми постаралися її переконати. Нашим головним доказом була користь Інтернету, який можна підключити для отримання великої кількості інформації, і те, що в мережі Інтернет дуже багато рецептів: кулінарних, з догляду за собою, з вирощування овочів і квітів. Ми постаралися у фарбах пояснити, що не потрібно шукати у подруг і знайомих відповідь на свої питання, достатньо просто набрати його в пошуковому вікні.

Мама була проти комп’ютера, бо вона знала, що ми будемо багато часу грати на ньому в різні ігри. Але ми пообіцяли розподілити час і не сидіти довго перед екраном. Мама здалася. Тепер ми можемо не тільки дивитися сайти, але й перевіряти вхідну пошту. Ми тепер всі разом можемо відвідувати різні магазини, бібліотеки, сайти з пропозиціями покупок різних товарів. Це можна робити, не виходячи з дому. Якщо вважати всі плюси і мінуси комп’ютера, то тут виразно і не відповісти, чого більше або менше. Звичайно, побачити світ хочеться своїми очима, а не на екрані монітора. Та й залежність все ж є від комп’ютера, а може просто звичка по приходу зі школи відразу ж його включати, щоб поспілкуватися з друзями.

Мені здається, що все має бути в міру. Це стосується і комп’ютера. Щоб не втрачати зір і зв’язок з зовнішньою стороною всього навколишнього, просиджуючи годинами перед екраном, потрібно обов’язково визначити для себе межу між життям реальним і всім, що відбувається в Інтернеті. Тоді вже комп’ютер не буде ворогом, а лише помічником у пошуку різного роду інформації, як для занять, так і для розвитку загального кругозору.