Твір на тему: «Шлях знаходить той, хто його шукає» (варіант 1)


Рейтинг твору 3.74 на основі 99 голосів

Дуже складно знайти себе в нашому шаленому світі. Як же це зробити? Про це ми замислюємося ще в дитинстві. І ми, як чесні й сумлінні люди, несемо відповідальність за своє майбутнє, причому байдужість до навколишнього життя нас калічить. Нам потрібно будувати власне майбутнє, рідної країни, сприяти її розвитку та процвітанню. Ми молоді, енергійні, активні люди. Перед сучасною молоддю, тобто перед нами, відчинені всі двері.

Ми люди XXI століття — талановиті, цілеспрямовані, спортивні, суспільно активні і повною мірою усвідомлюємо свою відповідальність за власне життя. Ми обов’язково будемо розвиватися, шукати себе, освоювати потрібні людям професії, і, можливо, майбутнє ми зробимо світліше і краще.

Людина будує свою долю сама. І як вона проживе це життя залежить від неї самої. У кожного є право вибору. Хтось встає на шлях злочинності, хтось будує міста, хтось вчить дітей. У когось є мета, якої він прагне, хтось живе як бур’ян.

Але я вважаю, що для будь-якої нормальної людини найважливішими, безцінними речами, які залишаються на все життя, є здоров’я, сім’я, діти і улюблена робота, де поєднується хобі і прагнення розвиватися далі. Тому обов’язково треба прагнути бути корисним людям і знайти свою професію. І як тільки ти знайдеш себе в цій самій професії, зможеш допомагати людям і відчувати задоволення від улюбленої роботи — ти будеш щасливий.

Важливо, щоб кожен день хотілося йти на улюблену роботу, вдосконалювати свої професійні навички, читати спеціальну літературу, спілкуватися з колегами, стежити за всіма новинками своєї професійної діяльності. Таким чином з часом ти станеш хорошим фахівцем у своїй справі. Не менш важливо, коли з роботи, яка тобі подобається, ти з задоволенням будеш повертатися додому, де тебе завжди будуть чекати рідні люди.

Я сподіваюся, що стану щасливою людиною, хоча це й не професія — це стан душі. Хороша людина — це не тільки покликання, це дар божий і невід’ємна частина нашого життя, яку треба постійно розвивати. Щоб стати по-справжньому гарною людиною, насамперед, треба буди чесним і сумлінно ставитися до будь-якої справи, а до людей відноситися з повагою і увагою.

Не менш важлива і сім’я, бо коли людина знайде свою любов, заведе дітей, вона буде з радістю повертатися з роботи, буде щаслива. Отже, головне в житті кожної людини — це, на мій погляд, улюблена робота, гарна сім’я, щастя, здоров’я та добробут близьких. А щоб усього цього досягти, треба йти по чітко наміченому шляху і не звертати з нього за будь-яких обставин, адже шлях знаходить тільки той, хто його шукає.