Твір на тему: «Щастя в тому, щоб жити і радіти кожній миті»


Рейтинг твору 4.03 на основі 110 голосів

Описати поняття «щастя» неможливо, можна описати лише відчуття, які ти відчуваєш при цьому. Буває щастя, коли ти отримав те, чого давно бажав. А буває, відчуваєш щастя, коли дивишся в очі дорогої для тебе людини, а вони висловлюють радість і любов.

Для мене щастя — це коли в серці живе любов, коли я і мої близькі здорові, коли мене оточують справжні і безкорисні друзі, коли «життя б’є ключем». За такі відчуття можна багато чого віддати. Але люди у світі дуже різні, і багато, я впевнена, думають інакше. Є люди, яким для щастя достатньо добре поїсти, міцно поспати. А дехто вважає, що щастя полягає в багатстві. Я думаю, що ці люди помиляються, адже гроші ще нікого не робили щасливим.

Потрібно жити і відчувати, щоб в кінці життя не сказати: «У мене було сіре і нудне життя! Мені нічого згадати і розповісти». Щастя — це унікальне відчуття і, чим більше ним буде охоплено людей, тим багатшим вони проживатимуть своє життя.

Для щастя потрібно зовсім мало. Дивно, як в таких коротеньких словах може уміщатися стільки сенсу... Щастя... А дійсно, що потрібно для щастя? Для мене справжнє щастя — це коли всім людям, які мені дорогі, добре, коли вони всі поруч, коли я відчуваю, що потрібна їм. Коли обіймаю бабусю, маму, тата і відчуваю, що вже кому-кому, а їм я завжди буду потрібна, і вони будуть любити мене, незважаючи ні на що. Коли мені посміхається той, кому належить моє серце.

Все це — велике щастя. А ще є маленькі радощі, які теж входять в це щастя. Такі, як весна, сонечко, літо, море, теплий вітерець, дощик, класна музика в навушниках, свіжість, теплий чай в погану погоду з книжкою в руках, листування з подружкою, морозиво, неробство на уроках, балаканина з друзями про всякі нісенітниці, обливання водою в літню спеку і багато чого іншого. А ще мені дуже подобається, коли мені посміхаються.

Ось з таких дрібних і великих радощів і складається справжнє велике щастя! І основним його пунктом, звичайно ж, є любов. Любов до всього і всіх: сім’ї, друзів, тварин, та й просто до якихось речей. Мені здається, людина не може бути щаслива на самоті. Коли я щаслива, то мені хочеться кричати про це на весь світ, хочеться, щоб всі навколо раділи разом зі мною, щоб все навколо було наповнене миром і любов’ю! Хіба можна утримати щастя в собі, не поділитися ні з ким?

Іноді щастя так переповнює, що хочеться зупинити перехожого і розповісти, як тобі добре! Та й очі видають щасливу людину. У неї особливий блиск в очах, особлива іскорка та посмішка. І треба пам’ятати, що наше щастя в наших руках. Це в наших силах стати щасливими. Щастя треба берегти. Щастя в тому, щоб жити і радіти кожній миті. Воно є, поки у світі живе любов і доброта. Не варто про це забувати і потрібно просто намагатися стати кращими, добрішими, доброзичливішими. Тоді щастя саме прийде до тебе.